Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karakola

Orgazm pochwowy

Polecane posty

Gość karakola

Jak dojść do orgazmu pochwowego podczas seksu, kiedy jest się przyzwyczajonym na łechtaczkowy i podczas stosunku "czegoś" brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki moja droga a jak jest gość wyposażony ? za mało ,za mało ruchliwy ? czy ty za bardzo przyzwyczajona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techniczka_007
ja mam podobny problem, nigdy nie miałam takiego orgazmu, tylko lechtaczkowe i to też nie w tracie stosunku, jakoś nie mogę się skupić... A mój partner i ruchliwy i dobrze wyposażony i kręci mnie niesamowicie...w czym rzecz? Bardzo chciałabym dojść razem z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna tam...
zdarzylo mi sie kiedys tam GO miec;) od tyłu na leżąco..powiem szczerze nie wiedzilam co sie dzieje..ledwo zapanowalam nad tym,bo reakcje mog a byc rozne...ja o malo nie dostalam ataku placzu,pomimo ze bylo mi zaje... takie sa podobno efekty 'wyrzutu" oksytocyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż na całość
Loteria moja droga - loteria. Nie zakładaj. Jak się wspólnie nakręcacie to kiedyś przyjdzie. I pamiętaj, że spoceni będziecie, że będzie z Was się lało. Trzeba sporo wysiłku i zatracenia prawie. A cipka Ci będzie pulsowała, będziesz myślała, że wyskoczy z Ciebie. I jeszcze raz powtarzam - nic nie zakładaj i nie kontroluj. Jak lubisz seks to kiedyś Ci to będzie wynagrodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna... .. to właśnie TO . i jeszcze lepiej jak , za kolana Cie w tej pozycji chwyci i troszke podniesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna tam...
swietnie piszesz kolezanko powyzej;) tu nie o technike chodzi raczej a o więź z partnerem...i wkrecenie sie..n maxa...włączenie sie.... a samo sie pojawi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK JA TĘSKNIĘ DO ZAPACHU .chociaz to bym chciała miec w buteleczce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica anielica to ja
Jestem dziewica i zbulwersowało mnie, jak niedawno wyczytalam ze za dziewice uznaje sie dziewczyna, ktora daje sobie wsadzac penisy do tyłka i obciąga obleśne kutasy RÓŻNYM panom ! Kobiety, czemu sie nie szanujecie i klekacie przed facetami, obciagacie śmierdzące kutasy i owłosione bile ??? To niesmaczne i upokarzajace !@ Szanujcie sie bo dziewictwo to cnota i czystosc duszy ! Obciaganie pena po kiblach roznym panom to domena dziwek,,tylko jak to robicie za darmo to jeszcze gorsze niz te k**wy jestescie bo wami mozna publiczne klozety wytrzeć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż na całość
i zawsze się musi znależć jakaś, która zapaskudzi nawet najładniejszy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna tam...
"Jestem dziewica i zbulwersowało mnie, jak niedawno wyczytalam ze za dziewice uznaje sie dziewczyna , ktora daje sobie wsadzac penisy do tyłka i obciąga obleśne kutasy RÓŻNYM panom ! Kobiety, czemu sie nie szanujecie i klekacie przed facetami, obciagacie śmierdzące kutasy i owłosione bile ??? To niesmaczne i upokarzajace !@ Szanujcie sie bo dziewictwo to cnota i czystosc duszy ! Obciaganie pena po kiblach roznym panom to domena dziwek,,tylko jak to robicie za darmo to jeszcze gorsze niz te k**wy jestescie bo wami mozna publiczne klozety wytrzeć !" WWRRR.... faktycznie ladny topik zapaskudzony,niech kazdy pilnuje swojej D... niech zyje jak chce,jak chcesz byc czysta,nietknięta i czekac na milosc swojego zycia,prosze bardzo jak jakas lubi w smierdzacym kiblu robic jakiemus oblechowi lodaa...to jej sprawa.... my dzielimy sie swoimi doswadczeniami,mniejszymi i wiekszymi,jak zlapac w tym szarym zyciu "odrobinę" szczescia... jesli ktos wie ze w sexie moze byc piekniej a nie potrafi do tego dojsc,moze stad zaczerpnac...inf.. szukajmy tych malych przyjemnosci..i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka kD
Dziewczyny mam pytanko jak sie dotykam na pochwie tak troche do gury palcem to takie fajne uczucie i dochodze robie to jusz pare lat czy to morze mi zaszkodzic w zajscie w ciążę? Pomocy odp pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby miec orgazm pochwowy trzeba duzo czasu,odpowiedniego partnera ...to przychodzi z czasem,na poczatku współlżycia nie ma co o tym marzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminwas
dokładnie tak... Też mam stałego partnera , partnera któremu mogę zaufać, że nie zostawi mnie nagle niezaspokojonej, wiem że zawsze czeka na mnie. Ta pewność że nie muszę się spieszyć , ta pewność że mogę się rozkręcić na maksa, daje mi to czego potrzebuję. Zawsze dochodzę i mam orgazm pochwowy a czasem dwa w jednym:P Najbardziej lubię pozycję na jeźdźca, bo wtedy można stymulować jednocześnie i pochwę i łechtaczkę, mocno się dociskając. A z takich technicznych porad , to mogę podpowiedzieć, że najlepszy orgazm wychodzi wtedy kiedy pęcherz nie jest całkiem pusty:) Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i życzę dużo miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym pęcherzem to święta prawda,też tak mam a potem po orgaźmie szybciutko do kibelka;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminwas
Kiedys dostalam takiego orgazmu ze az kupe na partnera zrobilam, a potem ja zjedlismy we dwujke i on ma taaaakie kudly omg normalnie dzungle na ktuasie a to mnie kreci ze ja pierdole !!!!!! zajebiscie co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam rewelacyjny orgazm
najlepszy w życiu,właśnie gdy miałam pełen pęcherz.Orgazm był tak nieziemski że zalałam swoimi soczkami całą twarz partnera i pół łóżka ;) normalnie wytrysk miałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.35
Poprzez masturbacje w wieku mlodzienczym kobieta przyzwyczaja sie do orgazmu łechtaczkowego ,po utracie dziewictwa trudno nauczyc sie niektorym jak dojsc tylko przez sex.otoz mi sie to nigdy nie udaje,ale w ostatniej pozycji na jezca mozna sie masturbowac i jesli facet na ciebie poczeka a chwilke przed orgazmem wrzuci 5-ty bieg wtedy oba miejsca maja zajebisty ooooooooooooooooorgazmmmmmmmmm-łechtaczka i pkt G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamiiimimi
tez bym chciała miec pochwowy a mam tylko łechtaczkowy :( chociaz kiedys miałam taki orgazm ze pozniej trzesłam sie długo i oddychałam gwałtownie i czułam ze jest mi dobrze chociaz partner juz skonczył i ja tez..ale to chyb anie był pochwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.35
jak bedziesz dochodzic to musi byc ostre rżniecie i zobaczysz jak ci pofaluje w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.35
albo kup sobie wibrator i tylko tak ćwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.35
stymuluj pkt G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×