Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

ja dla odmiany spałam jak niemowlę, wstałam po 9 tylko dlatego, że kociasty zgłodniał i miauczał przy łóżku. kocio-rybka, dziękuję ci bardzo. teraz już wszystko wiem i na pewno będę spokojniejsza robiąc sobie samemu tę wątpliwą przyjemność;) co do golenia, ja przeważnie goliłam się "na skunksa" czyli z paseczkiem (nigdy nie pamiętam jak się to profesjonalnie nazywa). do porodu zamierzam poprosić męża o wersję O, tym bardziej jeśli jednak polka nie obróci się i będzie cesarka. wysłałam na maila zdjęcia pokoju małej, tzn jeszcze nie gotowego ale widać ściany i meble. kolejne tury prania ciuszków w pralce, trochę tego jest. tym bardziej, że chciałam też przeprać te wszystkie przyborniki, rożki, kołderki. od jutra zapowiadają upały, więc będzie ładnie schło, tylko jak tu prasować w taki upał??? my po południu jedziemy na ognisko, trzeba jeszcze wśród ludzi pobyć;) dzieciaczki wszystkie macie fantastyczne! krzyś rzeczywiście nie wygląda na takiego maluszka! miłej soboty. freuline, pokoik piękny, nie ma jak drewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abecia
Anik_82 pokoik cudny. A to jest moje nazwisko panieńskie, jeszcze go nie zmieniłam w poczcie, ale faktycznie niezła historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie, ja w nocy istna udreka, maz nie wylaczyl tv i zasnal, budze sie w nocy a tam tv gra, budze go tysiac razy gdzie pilot, a on mi cos mamrocze ze znow usnal, pozniej znow to samo, w koncu gdzies kolo 1 wylaczyl, ale za wiele nie pospalam bo o 2 do toalety, pozniej jeszcze o 5,8,a o 10 mlody wparowal do pokoju, ze swoim stalym tekstem:a ty ty ty i wielkim usmiechem na buzi, zobaczyl orzeszki w miseczce i zaczal karmic mojego meza, pozniej podszedl do mnie, dal buzi zrobil papa i poszedl. slodkie :D Brzuch mnie cos boli, czuje jakbym miala go tak nisko ze szok, choc raczej sie nie zmienilo to. Ale dzien dzis jakis glupi taki, nie chce mi sie nic, a w dodatku nie mam sily na nic i tak. Co do tych moich wynikow,odebralam je wczoraj i dzwonie do swojej doktor a ona mi mowi ze jesli cos odbiega od normy to jednak musi zobaczyc to na zywo i da skierowanie do szpitala, wiec w mig w auto i do niej, popatrzyla na wyniki i mowi ze sa do powtorki, i jak w pon je odbiore to we wtorek do szpitala mam przyjechac wedlug umowionej wizyty.No i wtedy sie okaze. Nie chcialabym isc do szpitala, oby wyniki byly dobre. A maz do mnie: i tak predzej czy pozniej pojdziesz wiec co za roznica? Maz mojej mamy mowi do malego ze wujkiem bedzie, bo myslal ze pojechalam rodzic, a mlody na to: taaaaaaaaak :D Mala bolesnie mi sie dzis wypina na wszystkie strony, czasem mam wrazenie ze nie lezy glowka w dol tylko poprzecznie. Bol okropny,ale pewnie po porodzie stwierdze ze te bole w porownaniu z rodzeniem to pikus. Piekny ten pokoik freuline,a pokoj Polki swietny kiedys mialam taki turkus na scianie w pokoju :) zwierzatka urzekajace! Czuje sie wypompowana,jeszcze pogoda w kratke raz pada a za chwile slonce. A fryzjera wtedy co mialam to odmowilam te pasemka bo pojechalam na ktg, a jutro ma przyjsc kuzynka i mi zrobic zebym nie wygladala do porodu jak styrana zyciem baba. 08 lipca brat przylatuje na urlop bo 16 ma slub,w dodatku w tygodniu przed slubem przylatuje jego szefostwo tam z Anglii bo sa proszeniu na slub. Znow kupa zamieszania bieganiny przedslubnej.. Mysle jak to z nami bedzie, czy Ola pojawi sie juz na swiecie czy nie. Snilo mi sie ostatnio ze pojechalam rodzic Ole, a tam Mateusz ( choc nie mielismy w planie tak nazwac dziecka). Jednak licze na to ze lekarz nie pomylil sie z plcia. Ja przed ciaza golilam sie na zero, a na tym etapie to w sumie tak jak mi wyjdzie, jednak jesli lekko mialam juz zarosniete, to specjalnie przed wizyta u gin sie nie golilam bo uwazalam to za zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 84
Witam Was kochane dawno się nie odzywałam ale jakoś czasu nie było i dostępu do internetu a po drodze jeszcze szpital i tak jakoś zleciało , już nie mogę się doczekać naszej dzidzioryny jak my nazywamy mała , ostatnia wizyta u gina była dość ciekawa dzidzia jest dość duzą bo 2 tygodnie temu ważyła 3350 następna wizyta dopiero 19 lipca nie wiem czemu tak późno ja jestem pewna ze już na nią nie dotrę bo już mam szyjkę skróconą i dzidzia jest bardzo nisko mam tez skurcze bardzo często w ciągu dnia , pomimo ze pan doktor powiedział ze wszystko się skończy przed terminem to wyznaczył taki odległy termin wizyty Gratuluje Abecia Krzysia niech się zdrowo chowa , dużo zdrówka. Czy ja tez mogę mieć dostęp do tego konta ze zdjęciami? Mój adres email aniolek2118@wp.pl i oczywiście wpisuje sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 84
NICK...........WIEK...TERMIN......PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Ela1974............37......02.07.....DZ........Francja.. ..sn Misia 27............27......02.07.....Dz........Irl..mało....sn Beatris81..........30......04.07.....CH.......kuj.-pom.. ..cc.....Ivo kocio-rybka................04.07....synuś....zach.pom... .sn MalaGosia69.......27......05.07.....syn.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia sasetka84 27 10.07 DZ lubelskie sn/cc Zosia balbiina ............27.....10.07.....CH.......CZ-WA......SN/CC Maks Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kr-ów......s n...Klaudiusz morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ...sn Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków... . .sn...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.... .Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07......DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka......30.....23.07......DZ......śląskie.. ..cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....ch........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....dz.......wrocław... ..cc/sn?...pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... . .cc...Antoni anusiak............20.....27.07.......DZ......K-ce....... ..sn....Martynka agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Szęsliwe MAMUSIE nick wiek płeć miasto dzień Porod Imię Waga DŁ. urodz. 1) Abecia......32....CH...W-wa.. 01.06.....sn....Krzyś..1920gm..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się do tabelki w razie zmian, aktualizuję dane po wtorkowej wizycie w szpitalu. NICK...........WIEK...TERMIN......PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Ela1974............37......02.07.....DZ........Francja.. ..sn Misia 27............27......02.07.....Dz........Irl..mało....sn Beatris81..........30......04.07.....CH.......kuj.-pom.. ..cc.....Ivo kocio-rybka................04.07....synuś....zach.pom... .sn MalaGosia69.......27......05.07.....syn.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn malinówka376...20...07.07..dziewczynka..dolnośląskie.sn.Aleksandra Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia sasetka84 27 10.07 DZ lubelskie sn/cc Zosia balbiina ............27.....10.07.....CH.......CZ-WA......SN/CC Maks Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kr-ów......s n...Klaudiusz morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ...sn Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków... . .sn...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.... .Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07......DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka......30.....23.07......DZ......śląskie.. ..cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....ch........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....dz.......wrocław... ..cc/sn?...pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... . .cc...Antoni anusiak............20.....27.07.......DZ......K-ce....... ..sn....Martynka agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Szęsliwe MAMUSIE nick wiek płeć miasto dzień Porod Imię Waga DŁ. urodz. 1) Abecia......32....CH...W-wa.. 01.06.....sn....Krzyś..1920gm..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczki - chłopaczki przesłodkie :) Ela Ty chyba jak modelka wyglądasz, bo córeczki cudne :) Pokoiki bardzo przytulne, jak się ogarnę to może wrzucę i zdjęcia pokoiku mojego szkraba, choć dosyć ciasnawo jest, odkąd wstawiliśmy przewijak z ikei. Anik widzę w oknie siatkę na kociusia :), mój też taką miał, niestety musiałam go oddać do mamy (kota) bo rozrabiak był z niego straszny i sąsiadka się skarżyła, u mamy ma lepiej, bo mieszka teraz w domku jednorodzinnym z ogródkiem. A tygrys z niego się teraz zrobił, taki do przytulania :) i miziania :) Dzwoniła przed chwilą do mnie koleżanka, która dwa tygodnie temu, urodziłą przez cc. Taka miła, że powiedziała żebym przygotowałą się na bóle, a ja teraz łapię się każdego pocieszającego słowa. Ona po cc, ma zakażoną ranę, bardzo ją boli i paprze się. Więc może sn nie jest takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) oglądałam zdjęcia z poczty:) fajniutkie te pokoiki:) ja dzis wyjatkowo spalam do 11 obudzilam sie o 7 i wlaczylam telewizor ale zasnelam a cala noc jak na maratonie do kibelka i spowrotem. dzisiaj mnie zoladek cosikpobolewa moze za duzo kefirku w ostatnich dniach:) piszecie non stop o tej siarze mi wyplywala wczesniej a teraz nie mam kompletnie nic ogolnie piersi mnie bola tak jak na poczatku ciazy mam nadzieje ze bede miala pokarm:) dostalam w spadku nosidelko takie malusieńkie i zastanawiamy się z mężem od k iedy można w takim nosidełku nosić maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja golę sie na zero zawsze i do gina rowniez :) tak mi lepiej z tą mysla ze tam nic nie mam niz jak mam swiadomosc ze normalnie jestem ogolona a do gina troche zarosnieta :) zawsze po ogoleniu prosze chloapak o sprawdzenie czy czegos nie ominelam :) ale tak aprawde to przeciez to malo wazne jest byle by robic wszystjko ze wzgodzie ze soba :) ja nie lubie tam wlosow temu je gole :) Jesli chodzi o antykoncepcje to juz mialam przeprowadzony wywiad z ginem na ten temat. Powiedzial mi ze spirale mozna zalozyc juz po tym 6 tygoidniowym pologu. U mnie to jest koszt 230zł (200zł spirala + 30zł wizyta z załozeniem) oczywiscie nie u mojego gina bo u mojego to pewnie z 500zł bo to normalne stawki u nas w miesicie..w sensie u prywatnych ginów tak jest :) a mam takiego gdzie chodza wszystkie kolezanki zakladac wiec i ja sie tam wybiore :) gin mnie rowniez zapewnial ze jesli sie zdecyduje na kolejne dziecko to przychodze do gina, on mi wyciaga spirale i (jesli ja nie mam klopotow z zajsciem ) to za miesiac jestem juz w ciazy :) swoja droga ciekawi mnie to czy nastepna ciaza bylaby trudniejsza ...chodzi o zajscie...bo teraz to od paru dobrych lat jechalismy jak to sie mowi bez trzymanki i dopiero teraz zaszlam w ciaze :) No ale ze ja sie raczej nie spiesze do drugiego dziecka to sie nad tym nie zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak ja tez tak mam Czasem siara mi wyplywa w duzych ilosciach a czasem wogole I mam wrazenie ze piersi mi troche sflaczaly Ela ja bym chciala wlasnie miec jedno dziecko po drugim w odstepie kilku miesiecy zeby bylo rok roznicy miedzy nimi Wiem ze dla niektórych jest to dziwne ale jak dla mnie to bedzie najlepsze rozwiazenie Ale jak bedzie to wszystko sie okaze Mozliwe ze mala da mi niezle w kosc i mi sie wszystkiego odechce Chcialabym urodzic wlasnie tu w Irlandi bo maja fajna opieke rodzinna i mam taka prace ze bym sobie z tym wszystkim poradzila A prawda jest taka ze rok sie pomecze a dzieci pozniej beda sie razem bawic Takie mam narazie plany A jak bedzie to zycie pokaze :);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My raczej będziemy używać gumeczek ;) choć może to niezbyt komfortowe, ale co tam :) Ostatnio skorzystałam z rady koleżanki z forum i do golenia użyłam małego lusterka i pianki, no i jakoś poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszecie ze macie skurcze w ciągu dnia (m.in.sasetka) a chodzi mi dokłądnie o to czy to sa te skurcze gdzie brzuch twardnieje ? np. jak wstaje z łózka albo sie schylam bo cos robie...czasami nawet mi twardnieje brzuch jak myje naczynia lub tak se :) i czuje jakby mi sie napinal ten brzuch ze skóra ...Czy to sa skurcze? czy tylko twardnienie brzucha ? bo wiem ze sa jeszcze skurcze przypominajace ból menstruacyjny ...i nie wiem no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spie dobrze. Ide siku co godzine przed spaniem... tzn jak pojde zrobic siku kolo 23 lub 24 i klade sie spac to do rana spokojnie wytrzymuje :) ale jesli zrobie siku o 22 to albo sie budze w nocy i ide siku (ale tylko raz) albo czasami uda mi sie dotrzymac do rana ale budze sie z bólem u dołu brzucha ze sie ruszac nie moge i z bieda dochodze do toalety zeby sie wysikac bo kazdy ruch mojego dziecka sprawia ze mi naciska na ten przepelniony pecherz i umieram z bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freuline- mi sie brzuch napina i na ostatniej wizycie gin mowila do mnie ze widzi ze brzuch pieknie sie napina=skurcze przepowiadajace. Ja jak mam taki napiety brzuch to to dopiero udreka jak mam chodzic po domu,dlatego dzis lenie sie na calego. Pogoda plata figle, raz pada a za chwile slonce, zaczelam robic sernik na zimno i zebrac sie nie moge zeby go skonczyc mimo ze to 5 minut roboty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinówka no ja wlasnie czesto mam napiety brzuch tzn od jakiegos czasu..czyli co ..powinnam liczyc ile razy mam napiety brzuch zeby sprawdzic czy to sie czasem nie zaczyna? czy przesadzam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis w nocy spałam 3 godz. i teraz czuję się do bani i wogle jakaś przybita i zdołowana się czuję. Od rana coś mi leci i już myślłam że to moze wody. A że miałam pojechać do szpitala na ktg to myśle zapytam lekarza, ale okazało się że fałszywy alarm. Za to tak mnie zbadał normalnie jakby małego chciał za główke złapać i teraz ledwo siedze tak mnie boli brzuch. Za to ktg wyszło bardzo dobrze i jeszcze te przepływy mi zmierzył i też dobre, więc jestem spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freulin, jak będą skurcze co 5 min w ciągu pół godziny trwające ok 1 minuty to znak że rozpoczął się poród i trzeba zmykać do szpitala, choć czasami mogą się wyciszyć. Ja w takiej sytuacji mam dzwonić po swoją położną. Twardnienie brzucha to inaczej skurcz macicy, może wyglądać też tak jakby dzidzia wypinała się pleckami, najlepiej ażeby sprawdzć czy to skurcz czy dzidzia, należy przyłożyć rękę w to miejsce, jeżeli brzuch opada, tzn że to był skurcz. Nie liczę twardnien brzucha bo bym popadła w paranoję, znając siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze juz nie pamietam kto pokazywal tez pokoik na poczcie ale sliczne mebelki :) bardzo mi sie podoba i wogole to łózeczko jest takie kochane :) ja mam dla swojej coreczki odmalowane łózeczko po mojej siostrze ktora skonczy w grudniu 17 lat :) ale łózeczko sie dobrze trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez nie chce jakos sie tym zamartwiac :) dziekuje za info dotyczace skurczy. miesiac temu gin wyznaczyl mi nowy termin porodu na 21 lipiec mimo ze z ten z miesiaczki wychodzil mi na najpierw 28, miesiac pozniej z usg na 27, miesiac po tej wizycie na usg wyliczyl ze 29 no i teraz na 21 ...wiec nie wiem w ktory termin mam wierzyc ?? jesli temu ostatniemu co wyliczył to zostalo mi 25 dni czy jakos tak...Ale i tak sie boje ze moge urodzic wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freuline mi gin z miesiączki wyliczyl na 27 lipca pożniejsze usg bylo na 2 sierpnia a na ostatniej wizycie wyliczyl z usg 21 lipca. po wczorajszej wizycie w szpitalu kazal trzymac nogi razem jeszcze tydzień przynajmniej więc może być tak że termin przesunie mi sie o bardzo duzo:/ od rana mnie żołądek pobolewa jakoś mi tak niedobrze i temperaturki dostalam chyba znowu coś w powietrzu bylo i jak zwykle ja to zlapalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czy ja też mogę prosić o adres i hasło? To mój mail: paulina19894@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czy ja też mogę prosić o adres i hasło? To mój mail: paulina19894@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakos chyba ten katar mnie leciutko popuscil, aczkolwiek nadal czuje sie paskudnie, a dzisiejsza noc to w ogole byla straszna. Osobiscie urode mam naprawde bardzo przecietna, grunt to przystojnego tatusia dzieciom wybrac ;). Pozatym dziwne czasem figle natura plata, przystojna para ma brzydkie dzieci, a rodzice nie grzeszacy uroda wydaja super urodziwe potomstwo. A takze z brzydkich dzieci moze wyrosnac pieknosc, a piekne dzieci stana sie calkiem przecietnymi doroslymi. Nie moge sie doczekac, zeby zobaczyc, do kogo moja kolejna corka bedzie podobna. A tak w gruncie rzeczy chyba wolalabym, zeby raczej w glowie mialy dobrze poukladane, niz jakos tam w miare urodziwe byly, bo uroda rzadko daje szczescie sama z siebie, natomiast trafne i rozsadne wybory zyciowe i owszem. Kocio-rybka, no takie kolezanki, co strasza, to moze maja potrzebe sie zwaloryzowac w oczach otoczenia, jakie to one nie bohaterki. No trudno, jej przypadlo w udziale bohaterstwo, a tobie moze latwy parogodzinny porod-luzik, nie ma co sie tym przejmowac. Anusiak, w nosidelku mozesz nosic malenstwo od poczatku, tyle zeby mu nie za goraco w tym bylo. Ale jak nie ma upalow, i nie jest to jakis wielogodzinny marsz, to spoko. Freuline, zajcie w nastepna ciaze nie da sie przewidziec. NIektorym po porodzie gospodarka hormonalna sie uregulowuje i kolejna ciaza raz dwa, a niektorzy, jak moje rodzice, 8 lat sie starali o drugie dziecko. Tak ze jesli tobie wszystko jedno, to pewnie daj sobie luz i nie stosuj antykoncepcji, kiedy bedzie, wtedy bedzie. Zebys sobie nie plula pozniej w brode, ze przez 5 lat mialas spirale a potem 5 nastepnych musialas sie meczyc by zajsc w ciaze, chodzi o to, zeby nie tracic niepotrzebnie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Jak mi się uda to obejrzę zdjecia Krzysia( bardzo wolno mi internet chodzi). Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia1985, wspolczuje szpitala, ta koka to musiala Cie mocno bolec, jestem w stanie to sobie wyobrazic bo u mnie przy wyrostku tez brali pod uwage te kolke.. dziewczyny pokoiki bardzo ladne, fajnie tak sobie poogladac. jak my sie ogarniemy i skonczymy to nasza sypialnie tez wysle, ale to jeszcze potrwa.. czekam na dalsze opinie i zdania Waszych lekarzy odnosnie antykoncepcji, to bardzo ciekawe dla mnie jak to rozwiazac po ciazy, bo hormony to chyba nie bardzo, pewnie na poczatek pojda w ruch gumki.. kurcze, tez bym sobie kielbaske z grilla zjadla i podobnie jak Wy dziewczyny mam apetyt, jestem przekonana, ze organizm "zbiera" sily. Jesli chodzi o spanie to ogolnie dobrze, tylko ze od paru dni zdecydowanie wiecej wstaje siku, tzn. niby takie wielkie parcie a potem wychodzi tyle co kot naplakal, no ale 3-4 razy nawet musze wstac. A jesli nie spie albo inaczej, zanim zasne to masakra jakas, nie wiem jak sie uozyc, chyba najlepiej na plecach choc wiem ze si enie powinno, ale jak klade sie na boki to czuje ze "gniote" malego, on tez sie wtedy buntuje i wiem ze nas oboje boli.. czasem mam wrazenie ze mu zgniatam nozki czy raczki, czasem tez jak sie pooze to nie nie moge sie podniesc tak boli, wogole przekladanie sie z boku na bok to jest cala wyprawa.. anik_82 - prasowanie najlepiej "zlecic" mezowi, moj sie sam swego czasu zaoferowal, poki co 90% poprane i wciaz czeka na prasowanie hehe malinówka376 - koniecznie daj znac co z tymi wynikami, ja moze bede miala w pon gbsa wyniki, czeka sie dlugo u nas bo dobry tydzien, wiem pozno to robie ale mi sie przesunelo ze wzgledu na te moja ostatnia akcje z infekcja i potem bralam takie globulki.. Sen smieszny, i skad Wam sie wzial ten Mateusz??? Ja nie mam siary i nie mialam i wciaz tak patrze czy cos w konu poleci czy nie ale nic sie nie zapowiada, za to piersi okazale, takie pelne d, maz zachwycony :-) anusiak1507 my kupilsmy takie nosidelko: http://allegro.pl/womar-3-funkcyjne-nosidelko-n8-rain-standard-i1660660880.html maz sobie wymarzyl, bo marzyl sobie ze malego bedzie nosic, ja mu bronic nie bede, ani nosic sama tez nie bede, bo gdzie z moim kregoslupem.. oczywiscie kolor niebieski, zeby wszyscy widzieli ze niesie syna! faceci.. w tmy nosidle mozna nosic od chyba 3 miesiaca, tlyko dlatego ze jest ta opcja na lezaco, ja tam bym sie bala nosic w tym mlodsze dziecko niz 2-3 miesiace. Co do golenia to ja sie juz chyba tydzien zbieram do tego i zebrac nie moge i juz zarastam, a wciaz mam przeczucie ze zaraz zacznie sie "akcja" a ja taka zarosnieta do szpitala pojade i wstyd bedzie. Za torbe tez sie zabrac nie moge, kurcze moze dzis? Pare dni temu mialam z rana taka serie skurczy, ze naprawde nie ma co sie wyglupiac tylko trzeba sie w koncu spakowac. :-) freuline - ja to mam twardnienie calego brzucha, klucia w lonie, czasem takie serie wrecz pulsujace, maly mi tez naciska na pecherz i jak mi tak naciska i poczuje ze mi sie chce to musze szybko leciec bo mam wrazenie ze sie posikam, dwa razy mialam takie uczucie bolu w podbrzuszu jak na okres, matenko, chyba faktycznie wyjme w koncu te torby. A torby mam dwie mniejsze,jedna dla mnie, jedna dla malego. anusiak1507 - spoko, pewnie urodzisz miedzy 21lipca a 2 :-)sierpnia Wiem, latwo sie pisze ale trzeba mysle sobie to jakos wyposrodkowac i tyle. ja od paru dni walcze z bolem ucha, na 100% mam zapalenie ucha, mojego laryngologa nie ma, jest na zwolnieniu, zreszta po co isc i tak mi nic nie zapisza tylke beda kazali "w cieplym trzymac", wiec olejek kamforowy sobie zapodalam z wata i walcze. mam nadzieje, ze to zapalenie nie ma wiekszego wplywu na malego choc wiem ze takie cos moze byc niebezpieczne, ale to chyba w wczesnej ciazy prawda? ja tez taka jestem, jak cos ma mnie zlapac to zlapie, maz mowi zawsze, ze anemik taki ze mnie, a maz to zdrowy jak kon. oby maly mial zdrowie za nim. Ela tez Ci wpsolczuje tego kataru, dosyc ze czlowiek nie wie jak ma sie z tym brzucholem ulozyc to jeszcze katar.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freuline - usmialam sie z tym sznurem, dzis rano mialam to samo, mowie do meza - szukaj sznura - ide na strych, a on do mnie, ze my przeciez nie mamy ani jednego a tym bardziej drugiego.. na szczescie u mnie sie okazalo, ze to odciski od szwu od pidzamy.. chyba bym sie pochlastala jak by mi jakies rozstepy wyskoczyly, wystarczy ze mam mega szeroka blizne.. fuj. jak tam u Ciebie sie skonczyla historia bo nie napisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :) Ja też przyłączam się do prośby o namiary na wspólne konto. Mam nadzieje że będę wiedziała jak tam sie dostać :) :) :) kubolinka32@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×