Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dalera

Koszule męskie

Polecane posty

Gość Dalera

Jakiej firmy koszule męskie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszule Verdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne koszule męskie są na stronie allinside.pl. Mi się najbardziej podobają błękitne oraz w kratkę, są cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić fajne koszule ze strony allinside.pl, często tam kupuję różnego rodzaju rzeczy od ubrań po elektronikę i jest okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq19
w carry są przyjemne, mąż je lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carry to żenada; najgorszy sort w rodzaju Primarka. Fatalna jakość, krój, wykonanie. Jeżeli chodzi o chińczyków (allinside, aliexpress) to są tam tylko najbardziej typowe rozmiary i sylwetki; kupienie koszuli na przykład wysoką i szczupłą jest niewykonalne, a nawet jeśli sprzedający zapewnia, że będzie pasować to nie pasuje i leży koszmarnie. Mam i używam na bieżąco ok. 40 koszul. Mój rozmiar to 188-194/39. Z doświadczenia najlepsze pod względem kroju i jakości są: Wólczanka, Vistula, Lambert, Emanuel Berg. To jest średnia półka; kupuję je na wyprzedażach, bo w "normalnych" cenach mnie nie stać. O droższych markach nie wspomnę. Mam również dwie koszule Calvina Kleina; jakość ok, ale na moją sylwetkę nie pasują (M które są ok, w ramionach są niestety za krótkie, L-ki natomiast są za szerokie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka4960
Ja polecam koszule z http://sartoriagemelli.com/ Mój mąż ma jedną taką, ale to zdecydowanie najlepsza koszula w jego szafie! I pod względem jakości i wyglądu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma o ile nie ma loga na pol koszuli (co jest wsia) to ma najmniejsze znaczenie. najdrozsze firmy maja tez kiepskie koszule jak i dobre.. wszystkie koszule sa produkowane w chinach albo innych fabrykach, wszystko zalezy od technologii produkcji. Najwazniejsze poza tkanina i splotem jest wykonczenie. Szwy i guziki. Szwy zwlaszcza na kolnierzu i mankiecie powinny miec duzo.. nie wiem jak to nazwac przeplotow? o wiem, powinny byc gesto tkane. Obejrzyj rozne koszule tansze i drozsze to zrozumiesz ocb, na mankiecie to samo. Do tego obejrzyj wszystkie inne szwy i laczenia elementow koszuli. Guziki jezeli to koszula wizytowa powinny miec dodatkowa warstwe materialu ktora je zakrywa. Guziki jak pociagniesz i sie przyjrzysz to powinno wygladac jakby ktos pod guzikiem 10x zakrecil nitka, a nie byle jak przyszyte ze dynda. Reszta to detale np poszewki na fiszbiny w kolnierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym co napisalem to najwazniejsze jest zeby koszula lezala na Tobie, bo nie jest przeicez na zamowienie... i tylko tym sie warto kierowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mowa jest o męskich koszulach to my polecamy się w 100%! Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Znajdziecie u nas spory wybór koszul → eleganckich oraz tych bardziej codziennych. A wszystkie produkty możecie dorwać w naprawdę niskich cenach. Zajrzyjcie do nas i przekonajcie się sami → www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccek66
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości koszul męskich to według mnie świetnym rozwiązaniem będą https://modini.pl/45-duze-koszule-meskie-xxl - niesamowity wybór koszuli męskich z najwyższego topu. W sklepach Modini mają teraz 20% rabatu na wiele produktów, między innymi koszule męskie sami zobaczcie i się przekonajcie - duży wybór, każdy możliwy rozmiar do wyboru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcziwald
Ja najlepiej się czuje w tych od Pako - spoko jakość wykonania i cena. No i leżą na mnie na piątkę z plusem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaaaa22
Najlepszy wybór w rozsądnej cenie masz na stronce Pako . Kupiłam chłopakowi ostatnio na urodziny i był mega zadowolony a jako że jest z tych wybredniejszych - można polecić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emill44
Koszule na miarę najszybciej znajdziesz w sklepach, które oferują głównie taki asortyment http://www.ekoszule.pl/ Często w takich miejscach wybór jest dużo większy niż w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz oferte sklepu www.stylovy.pl mają fajne i bardzo modne koszule w super cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepsze jakościowo koszule to można w Pako Lorente kupić. Sam jestem im długoletnim klientem :) Mają raczej taki casual więc na każdą okazje można coś znależć. Sklep porządny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej

Najlepsze jakościowo koszule w pako lorente z tego co slyszałem od kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

A ja koszulę kupuje z recea.pl i jestem mega zadowolony!Ceny fajne. A co dla mnie ważne nie mną się i nie rozciągają po praniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odeta76

Zobacz na BucikSklep.pl gdzie od razu możesz dopasować ładne i wygodne obuwie do koszuli, to też może byc fajnym pomysłem na Walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Już się wypowiadałem na tym forum, ja polecam https://megakoszule.pl/ Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cygan

Kupuję w Pako od lat i nigdy nie zawiodłem się na jakości, więc myślę, że możesz sprawdzić, czy Ci odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Polecam koszule z Pako Lorente, są bardzo wygodne i eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka

Bardzo dobrej jakości mają koszulę e-merceria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mężowi ostatnio kupiłam koszulę Shirt był z niej zadowolony. Ma nowoczesny krój slim, jest z bawełny, kolor błękitny, z długimi rękawami. https://www.crossjeans.com/men/shirts/casual-shirts/1798/shirt?c=50

Sobie natomiast kupiłam torebkę damską w typie listonoszki: https://allegro.pl/oferta/torebka-damska-torba-pikowana-listonoszka-na-ramie-7920385816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Bardzo ładne koszulę i inne dodatki można kupić ze strony renomowanej firmy ADRIANO CALITRI. Mój maż się u nich ubiera i powiem wam, że są to ubrania uszyte z materiałów bardzo dobrych gatunkowo, które będą na lato. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Kupiłem wczoraj w Pako Lorente fajną elegancką jednocześnie do chodzenia na codzień koszule,, jestem zadowolony, długo szukalem czegos takiego, zazwyczaj nie mogłem nic znaleźć. W Pako Lorente mają bogatą oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×