Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Dzieki dziewczyny w takim razie dorzuce jeszcze tantum rosa Tylko musze pomyslec jak ja to tam rozpuszcze A do podmycia wzielam szare mydlo bo tak mi wszyscy doradzali ale powiem wam ze wolala bym plyn do higieny intymnej Mam taki z kwasem mlekowym Co myslicie?? Moze lepiej ten plyn Jeżeli chodzi o te wklady to moze wezme ze soba do szpitala tez pare sztuk bo prawda jest taka ze to faktycznie sie bedzie ulewac a wiadomo połozna nie bedzie mi zmieniac przescieradala co piec minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia zawsze w plastikowym kubku możesz to rozpuścić w szpital raczej ma coś takiego na stanie. lepiej brać sprawdzony płyn do higieny intymnej a nie eksperymentować żeby nie mieć na głowie podrażnienia czy infekcji bo zaczęłyśmy używać czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o podkłady, to zależy o których rozmawiamy. jedne to te na łóżko - u mnie w szpitalu ich nie ma i trzeba mieć swoje. drugie to takie wielkie podpaski - i w szpitalu ich nie ma, jest tylko lignina, więc ja też zabieram swoje. leży się przeważnie bez nich ale jak trzeba iść do toalety to te pieluchy + majty z siatki są raczej niezbędna. tantum rosa też biorę i małą butelkę żeby to rozcieńczyć, położne polecają bo obkurcza, dezynfekuje i działa przeciwbólowo na obolałe krocze. do higieny intymnej biały jeleń w żelu. ja biorę jeszcze ładowarkę do komórki, aparat, kamerę, mp3, landrynki, poduszkę poporodową, gazetę, książkę. dzieci sa różne, moja znajoma wynudziła się jak mops, bo jej mała non stop spała więc warto mieć coś do czytania jakby się nam taki anioł trafił;) dla małej nie biorę żadnych kosmetyków, kremów, to zapewnia szpital. nie pozwalają też dotykać pępka, same o niego dbają, więc spirytusu tez nie biorę (tak w ogóle to muszę go kupić). chyba spakuję dwie torby, osobna do porodu (koszula, klapki pod prysznic, skarpetki, klapki, mały ręcznik, duży ręcznik, pomadka, landrynki, woda) i osbną po (pieluchy, chusteczki, koszule, staniki, szlafrok, reszta szpargałów). i tak nie wepchnę tego wszystkiego do jednej... i jeszcze ubranka dla małej na wyjście, nie wiem czy brać od razu czy mąż dowiezie. zobaczę jak będzie z miejscem w torbie. nie wiem czy nie zabrać jakiegoś sweterka, w pierwszej fazie porodu może mi być chłodno jak na dworze bedzie 20 zamiast 30 stopni... ale to już zadecyduję jak się zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten fiolet w szpitalu to piochtanina, wszystko pozniej jest fioletowe, dziala odkazajaco. Ja tez nie biore spirytusu do szpitala bo zapewniaja. Tez kupilam te masc na obolale sutki bepanthen. kornelka- wyslalam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szkole rodzenia położna polecała rozpuścić tantum rosa w takiej butelce po wodzie z dziubkiem. przez pierwsze 2 tyg. nie polecała żadnych żeli do higieny intymnej, tylko szare mydło (może być w żelu). po dwóch tygodniach na zmianę, szare mydło i łagodny żel. ja używam laktacytu, tego żelu ginekologicznego a ni emulsji zwykłej. polecam. czy któraś z was wie w jakiej ilości wody rozpuszcza się jedną saszetkę tantum rosa? nie mam opakowania a na saszetkach nie ma informacji... w piątek umówiłam się na sesję zdjęciową, już się nie mogę doczekać. moje największe ciążowe marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik - mi położna zamiast spirytusu polecała octenisept w aerozolu jest dużo łatwiejszy w użyciu bo tylko popsikasz i gotowe. Niby wychodzi drożej od spirytusu ale nadaje się nie tylko do pępuszka ale przede wszystkim do dezynfekcji krocza w połogu. Co do nudów w szpitalu to tam gdzie rodzę w każdym pokoiku jest plazma na ścianie, ale tak sobie pomyślałam właśnie, że może jakaś dobra książka by się też przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik-ja mam ulotke, w niej napisane jest ze 1 saszetka na 0,5-1l wody.W połogu: zewnętrznie do przemywania krocza, 1-2 razy na dobę. W pozostałych przypadkach płukać pochwę roztworem 1-2 razy dziennie. ja mam 4 saszetki,moja mama jak rodzila to zuzyla 1 saszetke w szpitalu. ja wlasnie zdalam sobie sprawe ze nie mam zadnych zdjec z brzuszkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba wszystko mam:) ja tez jeszcze dorzuciłam skarpetki, bo podobno stopy marzną przy porodzie. Mam też biszkopty, tak do pogryzienia, bo nigdy nie wiadomo, o której mnie złapie, a nóż będę musiała się głodzic później...podkłady kupiłam, ale chyba nie biorę, bo zapewniają w szpitalu, tak samo te gaziki, też kupione, ale do szpitala nie potrzebuję. właśnie listonoszka przyniosła paczuszkę z zamówionym ręczniczkiem http://allegro.pl/okrycie-kapielowe-recznik-kapielowy-terjan-80x80-i1672804916.html mamy ten pomarańczowy, tanio wyhaczyłam:) a bardzo ładny i mięciutki:) mam pytanko: nie wiecie może gdzie kupic żel do higieny intymnej biały jeleń??bo nigdzie nie umiem dostac, a mam na razie tylko taką małą flaszeczkę, którą raz znalazłam w Naturze, ale chciałabym takie większe, może któraś się spotkała... ale Julka mnie łoi dzisiaj. usiedziec się nie da, żeby do Was napisac, więc już się kładę:o aaaa.. jeszcze Wam powiem co mi się śniło wczoraj: rodziłam (znowu:) ) rano mi powiedzieli (nie wiem na jakiej podstawie), że dzidzia waży ponad 3 kg, potem z usg wyszło, że niecałe 3 kg, a zaraz potem zaczęłam rodzic...poszło raz dwa, ale... okazało się, że dzidzia się urodziła z wagą: 6250!!!!!!!! 62cm!!! maskara! mam nadzieję, że to się nie sprawdzi.... chyba za dużo się zaczytałam o tych Waszych rozbieżnościach z usg:p a potem to kolejne kobity rodziły, a lekarz se poszedł i jakaś przypadkowa babka odbierała porody, jeden po drugim:) skąd się biorą te sny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinówka, dziekuję za info. ja zawsze robiłam mocniejszy roztwór do irygacji. ale w połogu to tylko takie zewnętrzne przemywanie. ja mam zdjęcia z urlopu z 6 miesiąca ale tam to prawie tego mojego brzucha nie widać. teraz w 9 mcu jest już pokaźny, więc najwyższy czas na profesjonalną sesję:) rozmawiałam z dwiema połoznymi, które używają na oddziale octaniseptu. zdecydowanie poleciły zwykły spirytus. ja kupuję zwykły a do szpitala i tak nie zabieram, bo nie pozwalają niczym smarować i same się tym zajmują. plazma w pokoju - zazdroszczę! u nas jest średniowiecze, mam nadzieję, że któraś z tzw. sal vip będzie dostępna. chociaż to vip ma się jak kwiatek do kożucha, ale lepsze to niż 4-osobowe ;( wszystko fajnie, tylko polka nadal głową do góry więc ja nie wiem czy nie skończy się cc. a wtedy to już mam kompletny mętlik, nie mam pojęcia nawet który szpital. ten, który wybrałam do sn (znieczulenia!) nie ma dobrych opinii o cc. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w szpitalu sa sale dwu osobowe, mozna czasem trafic na to ze bedzie sie samej, ale to zalezy ile jest akurat porodow. Powiem Wam ze ja jakos komfortowo z tym wygladem nie czuje sie, czuje sie raczej jak grubas, nigdy nie wazylam tyle co obecnie, maz oczywiscie mnie pociesza ze jestem jego grubaskiem, ze pieknie wygladam a jak czuje sie zle to przeciez niedlugo to minie jak Ola sie urodzi. Buduje mnie to co mowi,bo wiem ze jak urodze to wroce do formy, ale czasem mam takie dni ze najchetniej nie wychodzilabym z lozka. Ostatnie zdjecia jakie mialam to ze slubu,a le wtedy to byl 4 miesiac i tylko lekko sie zaokraglilam. Dziewczyna ktora miala mi robic sesje poleciala do Grecji i wroci we wrzesniu, wiec chyba wykorzystam narzeczonego mojej siostry i jego aparat zeby miec jakies zdjecia. kasia-jelen to moze na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Czy Wy mnie pamiętacie ? Pewnie nie,bo sporo nas tu widze... Nie pisałam,bo ogarnięcie czytania tutaj graniczy z cudem w moim przypadku. Sporo pracy przez cały czas miałam...dom,dziecko,biżuteria,szykowania dla Malej :) Poczytam kilka stron co u Was... Byłam w piątek u gina. Mała wazy 3703 grama,rozwarcie rzekomo na 2 cm,ale dopoki wody sie nie pokażą albo bóle to siedzimy w domku... Termin pierwszy na 9.07. Z ostatrniego USG na 2.07. Latam do kibelka z lekką biegunką,co znaczy że blisko jestem rozwiazania. Mała głowę ma niziutko,co było widac na ost.USG! Ściskam Was wszystkie!!! Miłego dnia! Ps.A porodu sie boje jak cholera...nie spie po nocach,a jak spie to rodzę co chwilę...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivian, super, ze sie odezwałaś. czasem myślę sobie co dzieje się u dziewczyn, które pojawiały sie na początku topiku. córcie masz piękną, sama też ślicznie wyglądasz. u Ciebie to naprawdę już bliziutko:) dziewczyny, które miały cc lub będą miały teraz. czy wasza torba do szpiatala różni się czymś od tych, które należy mieć przy porodzie sn? coś bierzecie dodatkowo, z czegoś rezygnujecie? ja powoli oswajam się z myślą, że muszę brać pod uwagę oba rozwiązania. dziś zaczęłam 37tc a polka nadal ułożona miednicowo. nie cierpię niepewności, wolałabym już wiedzieć na 100% cc czy sn . wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów spałam 2h w południe :D całe noce przesypiam, zasypiam w minutę, wstaje tylko 2x siusiu :D i dziś mam jakieś mega napady głodu... zjadłam 4 naleśniki z truskawkami i głód wciąż ssie :( idę szukać czegoś do lodówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowka376 - he he ...czytam na temat chrzcin :) U mnie to samo było...mamy tylko cywilny,bo mąż po rozwodzie,a nie ma jeszcze uniewaznionego (walczy o to juz spory czas). Żeby dziecko ochrzcić przeszłam piekielko. Teraz,tu gdzie mieszkamy ponoć nie ma takiego kłopotu. Ksiądz wie w jakiej jestesmy syt.,bo pisał opinię o męzu na prośbe kurii. Gdy był po kolędzie pytał kiedy bedziemy chrzcili...Myśle,że kłopotu wielkiego nie będzie robil... Mam nadzieje! Szukam własnie jakiejs tabelki co by sie w nią umiejscowic. Wiecie,ze w pierwszej ciązy przytyłam prawie 30kg - nabawiłam się rozstępów i nadwagi,a tu tylko 10kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik a co mówi Twój lekarz? Polka jeszcze się odwróci czy raczej nie? moja od 31 tygodnia mówi, że Antek się nie odwróci i w środę zaczynam 36 tc. więc już 5 tygodni to się sprawdza.... fajnie, że odzywają się dziewczyny, które były z Nami dużo wcześniej :) często myślę co z Aosą i jak jej się wszystko ułożyło :( może kiedyś napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka- podziwiam za apetyt...ja na jedzenie patrzeć nie moge... OStatnio się przymuszam,bo wyniki były słabe i sił brakło.Mięso może nie istniec wogole. Witaminkami dodatkowymi mnie doktorek wyciągnąl z tych słabych wyników i syropkiem na apetyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...TERMIN......PŁEĆ...MIASTO.....POR ÓD......IMIĘ. Ela1974............37......02.07.....DZ........Francja.. ..sn Misia 27............27......02.07.....Dz........Irl..mało....sn Beatris81..........30......04.07.....CH.......kuj.-pom.. ..cc.....Ivo kocio-rybka................04.07....synuś....zach.pom... .sn MalaGosia69.......27......05.07.....syn.....zach-pom.. .cc......Staś AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn malinówka376...20...07.07..dziewczynka..dolnośląskie.s n.Aleksandra Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia sasetka84 27 10.07 DZ lubelskie sn/cc Zosia vivian2006.........27.....9.07.......DZ.......dolnośląskie..........Antosia balbiina ............27.....10.07.....CH.......CZ-WA......SN/CC Maks Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kr-ów......s n...Klaudiusz morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ...sn Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków... . .sn...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.... .Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07......DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka......30.....23.07......DZ......śląskie.. ..cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....ch........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....dz.......wrocław... ..cc/sn?...pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... . .cc...Antoni anusiak............20.....27.07.......DZ......K-ce....... ..sn....Martynka agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Szęsliwe MAMUSIE nick wiek płeć miasto dzień Porod Imię Waga DŁ. urodz. 1) Abecia......32....CH...W-wa.. 01.06.....sn....Krzyś..1920gm..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ,jeśli macie konta na Fecebooku a podoba Wam się moja bransoletka,która bierze udział w konkursie http://www.facebook.com/photo.php?fbid=162202493846668&set=o.153111168090872&type=1&theater klikajcie pod nią LUBIĘ TO. :) WSKAZÓWKA DO GŁOSOWANIA : NAJPIERW MUSISZ POLUBIC SERWIS ekoraliki,a potem KLIKASZ LUBIE TO POD ZDJĘCIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivian z tego co widzę będziesz miała Antosię a ja Antosia :D wiesz ja nigdy mięsa nie lubiłam, teraz w ciąży to zmuszam się żeby mały miał wszystko czego potrzebuje.... sam dżem, ser to dla młodego mężczyzny za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...będzie Antosia ;) Zostało przeforsowane ;) bo małż się zgodzic za bardzo nie chciał :) Ale ja i córcia go przegłosowałysmy ;P W razie gdyby miał byc syn bylby Antek...baaardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivian-jasne ze pamietamy :) 3mam mocno kciuki jesli to juz lada chwila sie zacznie :) nie ma problemu zagłosuję jeśli ma pomóc :) Antosia sliczne imie! Ja juz mam wyniki z labolatorium i liczylam ze normy zostana jednak zachowane, ze to blad pomarowy,ale niestety. Jutro na wizycie w szpitalu bede konsultowac to z moja doktor. Na wszelki wypadek rowniez spakuje sobie rzeczy do szpitala jakby mieli mnie za3mac na obserwacje i rozszerzenie wynikow. Tylko w sumie nie wiem co spakowac, bo przeciez to nie rozwiazanie jeszcze. A torbe do szpitala mam juz spakowana. Aj aj :( Ja dzis nie czuje sie kolorowo, leze caly dzien,czuje sie obolala, tzn odkad wrocilam z labolatorium,siostra odebrala mi wyniki i podala przez tel bym mogla je od razu porownac. ebudka- ja uwielbiam dzem,nutelle i do miesa mi jakos nie spieszno, a moj maz to mowi z kolei ze nie wie jak mozna wcinac tylko dzem i dzem ;p w ogole bardzo mnie ciagnie na slodkie przez cala ciaze, moze cos w tym jest bo bedzie Ola :) Juz nie moge sie doczekac jutrzejszej wizyty, chyba tu zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenko mam takie pytanie odnosnie Twojej siostry :) ja dostalam takie kserówki na szkole rodzenia i mialam w podpunktach wypisane kiedy powinnysmy sie zglosic w szpitalu i m.in kiedy uplynie 3 dni po wyznaczonym terminie porodu ...a piszesz ze siostra ma juz dzis 9 dzień :) nie musiała byc wczesniej w szpitalu ? Nie podawali jej kroplówki na wywołanie? Bo np. moja kolezanka miala teraz termin na 21 czerwca i w zwiazku z tym ze jej termin minal a ona nadal w dwupaku to kazali jej przyjsc po 3 dniach polozyc sie do szpitala na wywolanie :) Wiem ze im dluzej w brzuszku tym lepiej dla dzidzi ale jaos tak dziwnie ze w jednym szpitalu robia tak a w drugim siak :) Nam tez w szkole rodzenia polozna mowila ze lepiej smarowac dzieci kremami z filtrami. Mam zamiar kupic taki jaki bedzie dla niemowląt ..zapytam w aptece o jakis taki normalny :) Ktos ostanio pisal o tym czy celulit po ciazy znika -tez mnie to zastanawia :) bardzo chetnie bym sie go pozbyla...najgorzej jak sie mam sgiąć, schylic i na udach miliony dziurek :D dramat to mało powiedzane :) a nie mialam celulitu wczesniej..tzn mialam ale taki mikro ..prawie niewidzialny dla oka :) a teraz to mam wrazenie czasami jak sie zegne ze nawet na łydkach go widze :D Podobno znow ma zejsc do 13 stopni w najblizszych dniach...i babcia mowila ze ogladala dlugoterimnowa pogode w ktorej mowiono ze caly lipiec bedzie taki średnio cieply...ze raz cieplo raz zimno ...ale dla nas mysle ze to calkiem spoko :) Malinówka ja jestem Ewangeliczką u nas księża nie robią żadnych problemów. Nie wiem czy pamietacie jak kiedys wam pisalam o tym ze chcemy wziac slub po urodzeniu dziecka ale w zwiazku z tym ze teraz rodzina mojego chlopaka byla na weselu jego kuzynki w niemczech i calkowicie sie wypompowali z kasy to po co mamy robic slub jesli nam sie to nie zwroci bo gosci nie bedzie stac zeby sie po pierwsze ubrac a po drugie dac prezent :) stwerdzilismy ze jesli mamy sie jakos mocno wyżyłować i postawic tylko dlatego ze sobie wymyslilismy slub po urodzeniu sie dziecka to wolimy go przelozyc na za rok i zrobic go na spokojnie. Kazdy z gosci bedzie przygotowany a nie teraz na szybko beda odkladali pare groszy,,, i odnosnie tego slubu to tak jak juz kiedys pisalam my bierzemy slub ekumeniczny. Ja zostaje Ewangeliczka (wole swoja wiare od katolickiej i ponadto bez sensu zebym wychowywala dziecko w wierze o ktorej nie mam pojecia), a chlopak zostaje katolikiem przyczym on jest nie wierzacy i na kazdym kroku powtarza ze kosciol i ksieza to zlodzieje bla bla...dlatego nie wyobrazam sobie jak on moglby wychowac dziecko w tej wierze skoro sam w to nie wierzy :) Ja osobiscie tez w to nie wierze, przy czym szanuje innych ktorzy mysla ze Bog istnieje itd, Natomiast wole wychowac dziecko w wierze ktora bardziej mi pasuje a ona sama zdecyduje w pozniejszych latach czy ma w to wierzyc czy tez nie :) Zaden ksiadz nie robi problemow jesli nie mamy slubu, przychodzi sie ustala termin, i mowi do zobaczenia :) Anik mnie wogole nie bola sciegna ud ani spojenie lonowe...i tak sie zastanawiam czy jesli tego nie czuje jeszcze czy to oznacza ze jeszcze mam daleko do porodu ? Moni ja mam w soich kserówkach napisane ze jesli odejdzie mi czop sluzowy to powinnam jechac do szpitala :) Dotek witaj na naszym topiku :) A o co dokladnie sie tam wykłócałas z połozna w szpitalu ? o to ze Ty podawalas jej inny tydzien ciazy a ona wyliczyla Ci inny ? Ja wogole sie tym nie interesuje :D tzn mam karte ciazy i jesli lekarze chca wiedziec w ktorym jestem miesiacu to mowie ze tego dnia (ost wizyta) byłam w 35 tygodniu a teraz to se musi pan/pani policzyc :) przeciez ja moge zle policzyc :D i zawsze mowie ze mnie intersuje w ktorym jestem miesiacu i i kiedy mam termin a nie w ktorym jestem tygodniu :) choc moje kolezanki twierdza co innego :) Wiecie co ja mam odwieczny problem z odróżnieniem śpiochów i pajaców....co jest co ? Chcialam przygotowac ubranka dla malej ale mam wątpliwości poniewaz na kserówce mam napisane ze powinnam zabrac : rożek, koszulka, śpiochy, czapeczka, 1 pampers. No ale nie wiem co to są spiochy ? te z dlugim rekawkiem czy te co maja góre jak bezrękawnik? Misia moja mama tez sie mnie pytala po co mi sa podklady i ze od tego sa te salowe czy jak im tam zeby codziennie Ci zmienic przescieradlo jesli sobie zbrudzisz dlatego tez nie wiem czy je brac..ale moze kupie ze 2 :) najwyzej sprezentuje bratowej :) Kornelka bylas na nocy świetojanskiej ? ja mimo ze mieszkam w brennej to nie wychodzilam z domu :) jakos nie chcialo mi sie a ta pogoda taka w kratke ze juz wogole mi sie odechcialo :) Mowilas kiedys ze masz dzialke na Lesnicy a to na lesnicy ta noc swietojanska no nie ? ebudka to takie smieszne ..czytac ze idziesz poszukac czegos do lodówki heheh hehee :) nic tylko sie tam zamknąc albo przytargać ją do pokoju zeby nie musieć chodzic tyle :) Ze mnie to sie zawsze smieja bo ja im tlumacze ze na Euro bede juz super slim :D a moj sie smieje ze chyba jak wprowadzą Euro !!! :) Tez ostatnio myslalam o Aosie...i jakies dziwne mysli mialam...ale to moze przez te pomarańczowe co sie wbijały kiedyś...no nie wiem sama.. Vivian sliczne te koraliki :) polubiłam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie udalo mi sie nadrobic wszystkie strony ktory zapisalyscie przez weekend:) i teraz powoli zabieram sie za ogladanie naszej poczty:) Malinówka dzieki za login i haslo:) aha i kurcze cos mi sie usunelo w tej poczcie, 2 pierwsze wiadomosci przypadkiem:( mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi tylko napisze jeszcze raz:((( ja to gapa jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freuline tak byłam na nocy swietojanskiej z mezem i rodzicami bo tez byli na dzialce:) Poszlismy bo ja tam mam tak blisko, bo dzialke mamy miedzy Kosciolem a barem na przeciwko:) Poszlismy o 19 a wrocilismy o 1:30 w nocy:D Moi rodzice sie wybawili przy swoich kawałkach i maz z tata popili troszke:) a ja siedzialam przy herbatce bo zimno mi bylo a niestety mnie w przeciwienstwie do nich nie mialo co grzac:D szkoda ze Cie nie bylo:) moze akurat bysmy sie jakos zgadaly i poznaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelka a duzo ludzi bylo ? ja widzialam tylko miliony samochodów.. :D jak wracały do domu i policje ktora łapała pod moim domem :D Ja bylam tylko za dnia w niebanalnie przy hotelu Kotarz na lodach :D bo bez lodów ani rusz :D caaały pucharek wciągnęłam na raz :D No i troche tych ludzi bylo w centrum i poza tym to sie chyba tam zaczynalo i potem trzeba bylo sie wpakowac na lesnice :) Moj chlopak powiedzial mi ze tam na lesnicy nic nie ma ciekawego i on tam nie pojedzie :D bo w centrum nie zdazyli oddac amfiteatru bo jakis architekt co to robil zmarł i robota stała no i widzisz nie wyrobili sie i na szybko przenosili na Lesnice :) A 19 sierpnia bedzie Gienek Loska w Brennej o godz. 19.00 w hali sportkowej.. bilet 25zł :D (lepsze to niż Gosia Andrzejewicz ktora miala swoj "koncert" w Gorkach w zeszly czwartek :D ) i jak bedzie mi sie chcialo to sie przejde tylko nie wiem czy bede miala sumienie zostawic babci dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivian - fajnie że się odezwałaś, zastanawiałam się co z Tobą bo przepadłaś nagle jak kamień w wodę ;-) Malinówka - ja też jutro mam wizytę i jestem cała w nerwach, ciekawe co uda mi się załatwić w sprawie tego L4 i jak się mój maluszek miewa bo ostatnie usg miałam na początku maja. Freuline - co do praktykowania w szpitalu wywoływania porodu to w zasadzie w każdym jest inaczej. W niektórych wywołują po paru dniach po terminie a w niektórych trzymają nawet do 42 tygodnia. Co do różnicy miedzy śpiochami a pajacem to też do niedawna nie wiedziałam ale teraz już jestem odpowiednio doedukowana :-) Śpiochy są tak jakby bez rękawków i ubierasz je najczęściej na body albo kaftanik natomiast pajac jest przeważnie zapinany z góry na dół i ma rękawy ;-) Ciekawe co piszecie tutaj o tych chrzcinach. Ja chciałabym żeby Klaudiuszka trzymał do chrztu mój brat i zastanawiam się czy nie będzie z tym problemów skoro mój brat jest tylko po ślubie cywilnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy wspolne konto na poczcie i tam dodajemy rozne zdjecia :) np swoje :D swoich pociech czyt. dzieci lub zwierzątek :D posylamy sobie rownie zzdjeica pokoików jak je urządzamy dla swoich dzieciaczków :) i wogole jakie chcesz zdjecie to posylasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×