Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

ale to zwolnienie moze byc tylko w przypadku gdy maz ma umowe o prace czy np na umowe zlecenie tez? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dopytam o to zwolnienie - a w szpitalu tego nie mogą wypisać? Bo ja bym chciała, żeby mąż zaoszczędził jak najwięcej urlopu i od razu po naszym wyjściu ze szpitala dostał to L4. Jakieś specjalne dokumenty trzeba do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - nie ma co się stresować i denerwować. Mojemu też nieraz odwala, choć on w porównaniu do mnie to jest ostoja spokoju. Wstyd się przyznać ale ja to istny harpagan z niewyparzonym pyskiem przeważnie jestem prowokatorem ;-/ Nieraz coś w nerwach powiem strasznego i tak mi potem głupio, że szok tylko tyle we mnie dobrego, że umiem się przyznać do błędu podkulić ogon i przeprosić jak tylko ochłonę. Uważam, że mój mąż ma naprawdę anielską cierpliwość do mnie, i nie bez powodu się dobraliśmy tak a nie inaczej, ja potrzebowałam kogoś kto do wszystkiego podchodzi ze spokojem i nie zamartwia się na zapas jak ja, on za to potrzebował kogoś kto urozmaici mu jego ułożony świat i wniesie odrobinę chaosu i adrenaliny. Nie zmienia to faktu, że on też nie jest święty. Jak tylko jesteśmy na zakupach to mówi do mnie kochanie może byś to zjadła, może to może tamto. Nakupi owoców słodyczy ja nie zdążę rozpakować zakupów a już większość wsunie sam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyluzujcie trochę ja też was czytam od dłuższego czasu i nie uważam tego za coś złego ale widze, że to zamknięta grupa użytkowników :O a i czym "pomarańczówka" różni się od czarnej? trochę luzu proponuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyskaczu jadowity - forum jest póki co otwarte, każdy może tu wejść i poczytać więc nie bardzo rozumiem z czym mamy tu wyluzować ;-) a pomarańczówka różni się od czarnej kolorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pomaranczowka, ktora tylko czyta, i nic nie napisze dobrego lub pocieszajacego, czyli jest jakby utajonym pasozytem tego forum, zato ajakzez, od razu wylezie, jak tylko nadarzy sie okazja zaatakowac jakas uczestniczke forum, uwazam, ze to troche nie tego zachowanie. I niestety takich jest chyba 80% promaranczowek, rzadko sie spotka z zyczliwym lub rzeczowym komentarzem od pomaranczy, dlatego jak si tylko widzi ten kolor, to od razu na niego juz negatywnie reaguje, jak byk na czerwone, bo wiadomo, ze zaraz przyjdzie czytac jakies obelgi. Niestety moze jestem niesprawiedliwa dla pomaranczek, ale taka juz sobie opinie ogolnie ustalili na kafe. I podstawowa bronia jest tez totalne ignorowanie takich wpisow. Warto tez zglaszac do usuniecia takie posty, webmasterzy bez trudu zobacza, z pod jakiego IP, czyli z jakiego komputera jest cos takiego wysylane, i najpierw wyszla grzeczne upomnienie, a potem, jak nie pomaga, moga stosowac kolejne metody perswazji. Bo organizatorom kafe tez zalezy, by sie ludzie tutaj dobrze czuli, od tego zalezy sukces, w tym finansowy, tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, my już jesteśmy w domu :) Rodziłam 4 godziny, niestety popękałAm (poród był bardzo wysiłkowy0, żelazo spadło i muzSeliśmy zostać dłużej. Karolek jest przesłodki, podobał się wszystkim na oddziale. Potem napiszę więcej. Moja rada weźcie osłonki do karmienia na sutki, mi się sprawdziły lovi, najmniejszy rozmiar i krem na brodawki. BUUUUUZIAKIII :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocio Rybko to super że już jesteście w domku. Odpoczywajcie jak najwięcej. Dzięki za rady odnośnie nakladek. Musze dokupić i dopqakować, choroba zaczynam się denerwować ...no bo wtorek to już za 4 dni. niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pinkole nie zagladałam tu raptem jeden dzien a tu ze 4 strony bede miala do przeczytana:):)i To mi zajmie z 3 godziny Dopiero jurto bede maial czas to nadrobic Mam nadzieje ze duzo nie opuscilam Dziewczyny ja tylko wpadlam wam powiedziec ze bylam dzisiaj rano w szpitalu i lekarz powiedzial ze na razie sie nie zapowiada zebym urodzila Powiedzial ze jak nie urodze do 10 dni to bede sie musiała zglosic na wywolanie porodu A moje dziecko wazy juz z 4kg Rany az sie boje co to bedzie za kolos ja nie urodze na dniach Moj maz wazyl prawie 5kg jak sie urodzil Powiem wam ze jestem troche przerazona co to bedzie A i jeszcze dodam ze jak powiedzialam lekarzowi zeby cos zrobil i zaczol mi wywolywac ten poród juz teraz bo sie boje ze mnie rozerwie to on mi na to Nic sie nie bój jak jak by co to ci zrobimy cesarke Smial sie przy tym :):):) kurka mam nadzieje ze jednak sie pomylili i dziecko nie jest az takie duze i urodze naturalnie Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj:) a ja wczoraj miałam tyle do czytania, że nie zdążyłam obejrzeć zdjęć a miałam ochotę zwłaszcza, na te ze ślubu:) ja sama takowych nie mam, czuję się już za stara i za mało "czysta" na biała suknię zresztą i tak nie mogę, a właściwie to nie ja nie mogę, ale uwielbiam oglądać sukienki, fryzury i wzruszenia na twarzach:) No nic, wracam do czytania, bo znów mam parę stron do nadrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocio rybka - nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, że jesteś już w domku i jeszcze w dodatku z maluszkiem. Mi nakładki kupiła bratowa aventu rozmiar standardowy ale szczerze powiedziawszy to takie mam wrażenie, że w porównaniu do sutków to są ogromne i chyba zakupie jednak jeszcze te mniejsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebra, no z tymi plecami i nogą to jakaś masakra jest :O jak do poniedziałku nie przejdzie, to wzywam lekarza do domu, niech kombinuje co z tym zrobić, bo ja sie ruszyć nie mogę. Póki co mam nadzieję, że to tylko jakis ucisk i że samo zejdzie lub że rozchodzę to (gdy tylko mój wróci z pracy to spróbujemy, bo sama to nie mam szans) :O No boli jak cholera. agusia, to dobrze że mąż poszedł po rozum do głowy. kociorybka, super że wszystko w porządku i że już jesteście w domu :) Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocio rybka wszystkiego dobrego dla Was :) kolejny słodziak już w domku :) większość z nas Tobie zazdrości, że już po.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie tych osłonek na brodawki to też zakupiłam na allegro te standadowe i mam wrażenie że są baaardzo duże, ale oglądalam w sklepie takie w rozmiarze S i też mi się wydawały jakieś takie ogromne, więc narazie innych nie kupuje może jak dzieciaczek podepnie się pod cyca to ta brodawka będzie większa niż teraz a jak osłonki będą za duże to powiem mężowi żeby kupił mi mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale sie dosmialm( Zniszcze wam ten topik) Dobre to bylo:) Jak w jakims horroże No powiem wam ze ja tez sie dziwialm ze tak na prawo i lewo bylo rozsylane to haslo Dlatego nie wstawilam tam swoich zdjec No i kurcze myslalam ze jestem rozpozmawana na tym topiku Bo sie udzielam od samego poczatku Troszke mi przykro bo ten temat duzo dla mnie znaczy:(::(Ale spoko luz Inne dziewczyny sa bardziej ze soba zżyte:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tych nakładek to uczulała nas położna, żeby kupic te najmniejsze jakie są. Bo te najmniejsze to są wlasnie te standardowe a te co maja napisane standardowe to sa jak na wymiona heheh :D i mowila ze pod zadny pozorem nie mamy kupowac tych standardowych tylko wlasnie te najmniejsze bo one wcale nie sa takie "najmniejsze" no chyba ze ktos ma brodawki jak guziki :D ale watpie :) Moj chłopak wrocil z pracy zadowolony jak na pierwszy dzien :) bardzo sie ciesze bo ta praca wiele dla niego znaczyla tzn to stanowisko. Zjadlam 3 talerze zupy :) i babcia wlasnie włozyla do piekarnika "babke" i pachnie w calym domu ..a mi sie juz jej chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freuline pytalas cos o skurcze ja dzis mam tak jakos dziwnie bo czyje taki ból jak przy miesiaczce tak jakos ti sciska ten brzuch , i w ogole jakis twardy jest dzis. Moze to juz jakies tam skurcze przepowiadajace czy jak one sie tam nazywaja:) pyskacz jadowity- ja uwazam calkiem inaczej niz ty to zadna grupa zamknieta jakos mi sie udalo wcisnac i nie narzekam ze ktos mnie olewa:)) haha a moze to tak wygladac z boku bo poprostu dziewczyny juz sie tu poznaly i tyle:) kocia rybko - nie znam cie ale fajnie ze juz po wszystkim i gratuluje zdrowego synusia:)) Misia27 na usg moga sie pomylic o jakies 10% w jedna albo w druga strone moj gin tak mi mowil :) Mamy zamiar z mezem dzis lozeczko skladac bo ja sie uoarlam ze chce choc na nie popatrzec:)) haha a najwyzej cobie je przykryje zeby mi sie nie kurzylo na nie i niech sobie stoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocio-rybka, ale super, że już jesteście w domku! Dużo wytrwałości, radości z Karolka, szybkiego zbierania sił :) Gratulacje raz jeszcze. Zazdrościmy :) Misia27 - mi się też ciut przykro zrobiło po twardej selekcji :) Ale na szczęście to nie zamykanie forum, to dostęp do maila - więc szanuję prawo założycielki :) Ale forum nie zamykajcie dziewczyny, bo ja jestem uzależniona i napewno bym się poryczała. Freuline - nam w szkole rodzenia mówiła babka to samo o tych nakładkach i powiem Wam, że to chyba prawda - dwa tygodnie temu urodziła moja koleżanka, nie miała kupionych a strasznie bolały ją sutki już po dobie karmienia, więc podarowałam jej moje z canpolu, rozmiar S -i tak są za duże, i to nie chodzi o średnicę tylko o wysokość tego dziubka - jak brodawka go nie wypełnia to tam się gromadzi mleko, dziecku sie to przelewa itd. Dziś właśnie kupiłam S-ki z aventu w zamian za tamte, wolę mieć na wszelki wypadek i zobaczymy. Właśnie spędziłam 1,5 godziny na pucowaniu łazienki, od 30 tygodnia się zarzekam, ze już tego robić nie będę...i robię..taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu opieki nad żoną to wniosek o zwolnienie ze świadczenia pracy w związku ze sprawowaniem opieki nad członkiem rodziny może złożyć każdy pracownik bez względu na rodzaj umowy o pracę, na podstawie której został nawiązany stosunek pracy. Co do zasady nie ma znaczenia też okres pozostawania w stosunku pracy, podobnie jak to, kto składa wniosek: pracownicamatka czy pracownikojciec. Opiekę nad członkiem rodziny można podzielić na: opiekę nad dzieckiem w ramach uprawnień pracowników związanych z rodzicielstwem, opiekę nad innymi członkami rodziny. Czy szpital może wystawić zwolnienie - to tak może. Nie musi to być 14 dni może być krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawa o świadczeniach pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa stanowi: Art. 33. 1. Zasiłek opiekuńczy przysługuje przez okres zwolnienia od wykonywania pracy z powodu konieczności osobistego sprawowania opieki, nie dłużej jednak niż przez okres: 1) 60 dni w roku kalendarzowym, jeżeli opieka sprawowana jest nad dziećmi, o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 1 i 2; 2) 14 dni w roku kalendarzowym, jeżeli opieka sprawowana jest nad innymi członkami rodziny, o których mowa w art. 32 ust. 1 pkt 3. 2. Zasiłek opiekuńczy przysługuje łącznie na opiekę nad dziećmi i innymi członkami rodziny za okres nie dłuższy niż 60 dni w roku kalendarzowym. 3. Przepisy ust. 1 i 2 stosuje się niezależnie od liczby członków rodziny uprawnionych do zasiłku opiekuńczego oraz bez względu na liczbę dzieci i innych członków rodziny wymagających opieki. Art. 34. Zasiłek opiekuńczy nie przysługuje, jeżeli poza ubezpieczonym są inni członkowie rodziny pozostający we wspólnym gospodarstwie domowym, mogący zapewnić opiekę dziecku lub choremu członkowi rodziny. Nie dotyczy to jednak opieki sprawowanej nad chorym dzieckiem w wieku do 2 lat. Teoretycznie po porodzie małżonek może dostać 60 dni zasiłku opiekuńczego na dziecko lub 14 dni na żonę. Zasiłek opiekuńczy przysługuje w wysokości 80% wynagrodzenia stanowiącego podstawę wymiaru zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, jeszcze tak ze dwa razy mama przywiezie mlodego do przypilnowania a urodze nawet przed terminem, i nie wazne ze wszystko pozamykane na spusty :P Teraz leze i odpoczywam bo mlody dal tak popalic ze glowa mala, maz za godzine powinien byc z pracy, jeszcze ogarnac musze,bo balaganu mi narobil, w nocy w ogole przyjezdzaja znajomi siostry i jej narzeczonego i wyjada dopiero w niedziele. Wiec od poniedzialku kolejne sprzatanie domu bo wiadomo jak to przy domowkach. W ogole czuje ze nasza wioseczka to sie robi sensacja-juz wspominalam o gosciach na slub z Anglii i z racji ze oni sa farmerami to maja ogladac dojarnie pani ktora zajmuje sie nia u nas. No po prostu rozwalajaca informacja jakby bylo im malo krow :D kocio-rybka-serdeczne gratulacje raz jeszcze, dobrze ze jestescie juz w domu :) kociorybka a te oslonki to maja byc oslonki czy kapturki do karmienia? ja mam z avent taie oslonki, ale to bardziej jak na wielokrotnego uzytku wkladki laktacyjne wyglada. W ogole siostra mi mowi ze jej kolezanka z pracy ma juz jedna corke i chcieli miec drugie dziecko ale zaplanowane, a tu bach-wpadka i dwie czerwcowe blizniaczki :-) misia- ja mam tak samo, termin mamy chyba ten sam, i u mnie mala ma 3800-3900 i im dluzej w brzuszku tym moze jeszcze troche przybrac,licze ze nie jest tak duza bo boje sie cholernie jak urodze tak duze dziecko.Jak dla moich odczuc to Ola nie nalezy do malych dzieciaczkow. Mysle ze dziewczyny ktore chcialyby dostac dostep do maila moga zglosic sie do Balbiny, ja osobiscie jej powierzam decyzje co z tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pojadłam sobie i to dość tak konkretnie :D aż wstyd sie przyznac ale o 19 zrobilam sobie dwie kajzerki z sałata szynka pomidorem i serem typu bałkańskiego -jami jami ...a na koniec zjadłam dwa olbrzymie kawałki babki :) no bo taka swierza byla ze nie moglam przejsc obok niej obojętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna jednorazowka
hej pozdrawiam wszystkie przeszle i moze juz obecne mamusie ;) mam pytanie bo pewnie juz mialyscie wymaz z pochwy robiony, wyszlo mi ze mam enterococcus spp. Czy ktoras tak miala albo slyszala o tym, wizyte mam dopiero za 3 tyg a dodzwonic sie nie moge :/ slyszalam ze moze doprowadzic do wczesniejszego porodu a dopiero w 32tc jestem, a brzuch juz pobolewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho :) kurde nie było mnie od rana a tu tyyyle stron :D szkoda że nie jestem na liście do hasła bo nie zawsze mogłam się udzielić ale to nic :) i tak was lubie kobietki :) może z czaasem będe należeć do waszego zaufanego grona. Miała bym prośbe Balbinka jak możesz to usuń też moje posty z poczty.Z góry dziękuje Dzisiaj byłam po odbiór wypisu(u nas się czeka tydzień ;/ ) i wrócił mój doktor z urlopu więc się z nim spotkałam na Izbie w szpitalu.Zapytał jak się czuje i wogóle,wziął na badania zrobił USG,fotel,ciśnienie i KTG Gracuś się nie spieszy bo stwierdził że porodem nie pachnie :P szyjka zamknięta,a czop powoli odchodzi,ale to nie znaczy ze moge urodzić jakoś na dniach.Mały waży 3,5 kg i licze też na pomyłke bo do 15.07 to on jeszcze może nabrać nie takich rozmiarów :P Ze puchne i leki nie działają lekarz stawiedził że na tym etapie ciąży to juz normalne :( no cóż będe siedzieć w domu bo nawet najzwyklejsze kapcie nie są tak szerokie żeby objeły mi stopy :( w przeciągu 25 dni na wage wskoczyło mi +11KG !! :O to wlaśnie ta woda :( malinówka co do KTG ja mam często robione co 2-3 dni i o sile 20 to takich nie czuć wcale. mnie przyjeli na oddział jak miałam o sile 60 i je czułam takie dość silne spinanie brzucha który robił się jak skała.ale bolec nie boli tak że się wytrzymac nie da.teraz mam na 20 raz na jakiś czas do 40 dojdzie. Atena-współczuje siostrze,ale całe szczęście że tak to się skończyło,Malutka jest cała i zdrowa siostra też dochodzi do siebie! ja Ci powiem że moja siostra też miała problem przy porodzie i jedną nogą była na tamtym świecie tyle że to było 14 lat temu! ona miała zaledwie 18 ale nie ważny wiek,ważne że znalazł się odpowiedzialny lekarz co podjął słuszną decyzję! ebudka ja też się zastanawiam czy nie zamało mówię do mojego synusia :) słucham kołysanek np. na www.pampers.pl i rozmawiam wieczorem na dobranoc mówie że tatuś nie długo przyjdedzie i pytam kiedy ma zamiar wyjść-ale odpowiedzi nie ma:P hehe kocio-rybka super że już w domciu! niech Karolek się zdrowo chowa!!!i szybko rośnie :) a noce niech przesypia calusie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie w google i poczytaj cos na ten temat odnosnie tej bakterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam teraz ostatnią strone :P malinówka jak goście z angli zobaczą polskie krowy to im oczy wyjdą :P chodzi mi o to że w angli krowy chude jak przecinaki a w polsce to mamy krowy na wypasie :P ehehehe :):):) wogóle to padam juz na pysk że tak powiem po całym dniu,ze szpitala na centrum sie przeszłam,złapał mnie potworny deszcz,weszłam do baru na obiadek( pierogi) mniam i żurek do popicia :D pojechałam prosto do siostry od siostry do domu i spałam jak dziecko 2 godz,obudziła mnie paskudna zgaga,pogadałam z mężem - kurde ale mi się teskni ibrakuje mi go jak diabli :(:(:( zazdroszcze wam dziewczynki że macie swoich facetów przy sobie :( no i teraz ide się kąpać i spaaaaaać.moze uda mi sie zasnąć normalnie bo ostatnio z tym mam kłopot..;/ no to buziaki i papapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dzis dopiero teraz zagladam i mam 4 strony prawie do nadrobienia. ostatnio zle sie czuje i noc byla fatalna ale juz nie bede opisywac bo nawet nie mam sil. dzis z mezem robilismy ostatnie zakupy przed poniedzialkiem.. kurcze wlasnie przeczytalam, ze jest problem z naszym wsponlym mailem, a wlasnie dzis chcialam wyslac moje zdjecia.. :-( oto jakie jest moje zdanie: uwazam, ze jak najbardziej na tym etapie forum, czyli po praktycznie prawie 9 miesiacach wspolnego naszego zycia mozna nasze grono uznac za zamkniete. :-) nie przemawiaja do mnie testy typu "caly czas was czytalam ale nie mialam np. odwagi sie odezwac, albo czasu albo cos tam", a za chwile te prosby o haslo.. sorki dziewczyny ale dla mnie to nonsens. oczywiscie nie zabronimy przeciez nikomu napisac na forum (ono przeciez jest otwarte i wlasciwie nie nam o tym decydowac), czemu nie niech sobie nowe dziewczyny pisza ale nie chcialabym dawac nowym dziewczynom hasla. poza tym sa tez takie co byly na poczatku i zniknely, ale to juz osobna sprawa.. fakt, niektore to sie tu znamy dluuugo i wiemy baaardzo duzo o sobie, o swoich przejsciach medycznych, prywatnych, zawodowych itd. Balbina slusznie zrobila, stworzyla liste i uwazam, ze tylko te dziewczyny powinny miec haslo (no chyba, ze kogos nieszczesnie pominela). za to Nasza Poczta to cos nowego, co powstalo i jest efektem naszej dlugiej znajomosci i tego, ze doslzysmy do wniosku, ze chcialbysmy napisac czy pokazac o sobie cos wiecej (kazda na swoj sposob i wg swoich zasad czy granic), wlasnie dlatego, ze sie tu mozna powiedziec zaprzyjaznilysmy i w jakis tam sposob darzymy siebie zaufaniem, co nie stalo sie z dnia na dzien czy z tygodnia na tydzien. ja tez strzege swojej prywatnosci, nie mam kont na nk czy fb i dobrze mi z tym, uwazam ze to osobista decyzja kazdego czlowieka. fajnie ze Balbina zmienila haslo, mam nadzieje ze otrzymaja je tylko dziewczyny z listy, i mam gdzies to czy ktos nowy sie obrazi czy nie, sorki ale razem , w naszym gronie przezylysmy tak wiele i nie czuje potrzeby dzielic sie wspolnym kontem pocztowym z obcymi. jestem ciekawa co zdecydujecie i jak sie sprawa dalej potoczy, ja bym chciala, zeby Balbina decydowala komu haslo dac, a komu nie, ona zalozyla ten topik i poczte i jest nasza koordynatorka :-) z checia bym poogladala w przyszlosci kolejne Wasze zdjecia i wyslala swoje, czekam wiec na rozwoj sprawy. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednorazowka- moja sugestia jest taka by wklepac w google. Mala_mi-no wlasnie ja mialam na poziomie 20 i nie czulam, jedna darla sie na 10,a dziewczynie ktora ze mna lezala i wywolywali miala 40 i troche ja bolalo. Dobrze ze u Ciebie w porzadku. No niestety to puchniecie nie jest zbyt mile, ale taki urok ciazy,ja to uslyszalam od swojej gin ze tak juz bedzie i minie po porodzie. 3maj sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×