Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

hej kobietki :) czytam na bieżąco co u Was i maleństw tylko jakoś nie mam weny do pisania, mąż wrócił ze szpitala więc zajmowałam się nim i zawsze brakowało czasu teraz wraca do pracy więc będę bardziej online :) a mój mały łobuz kopie bardzo bardzo :) teraz czuję tak mocno, że on tam jest i działa :D buziaki dla Wsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex ale z Ciebie laska i jaki wielki brzuchol hihihi też tak chcę :D dopiero teraz oglądam wiadomości z poczty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam obejrzeć to mieszkanie. jeny ile tam jest pakowania tych gratów.masakra. będę musiała poprosić siostrę, żeby też mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, weszłam tylko zobaczyć co u Was, bo u nas urodzin OSkara cd. Rany Ukryteznaczenie.... masakra! 3maj sie kochana, skoro masz dostęp do neta to pisz do nas, będziemy o Tobie cały czas myslec, teraz jesteś pod opieką lekarzy, więc będzie dobrze. Ja tak miałam dzisiaj w nocy, po wczorajszych urodzinach w centrum zabaw padałam na pysk, a w nocy Oskar budził mi sie 15razy!!! wstawałam do niego i miałam ze zmęczenia twardy brzuch, czułam się jakbym miała kamień a nie brzuch, ale wyspałam sie potem, bo mąż przyjechał i juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka, albo nie pisałaś, albo cos przeoczyłam, czemu Twój mąż był w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie tylko sie nie denerwuj, jak jestes pod opieka lekarzy to lepiej, odpoczywaj sobie. Bede myslec o Tobie. I trzymam kciuki mocno tak jak sie tylko da ! :) Glowa do gory. Pozdrawiam Was Kochane, Milego popoludnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Wam dziękuję za wsparcie, to dla mnie bardzo ważne i jestem Wam niesamowicie wdzięczna. Do poniedziałku nic nie będę wiedzieć. Dostałam 7godzinną kroplówkę fenocośtam po tym strasznie szybko serce bije i wszystko się trzęsie nieprzyjemne to poza tym tyle godzin bez przerwy i nawet się napić nie można bo tak się ręce trzęsą. Oczywiście brzuch dalej mam kamień, w ogóle nie mieknie :( najgorsze że moja mama też tak miała i 8 miesięcy przeleżała w szpitalu :( staram się być dobrej myśli ale to bardzo trudne.. Dziękuję że ze mną jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex chyba nie pisałam, miał kamienie w woreczku żółciowym i ma usunięte kamyki i woreczek. ale jak to facet więcej zamieszania i paniki bo to pełna narkoza :) ale wszystko jest dobrze, rany się goją a kamyki w pudełku :) jem popcorn mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kroplówka Fenoterol, dziewczyny z którymi leżałam na sali też miały. Trzymam kciuki:* i mocno Cię ściskam. Ja to się boję, że po tej przeprowadzce znów wyląduję w szpitalu:( Muszę się zapytać, czy może coś jeszcze brać poza tą luteiną dopochwową, na czas tej przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryte znaczenie, też miałam Fenoterol w kroplówce z Oskarem, wiem, ze to masakra, potem do końca ciąży brałam go w tabletkach, nie wolno podobno przestać bo może to wywołać poród. teraz ten mój lekarz mówi, że już sie od tego odchodzi i lepiej przepisac więcej magnezu i pewnie dobrze, bo magnez tak nie trzęsie. xanulax- może póki nic się nie dzieje, to nie birz nic, ja też biorę luteinę, więc jedziemy na tym samym wózku, zawsze jak poczujesz skurcze to możesz sama wziąść nospę ebudka, oj to pewnie masz masakrę w domu, co? Mój jak ma katar to umiera, a co dopiero jakby był po tak POWAŻNYM zabiegu hihihihi ja dziś zaczynam 25tydz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, ja mam no-spe 3x1, magnez mam taki który bierze się 1 raz dziennie, ale teraz zaczęłam brać 2x dziennie no i luteinę 2x2 Alex a jaki masz ten magnez, bo ja kupiłam Magnez+B6 "Energia i witalność" i nie wiem czy jest dobry? Wiesz, jak leżę i ta luteina mi nie wycieka to jest OK, nie mam skurczy, a dzisiaj musiałam iść obejrzeć to mieszkanie i do sklepu i już mnie złapało ze dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex gdy wcześniej dostawałam na głowę od samotności w domu to teraz wolę żeby mąż wracał do pracy bo i tak siedzi całe dni przed komputerem i taki mam z niego pożytek :( a moja lekarka na skurcze kazała brać magnez musujący bo jest lepiej przyswajany przez organizm niż ten w tabletkach. więc teraz już nie wiem co lekarz to inna opinia :( idę do łóżeczka dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej się przyswaja, ale też chyba szybciej wypłukuje z organizmu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,ja biore magnezin zawsze jak pytałąm w aptece o magnez dla kobiet w ciąży to polecali mi magnezin,w ulotce jest napisane ze mogą go stosować kobiety w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wychodzi na to, że ja za małą dawkę magnezu przyjmowałam. ja mam w jednej tabletce 50mg magnezu, a bierze się go tylko raz dziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki i juz prawie po weekendzie!!! Takiego lenia jak teraz dawno nie mialam. W koncu wolne mialam i zdazylam sie nacieszyc bo jutro juz od nowa nowy tydzien i pracowity ehhh.... Jak te dni leca doprzodu... pogoda sie w miare ocieplila i mozna bylo wyjsc na spacerek i pospacerowac................... UKYRTEZNACZENIE Trzymaj sie Cieplutko i duzo odpoczywaj!!!!Ciagle mysle o tym jak to jest ,ze tyle dziewczyn ma problem albo zajsciem w ciaze albo ja utrzymac ehhhh coraz trudniej cieszyc sie wszystkim jak co chwile jakies negatywne niespodzianki!!!!!! Ja w sumie tez sie przygladam mojemu brzuszkowi i tez mi w nocy twardnieje i nad ranem, ale jak tylko zjem sniadanie wszystko jak reka odjal.... Wczoraj Olivierek sie wogole nie ruszal i dzisiaj do poludnia tez nic ,ze juz sie wystraszylam, Ale na szczescie dzisiaj po poludniu juz dal mi popalic i kreci sie caly czas.....Tak jak wczesniej pisalam nie wytrzymam do 32 tyg. i pojde jeszcze prywatnie na usg w kwietniu ,zeby sprawdzic czy prawidlowo sie rozwija i czy wszystko ok, bo jak widac sa rozne przypadki i nie wybaczyla bym sobie jak by cos sie stalo mojmu babelkowi.......... ELIOSE ,ALEX,ANULKA macie sliczne brzuszki... Czas chyba na mnie ,zeby sobie zrobic w calosci foteczke bo czas leci a ja tylko brzuszki zbieram heheeee Siebie nie mam heheeee..... Co do magnezu ja bore codziennie jedna kapsulke i co dwa dni femibion 2 i nic wiecej..!!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja w ogole nie biore magnezu :-( kazda go piwinna brac? bo polozna nic mi o nim nie wspomniala ... w srode mam USG jeny niech juz bedzie sroda ;-) wszystkie juz znacie plec oprocz mnie, a ja jeszcze czuje, ze mi nie powiedza czy synus czy corcia :-( milego wieczorku ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum, jak się nic nie dzieje to nie trzeba brać, mi lekarz mówił, że magnez jak sie zacznie to trzeba brać, to nie tak jak z nospą. monia więc czekamy na nową fotkę:) ukryteznaczenie, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babababum, a bierzesz witaminy dla ciężarnych? :) bo tam chyba jest magnez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam nadzieje ze u Was za oknem sloneczko i pogoda odpowiednia na spacer :) U mnie cieplo teraz to juz z gorki nam minie czas, bedzie cieplo slonecznie i humory bedziemy mialy lepsze :) Ja jakos nieumiem sie przelamac i kupic cos dla swojej kruszynki, jak ide na miasto z nasawieniem ze dzis napewno cos kupie to wchodze do sklepu i ogarnia mnie strach ze jeszcze za wczesnie, wiem to glupie. Ciagle mysle ze bedzie cos nie tak ! Masakra ! Ukryteznaczenie odezwij sie jak sie czujesz ? Trzymam kciuki za ciebie i przytulam mocno :) Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukryteznaczenie trzymaj się, wszystko będzie dobrze babababum ja dostałam magnez na twardniejący brzuch (chociaż nie zawsze pomaga:( ), gdyby było wszystko ok to pewnie ja też bym go nie przyjmowała... Asiula2323 ja ma 7kg na plusie:) u mnie dzisiaj słoneczko świeci z samego rana i mam takiego powera:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki no u mnie akurat nie ma sloneczka i pogoda do dupy jednym slowem.... Ale co tam ... Po pracy polecialam do h&m i oczywiscie kupilam dla Olvierka dresik brazowy z polarka, do tego boddy z napisem baby 2011 heheee i oczywiscie czapeczka byla do tego... Potem dodalam dwa komplety w paseczki i love dady i ucieklam bo kurcze opanowac sie nie idzie a dopiero marzec... Mezulek juz na mnie krzyczy ,ze za duzo kupuje bo wszystko juz mam, oprocz skarpetek heeee... Ale nic dzisiaj mowie koniec. Limit wyczerpany.. Wiosna sie zbliza teraz troszeczke trzeba sobie cos kupic!!!!MARTUS jak cos kupisz to odrazu Ci sie humor porawi !!!!!! J tak wlasnie robie... Odganiam zle mysli....!!!! Wiecie co ja mam dopiero 3 kg na plusie i jeszcze chodze w swoich dzinach fakt ,ze bez paska bo mnie uwiera ,ale jakos waga mnie nie nie goni do przodu.... Ale sie ciesze bo nie jestem chuda, wiec kazde kg moga mnie duzo kosztowac...... Co myslicie o zestawie startowym Avent???? Mi kolezanka polecila ta fime i kupilam zestaw butelek, podgrzewacz, sterylizator mikrofalowy i laktator!!! Nie wiem czy bede zadowolona,alew tej dziedzienie licze na slowo kolezanki heheeee... Trzymajcie sie Cieplutko i Czekam na wiadomosci od Ani i Ukryteznaczenie...........!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) u mnie tez pogoda-bajka normalnie 10 na plusie i słoneczko wkoncu wiosna:) agata to jestesmy 2 z "taka" wagą:)heh Monisia ale Ty szalejesz:)z chęcią bym zobaczyła ciuszki dla Olivierka,bo jeszcze troszke i mnie tez czeka zakup ciuszków:)(wyślij pare fotek na poczte).Myślałam nad kupnem mega paki z allegro:)I CHYBA TEZ TAK POCZYNIE:) ukryteznaczenie dzisiaj lekarze powiedzą więcej?trzymam kciuki za same dobre wiadomośći,ściskam i pozdrawiam serdecznie:) Aniu A TY na którą masz dzisiaj lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki :) Ja miałam lekarza na 10tą. Dr. Niemowa :D przeczytał wypis, i tak się uśmiał, że nie chciałam dalej leżeć w szpitalu, że masakra. No, ale jak się ma wybór to się z niego korzysta :D Zbadał mi szyjkę (na fotelu i USG) i wyobraźcie sobie że powiedział, że jest 38mm. Więc ja już nic z tego nie rozumiem. Ale cieszę się, że jest OK. Mam się oszczędzać i przede wszystkim nie dźwigać. Dostałam aspargin, na te moje twardnienia, dalej mam brać luteinę i no-spe. Wizyta za 3 tygodnie:) Niestety nie będę mogła pojechać do Gliwic, a tak chciałam się spotkać z Mamuśkami z tamtych okolic. Jestem zawiedziona:( No ale, ja Groszek się urodzi, to pojedziemy odwiedzić babcię i mam nadzieję, że spotkamy się z internetowymi ciociami :D Ukryteznaczenie, co u Ciebie? Jak się czujesz?????? BĘDZIE DOBRZE, MUSI!!!!!!! Jaka ładna pogoda:) cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie biorę żadnych witamin.. tylko na początku brałam kwas foliowy. Musze się zapytać położnej czy powinnam coś brać. Marta - ja jeszcze nie mam niczego dla maluszka.. ale teraz po połówkowym zacznę pomału kupować :-) dziś to tyle kilometrów przebyłam ze swoim chłopakiem, że normalnie padam na twarz.. zrobiliśmy sobie meega duży spacer :-P Ukryteznaczenie koniecznie daj znać co u Ciebie Kochana.. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu super:) poczytałam troszke w necie i szyjka która ma 38 mm zamyka się:)ale oszczędzaj się dalej:) babababum my wczoraj byliśmy na takim mega spacerku,kurcze i wróciłam z obdartą piętą(nowe buty)a specjalnie kupiłam takie fajne lekkie tenisówki a tu zonk,obcierają na maxa no w sumie jeden:)a po spacerku spałam 2 godziny już długo się tak nie wymęczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...... Wszystkie wypoczete i zrelaksowane po weekendzie!!! Jak fajnie uslyszec dobre wiesci!!Anulka oszczedzaj sie jak widzisz to pomaga i Twoja malutka bedzie zdrowa jak rybka i mama tez...... Wlasnie sobie leze i odoczywam zajadajac sie truskawkami.... Pozdrawiam Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×