Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Ok zapytam :) jak nie zapomne :P Bo zawsze mam się o coś zapytać a jak tam już jestem to jakbym języka w gębie zapomniała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję mamusie :) Freuline, mam laktaor po kuzynce więc nie wiem ile kosztował, najlepiej na allegro kup używany aventu lub medeli. Jest też serwis www.szafka.pl tam też możesz kupić laktator w okazyjnej cenie. Możesz też kupić najtańszy w aptece, te z gruszką są ok. Nakładki na piersi polecam lovi i canpol, ja mam najmniejsze. Kasia, mi wody odeszły o 1 w nocy do godziny szóstej miałam czekać na regularn skurcze (w ciągu pół godziny co 5 minut trwające ok 1 min), a potem do szpitala (tak uzgodniłam z połóżną), skurcze regularne pojawiły się o 4 nad ranem, o 7 byliśmy w szpitalu a o 9;17 urodziłam Karolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia27 nie wiem jak jest tam w irlandi ale jak ostatnio oja kolezanka rodzila i tez byla po terminie to dopiero w 5dobie po terminie jaj sie kazali zglosic do szpitala jakby nic sie nie dzialo a od 7 doby zaczeli jej wywolywac i dopiero po 10 dniach od terminu zrobili jej cesarke bo po wywolywaniu nic sie nie dzialo miala lekkie skurcze ale bez rozwarcia ani nic:( Morelka22 ja wlasnie myslalam zeby ja goracoa woda jakos umyc i moze ta wode z proszkiem do prania dla dzidzi? Ale hmm nie mam bladego pojecia:) Kocio-rybko a mam do ciebie pytanie bo ty rodzilas naturalnie tak? i bylas nacinana? strasznie sie boje tego naciecia jakie to jest potem uczucie? Sorki ze tak wypytuje ale stres robi swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freuline, tak, kupuję w sklepie stacjonarnym, przez internet sobie zazwyczaj rekonesans robię ;) Niestety nie będę nigdy robić zakupów np. w Intimissimi, muszę mieć staniki zabudowane i na szerokich ramiączkach. Do Intimo4You wysłałam już kilka koleżanek i są bardzo zadowolone, a ja się śmieję, że KAŻDA wyszła stamtąd z mniejszym obwodem pod biustem i większą miseczką ;) I zawsze powtarzam, że to niesamowite, ale nosząc większy biustonosz piersi wydają się mniejsze ;) I nic nie ucieka, nie wylewa się przy każdym pochyleniu ;) Przyznam się, że nie wyobrażam sobie podciągania stanika do góry na karmienie, skoro pod biustem mam 75cm, a w biuście grubo ponad 100cm... Chyba za dużo uciskania i naciągania... :) Zainwestuję 300zł w dwa staniki, przy dotychczasowych wydatkach na juniora to i tak mały koszt... U nas leje cały dzień... Pies śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia wlasnie weszlam na filmweb aby przeczytac skrot tego filmu i znowu cos mi to mówi ale nie wiem czy to oglądałam no...chyba sobie go zapuszczę :) i pewnie w polowie sie skapne ze faktycznie go oglądałam :) Bo wlasnie skonczyłam ogladac ten "pamiętnik" zabeczana tak strasznie ze az sie zanosiłam...nie wiem moze ta ciąża tak na mnie działa ze sie tak wzruszam...ale nie mogłam wytrzymać ..co za miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na wszelki wypadek zapakowałam smoczek za namową bratowej. Rodziła 2 lata temu, mały w zasadzie cały czas chciał być przy piersi, czego efektem były poranione sutki do tego stopnia, że musiała w 3 dobie zaniechać zupełnie karmienia bo z piersi zaczęła lać się krew z ropą i lekarz zdecydował, że bezpieczniej będzie jak małego od piersi odstawi i przepisał jakieś tabletki na zatrzymanie laktacji. DO tej pory żałuje, że posłuchała położnej w szpitalu i dała sobie wmówić, że smoczek to jest samo zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde i tak to wlasnie jest ze kazdy mówi co innego i nie wiadomo kogo sie słuchac Moze wlasnie na wszelki wypadek zapakuje tez ten smoczek a Ania zapyta jutro lekarz co on o tym sadzi i bedziemy miec jeszcze jedna opinie Własnie rozmawialam z siostra Bardzo cierpi Bola ja nerki Kurcze to chba rodzinne u nas Dopiero co mi przeszlo a teraz ja wzielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nacięcie w trakcie porodu nic nie boli, bo jesteś bardzo tam napięta.Dopiero potem trochę ciągnie i boli, ale da się wytrzymać. Mi wyskoczyły jeszcze siniaki, więc to mnie bolało i nie mogę jeszcze siedzieć :(, smarowanie maścią na krwiaki pomaga. Jakby co to możesz poprosić o środek p/bólowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Balbiny i Beatris:) Super ze maja juz swoje dzieciaczki przy sobie;) Oj jak tak czytam ze juz tyle dziewczyn jest po i sa mamusiami to tez bym juz chciala:) Agusia wszystkiego najlepszego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżuczek - żeś mi nie napisała, że wysyłasz partię chmur z opadami znad Krakowa i mi pranie zalało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zapytam o ten smaczek :) zapisze sobie :p hihi Tez skończyłam oglądać ten ''Pamiętnik'' .... się pobeczałam :) ale b. fajny film naprawdę godny polecenia. Dzisiaj ciągle chce mi się jeść :D Mężowi został pączek, deser ze śmietaną i rożek w zamrażalniku :) wiadomo zawsze kupuje wszystko po 2 dla nas obu, tyle że ja od razu wszystko zjem :P a jego zostaje i mnie kusi jak jest w pracy , zaraz nie wytrzymam i mu zjem tego pączka, bo przecież pączek jutro już będzie niedobry hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, cesarzowe - moje gratulacje! stokrotne dzięki dla posłańców! mała929 - jeśli wydzielinie towarzyszy swędzenie i pieczenia a tr nie działa, to może to być grzybica. ja już w ciąży 2 razy miałam tę wątpliwą przyjemność. polecam udać się do lekarza po natamycynę w globulkach + ewentualnie maść. jeśli współżyliście w ciągu ostatnich dwóch tygodni - również doustny antybiotyk dla partnera. freuline - ty się ciesz, że cię nie boli. mi nic nie było aż parę dni temu się zaczęło. obrócenie się z boku na bok to wyczyn, ból od spojenia, przez uda, dziś już po kostki. nacisk na spojenie potworny, mimo że mała jest głowĄ do góry i na pewno nie uciska. żeby było weselej mała rano układa się w taki sposób, że potwornie uciska żołądek. rzygam jak kot (choć nie mój, on nie rzyga). myślałam, że umrę rano na zakupach ale mam już wszystko prawie. zawiozłam wymaz na paciorkowca, złodziejstwo 48zł. nie ma co, polityka prorodzinna, że ho ho. nadal nie wiem jak będę karmić ale wiem, że jak przestanę i rozmiar biustu się unormuje, udam się w końcu do bra-ffiterki. pewnie 75c to nie jest wcale mój rozmiar a jakieś 65e;) została mi jedna tura prasowania, do torby wrzucę tylko kosmetyki i dokumenty. i jestem gotowa. w pokoju małej zostało tylko założyć firanki, zasłonki, moskitierę i ochraniacze. ale też chciałam te rożki i ochraniacze przeprać tylko czekam na trochę słońca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kocia-rybko to troche mnie pocieszylas bo jak tak sie samemu wyobraza to naciecie to naprawde nie za ciekawie to brzmi:/ Kurde juz mnie dobija ta pogoda caly czas leje:/ Nawet na spacer nie ma jak wyjsc:( I w dodatku jakas taka oslabiona dzis jestem ze zaraz na stojaco usne:) cos gdzies wyczytalam ze agusia ma dzis urodzinki:) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZGO w takim razie zdrowej dzidzi i latwego i szybkiego rozwiazania:) Ciekawa która pierwsza sie wypakuje bo mamy ten sam termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik_82 Wlasnie ta moja infekcja to nie jest grzybica:) Na cale szczescie . Jak bylam na wizycie to moja gin mowila ze moze podraznilam plynem do higieny bo ie kazdy jest delikatny. Kazala uzywac szarego mydla bo jest najbardziej naturalne i wlasnie ten tantum rosa tyle zenic nie pomaga:( Sprubuje jeszcze tego plynu ginekologicznego o ktorym ktoras dziewczyna tam wczesniej pisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, serdeczne gratulacje dla Beatris i Balbiny, jak dobrze ze macie malenstwa juz przy sobie! Szybkiego powrotu do pelni sil! Ale super czytac takie wiesci. Agusia-wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin! U mnie sytuacja od wczoraj wyglada tak-troche mnie poszarpalo, napilam sie gorzkiej herbaty i przeszlo w sumie, tzn bole brzucha mialam niemile, ze siedzac na podlodze nie moglam sie sama podniesc.Spakowalam juz torbe tak na amen, tzn wode z dziubkiem landrynki i biszkopty kupie przed samym przyjazdem do szpitala. Tlumaczylam Oli zeby rodzila sie w weekend albo jak juz moj maz bedzie w domu wiec pierwszy weekend za nami i cisza. W ogole to dzis niezle sie zdenerwowalam, a mianowicie po tym wypisie ze szpitala mialam w sobote zglosic sie na ktg zeby sprawdzic co u malej, wszystko w porzadku, wiec wg zalecen dzis mialam przyjechac na kontrolne badanie ginekologiczne- przyjezdzam a tam w poczekalni kolejka jak cholera, no ale dosc sprawnie poszlo i w jakies 45minut po przyjsciu podlaczyli mnie do ktg,a polozna ze badanie zrobia mi po ktg, mowie spoko. Kreci sie lekarzy pelno,ten ktory mnie wypisywal jak i moja ktora mnie prowadzi, a nagle przychodzi jakas doktorka i mowi ze jak chce badanie gin to tak za 1,5 do 2 godzin bo oni teraz nie maja czasu mna sie zajac. No myslalam ze tam eksploduje. Na szczescie sie nic nie dzieje, ale nawet 5 minut nie mogli mi poswiecic na to bym polozyla sie na fotel a oni sprawdzili czy wody czyste i co z szyjka. Mowie ze nie moge tyle czekac, a babka do mnie to jak nic sie nie dzieje to prosze przyjezdzac co 2-3dni na zapis a w razie gdyby cos sie dzialo wczesniej to oczywiscie wczesniej. Wrocilam do domu. I teraz mysle co tu robic. Jechac za 3 dni na ktg ( wtedy jest 7-moj termin) czy czekac spokojnie w domu do tego az cos bedzie sie dzialo np nie tak,lub gdy zacznie sie porod. Brzuch co prawda sie obnizyl ale wg pomiaru reki jeszcze pod piersia nie mozna wlozyc pelnej wiec z tej onserwacji wynika ze jeszcze pare dni powinnam spokojnie pochodzic. Dzis ktg rowniez dobre, skurcze raczej na poziomie 20, czasem 40, a nawet 80 ale tylko kilka razy-czulam spinanie brzucha. Jakie skurcze wykazuje ktg gdy jest sie podlaczonym przed sama akcja porodowa,ktoras wie? U mnie w szpitalu to jest tak ze jak nic sie nie dzieje to co 2-3 dni na zapis ktg, a w 7 dobie po terminie trzeba zglosic sie do szpitala- jedna doktorka mowila ze sie zostaje inna ze niekoniecznie, mowie to co ja mam robic w razie gdyby byla ta 7 doba a ona ze albo tu do szpitala albo do swojego lekarza na badanie. I w 8 dobie zaczynaja wywolywac porod. Gdyby wczesniej byly bole i skurcze jakies to za3muja w szpitalu i wywoluja porod nawet gdy ma sie np 1,2 po terminie i sa ku temu wskazania. Mi noc minela dzis dosc dziwnie, rano czulam sie jakby ktos pozbawil mnie resztek sil. Nie wyspalam sie, a mialam wrazenie ze obudzi mnie bol porodowy i zaczne rodzic, nie wiem skad takie wrazenie, czuje ruchy ale nic sie nie dzieje. W ogole to czy ktoras z Was bierze jeszcze magnez? W ogole jaka jest roznica miedzy porodem naturalnym a porodem drogami natury? bo gdzies w tv mowili ze jest roznica i to czesto jest mylone. Musze o tym poczytac. Jesli chodzi o dodawanie tych tygodni od czucia ruchow to ja powinnam urodzic dwa i pol tygodnia temu bo ruchy zaczelam czuc jakos w 17+20 to jest 37 a ja jestem na 40, w sumie finisz tylko kiedy ten finisz nastapi. Jesli chodzi o laktator to ja mam reczny z avent, ale i rowniez gruszke. Jak mama rodzila mlodego to kupila gruszke, a ja dostalam w pakiecie od taty laktator razem z butelkami. Ja jako takie wycieku ciary nie mam,raczej w formie zaschnietej jakby. Smoczek dla Oli spakowalam, najwyzej sie nie przyda. Ale wole miec, jak nie miec. Mam nadzieje ze bede mogla spokojnie karmic piersia. Mlody tez byl poczatkowo karmiony piersia i jakos nie bylo problemu piers plus smoczek. Pozniej juz sztucznie. W ogole to zaczelam wczoraj panikowac ze boje sie porodu, i rozmawialam z mezem i mowi ze moze uda sie by mnie wspiral przy porodzie. Zawsze mowi:co?zaczelas rodzic?to przyj :D wiec mowie do niego ze bedzie mial okazje powiedziec to relanie i bedzie mialo to swoj skutek. calla- witaj z powrotem! :) freuline- mowia ze do porodu nalezy miec zmyte paznokcie u stop, w razie gdyby cos sie dzialo to polozne 'czytaja' z plytki paznokciowej. W ogole to czy do becikowego wystarczy karta ciazy? bo u mnie w szpitalu z tego co sie dowiedzialam oddaja karte i grupe krwi tylko trzeba sie upomniec o to, wiec mysle ze skoro oddaja to zaswiadczenie o opiece w trakcie porodu potrzebne nie jest. Jesli chodzi o pelnie to czasem zdarza sie ze w trkacie pelni,dzien lub dwa po jest przepelnienie. Ja jakby dotrwala do 15.07 to bedzie 8 doba po terminie, i dzien przed brata weselem :P Omka-3mam za Ciebie kciuki! Wierze ze wszystko predzej czy pozniej sie ulozy. Bycie z kims tylko dlatego by kogos miec nie sprawdza sie. Pomyslalam ze popiore jeszcze ubranka ( dwie torby) do rozmiaru 68. a tu taka psia pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i gratuluje wszystkim mamusiom. Też chciałabym być już po a tu jeszcze 17 dni tylko i aż, już się nie mogę doczekać. Muszę nadrobić zaległości bo naskrobałyście parę stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole zastanawia mnie opcja czy jest mozliwe ze np na ktg skurczy takowych odczuwalnych brak a nagle zlapie tak ze oznaka bedzie ze to juz sie zaczelo? No to nastepna do cc MałaGosia69-3mam kciuki, ciekawe czy ktoras z nas rozpakuje sie jeszcze dzis albo jutro :-) Misia 27-3mam kciuki i za Ciebie jutro termin :-) morelka-grupa krwi ojca potrzebna jest w wypadku gdy wystepuje konflikt serologiczny. Jesi chodzi o wanienke to ja bede myla ja ciepla woda z mydlem, z racji ze jest jeszcze w schowku i mogla sie troszke przykurzyc. kocio-rybka- jaka to masc na krwiaki? mala929- ja bralam natamacyne na uporczywe sprawy ale nie pomogla, po tabletkach macmiror bylo zdecydowanie lepiej bo wszystko sie wygasilo, dodatkowo na oczyszczenie drog moczowych bralam femisept uro. Podmywalam sie rowniez pianka do higieny intymnej z pharmaceris dla kobiet w ciazy po porodzie i w pologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuję nadrobić zaległości w czytaniu, pisaniu z dzisiejszego dnia :) ale może zacznę od spotkania z Abecią :) freuline pytałaś czy znamy się prywatnie z Abecią :) tak, znamy :) poznałyśmy się na naszym lipcówkowym forum :) a że Ania też mieszka w Warszawie postanowiłyśmy się kiedyś spotkać i spotkałyśmy się kilka razy :) więc to taka forumowa znajomość a może nawet przyjaźń :) bo nie wiem co na to Abecia :) Krzyś jest śliczny, niby taki maleńki a duży chłopak zarazem. Spokojniutki był cały czas, spał robiąc swoje minki, grymasy :D a potem tatuś go karmił i zero płaczu :) po prostu idealne dziecko :) gdy wróciłam do domu to się bardzo nakręciłam oczywiście pozytywnie jak to będzie z Antkiem :D ja już chcę Antka u siebie w domku :P Agusia sto lat sto lat :) szybkiego porodu Balbiina gratuluję synka, szybkiego powrotu do formy :) Beatris czekałam i czekałam na wiadomość od Twojego męża :) nawet do Abeci zabrałam laptopa żeby jak najszybciej wrzucić info na forum. Czułam się jak gołąb pocztowy :) Cieszę się bardzo, że Jesteś już po i wszystko dobrze z Wami. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć Ivo czy podobny do Ciebie czy do Damiana hihihihiih Wypoczywaj kochana :* kocio-rybka super, że masz czas się do nas odezwać :) ale szybko się uwinęłaś z porodem, super :) dziewczyny jak to jest z tym sprawdzeniem czy macica się obniżyła? gdzie się wkłada rękę? i gdy się obniży to średnio 2 tygodnie do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała929 ja to czuje coś że do tego 27 nie wytrzymam, nie ukrywam że mi to na ręke. Jak dla mnie to chciała bym urodzić koło 14 lipca, akurat mój ginek ma dyżur na szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka- z cala pewnoscia malutkie dziecko nakreca :-) jeszcze troszke i Antoś bedzie z Wami :) Ja dzis uslyszalam ze brzuch mam jeszcze wysoko,niby pod piersia mozna wlozyc reke w poziomie wtedy znak ze brzuch sie obnizyl, ale nie wiem ile po tym obnizeniu do porodu,praktykantka ktora zakladala mi pasy a poznej podlaczala kable wlasnie sprawdzala to reka, ile reki sie miesci ze tak to ujme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abecia
Beatris, Balbina - serdeczne gratulacje i wracajcie szybko do nas!! Ebudka - dziękuję za komplementy dla mojego synka, ale szkoda, że go nie widziałaś w akcji po tym jak wyszłaś:) czasem się zastanawiam czy nas nie eksmitują z bloku:) Podpisuję się pod tym co napisała Ebudka. Dzięki forum zyskałam bardzo cenną znajomość:) Jesteśmy chyba pierwszymi lipcówkami 2011, które spotkały się w realu, już kilka razy. A że ciąża i macierzyństwo to temat rzeka, to za każdym razem nie możemy go wyczerpać (choć nie do konca rozmawiamy tylko o tym). Trzymam kciuki za następne w kolejce! Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia1985 ja to tez bym juz chciala urodzic a tu prawie jeszcze caly miesiac przed nami :) Ja tam moge rodzic o kazdej porze bo juz tyle razy lezalam w spitalu ze znam tam juz kazdego lekarza:) a najsmieszniejsze jest to ze ordynatorem w szpitalu gdzie bede rodzic jest taki dosc starszy facet ktory byl przy porodzie mojej tesciowej jak sie moj maz rodzil smiesznie bedzie jak tez na niego trafie:) Malinówka376 a te tabletki o ktorych piszesz to sa na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka, ja jak byłam w szpitalu jakiś czas temu, to miałam leżec na patologii ciąży, ale nie było miejsca i mnie i taką jedną kobitkę położyli na położniczym i tam przypadkiem zauważyłam leżącą kartkę z regulaminem tegoż oddziału i było tam napisane m.in. o zakazie używania smoczka, więc nawet nie próbuję go zabierac, ale kupiony mam, bo na pewno skorzystam jak nie będę sobie umiała poradzic z małą... Kocia-rybko, to jak tak czytam to dośc szybko sobie poradziłaś z porodem, też bym tak chciała, a najlepiej to żeby to było jeszcze szybciej:p Freuline, ja 'pamiętnik' oglądałam ze 4 razy i to chyba jedyny film, na którym się poryczałam. Piękny po prostu, nie???:) ostatnio oglądałam z mężem komedię. nawet uszła więc spokojnie możesz spróbowac 'Bez smyczy':D jak coś mi się jeszcze przypomni to będę pisac:) dziewczyny też pisały o 'tożsamości'...też dobry film Ebudka, z tą ręką przy obniżeniu brzucha, to ja słyszałam, że trzeba dłoń na płasko położyc pomiędzy brzuch a piersi i jak dłoń nie będzie już pod ukosem tylko prościutko, to znaczy, że brzuch się obniżył...nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam:o ale osobiście sprawdzam codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale mi się dziś już nic nie chcę. Siedzę sama w domu i nie bardzo wiem co z sobą zrobić, za prace żadne nie zamierzam się brać, bo nie mam ani siły ani ochoty. Hmmm... zresztą na nic nie mam ani siły ani ochoty. Chyba idę się wykąpać i może spróbuję pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbiinka, Beatris - gratuluję syneczków i mam nadzieję, że szybko wracacie do sił, pierwsze dwie doby pewnie będzie ciężko, ale potem już coraz lepiej :) Zazdroszczę Wam, że macie już dzieci po drugiej stronie brzuchów :) Coś na razie opadam z sił, więc nie piszę więcej. Aaa, kocio-rybka pisałaś, że o 1 w nocy odeszły Ci wody, to jakoś tak w toalecie i delikatnie czy zalało Cię np. w łóżku? Wiem, że głupie pytanie, ale ciągle mam schizę, że zniszczę materac ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesarzowym gratuluję:) Super,że już tyle dzieciaczków forumowych mamy:) Ebudka może i ja się do Was dołączę chociaż do Stolicy mam całe 25km;) Zawsze jednak mogę Was na spacer do lasu zaprosić:) Co do smoczka to ja mam zapakowany do torby- przydał się przy synu to może i teraz się przyda. Mam taki: http://www.ebibi.pl/product.php?id_product=117 Jakby, któraś reflektowała to mam jeszcze cały karton:) Pozostałość po moim sklepie:) Powinnam wyprzedaż zrobić dla lipcówek ale jakoś zapomniałam:) JA dzisiaj czuję się jakby mnie ktoś zjadł i za przeproszeniem wyżygał:( Od rana mdłości jak w pierwszych miesiącach, cycki bolą (chociaż imponujący rozmiar C nie zmienił się wcale od przed ciązy), ubrania mnie denerwują bo ciasno....dobrze, że już tylko do piątku bo inaczej szału bym chyba dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia508 a tą rękę kładzie się w pozycji leżącej, stojącej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×