Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

ebudka może nie jestem mamą jeszcze :) ale miałam kilka operacji,trzeba mieć zmyte paznokcie i krótkie paznokcie.Zawsze mi to anastazjolog mówił,chodzi o Twoje bezpieczeństwo podczas operacji,zabiegu.Jeśli się coś dzieje to widać po paznokciach bo one sinieją...a jak będzie kolor to nie będzie widać i można przeoczyć ważną informację jaką daje nam organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebudka nie jestem doswiadczona mama ale polazna mi ostatnio gadala ze trzeba miec zmyty lakier bo jakby byly jakies komplikacje czy cos w tym stylu to patrza cos po plytce czy jest w porzadku bo jak np zaczniesz rodzic naturalnie i wyjdzie cos nie tak i beda musiali ci zrobic cesrke to czasami monitoruja po paznokciu czy nie zmienia swojej barwy jakby zmienil to sygnal ze cos sie moze dziac. A tym bardziej jak ty bedziesz miala robiona cesarke bo masz juz tak ustalone to lepiej zmyj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi zawsze jak czytam cos co ty napiszesz to normalnie smiac mi sie chce(nie z tego co piszesz!) tylko z tego ze masz ten nick mala mi a na mnie tak mowia na praktyce bo jak zwiaze swoje bujne loki na czubku glowy to wygladam jak mala mi:) Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziękuję za informację o obniżeniu brzucha i lakierze :) cóż jutro zmywam stópki :D a tak ładnie sobie wczoraj zrobiłam na niebiesko z pęknięciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala929 wiesz co? ja mam ksywke mala albo anusiak :) zawsze miałam kręcone włosy przez to mala mi :P hehe :):):) czyli podobnie jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojadłam chlebka z pasztetem i ogórkiem konserwowym,popiłam herbatką z cytrynką i grzecznie maszeruje pod prysznic.zajrze później! Beatris 3maj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mala mi taka sama ksywka tez krecone wlosy obie ze slaska haha zaraz sie okaze ze mieszkasz u mnie w bloku:) ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paznokcie u stóp i rąk nie mogą być pomalowane. Chodzi o niedotlenienie, najszybciej widać to po paznokciach, bo sinieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik jak nie musicie tego załatwiać od razu to dobrze :) Ja tam wolę osobiście podjechać , zabrać formularz i dokładnie wypytać te babki co trzeba bo potem każda mówi co innego i dopiero trzeba się nalatać :) Mi akurat zalezy na tym aby załatwić to jak najszybciej , żeby mieć potem spokój i również niestety co się będziemy czarować z powodów finansowych ( wiadomo ile człowiek ostatnimi czasy wydał na te wszystkie zakupy , więc niby takie becikowe ale zawsze coś ) Póki co to na razie najbardziej mężem czekamy na dzidziusia :) Hehehe z reszta jak my wszystkie :P Mi dzisiaj tez się ewidentnie nic nie chce :/ Jakiś paskudny ten dzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ! prawie rzut beretem :) lubie wasz targ :P hehe a w szczególności kiełbase z grila z końca targu mniammmmmm :P a gdzie rodzisz? w Będzinie czy Sosnowcu? bo słyszałam że w Bedzinie nie za ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka powiem Ci że 1000zł to dużo jakby nie patrzeć właśnie po tych wszystkich wydatkach jakie ostatnio miały miejsce.Ja też będe załatwiać jak mąż przyjedzie :) jeszcze wejdzie jakaś ustawa i zabiorą i to jak to w naszym kraju bywa ;) hhehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też gratuluję kolejnym mamusiom:) Niedługo ta dolna tabelka będzie dłuższa!!! Ja jeszcze tydzień z małym kawałkiem, a torba nadal nie spakowana. wszystko tak dawno mam przygotowane a za to nie umiem się zabrać. Wymyśliłam sobie, że pójdę na jeszcze jedno usg i lepiej mi będzie szło jak będę znała przybliżone wymiary juniora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie myslalam wczesniej ze bede rodzic w sosnowcu tam na jedynce bo full wypas i w ogole ale tak moja gin pracuje w bedzinie w szpitalu i tyle razy juz tam lezalam ze przekonalam sie co do bedzina bo fajne polozne sa i lekarze tez niczego sobie:) duzo lekarzy przyszlo z czeladzi to jest nawet ok:) tyle ze troche warunki sa do d..y bo pod prysznicem grzyb i w ogole lazienki i toalety takie nie przyjemnie ze masakra:/ ale znam juz tam wszystkich to w miare sie bede czula konfortowo:) hehe a targ nasz to kazdy lubi a kielbaska faktycznie palce lizac:) tylko ketchup maja nie dobry:) hi a ty gdzie bedziesz rodzic tam na jedynce w sosnowcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja na jedynce będe rodzić.Leżałam ostatnio pare razy i powiem Ci że jak ją odnowili to nie ma na co narzekać...sale na patologi 3 osobowe,każdy pokój ma swój prysznic,a po porodzie sale są 2 osobowe.Mój lekarz też tam pracuje więc tyle dobrze. Co do będzina to słyszałam własnie że opieka super tyle właśnie że te warunki nie za ciekawe. no nic mykam spać.buziaki i kolorowych snów lipcóweczki! Gracjanek tak sie kręci wierci że masakra jakaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka, mi kumpela mówiła, że na stojąco... Aneczka, wysłałam zaproszenie:) malinówka376, ja mam tak samo z tą wydzieliną czy co to tam leci. Wysiuram się, zakładam gatki i zaś leci i zaś na kibelek... ale jak powoniałam wkładkę to nie czuc było siuśkami...hmmm, więc co to? a mnie zaś tak potwornie zgaga pali jakby mi ktoś ognisko rozpalił w gardle:o qrcze, nie chce mi się spac,a muszę rano wcześniej wstac, bo idę ten nieszczęsny krążek ściągnąc. mam nadzieję, że teraz nie będzie żadnych przeszkód, a i nawet mogę na fotelu rodzic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena dzieki za odpowiedz Bardzo mnie pocieszylas bo tutaj mi robia te same badania co twojej siostrze Juz sie balam ze moze mi sie cos stac bo sobie cos ubzduralam o sprawdzaniu wód płodowych Ja wlasnie wróciłam przed chwila ze spaceru Juz nawet po schodach w parku chodzilam zeby cos sie ruszylo Tak maszerowalam ze maz za mna nie nadazal A jak przyszłam to tak mnie wzielo na cherbate malinowa i nalesniki z dzemem malinowym ze hej Dobrze ze moja mama wciaz tutaj jest to mi zrobiła:):) Małe Mi Ja tez wam powiem cos smiesznego Mnie maz tez tak nazywa bo uwielbiam spinac włosy na samym czubku głowy w taka palemke hi hi;:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamz juz trzy male mi:)) haha któras jeszcze do kompletu?:) Kasia508 powodzenia jutro ci zycze i oby nic nie bolalo:) Ja juz uciekam wprawdzie nie jestem spiaca ale jak tu bede siedziec to napewno nie zachce mi sie spac:) Dobranoc :) Moze ktoras sie jeszcze rozpakuje do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry A co tu tak cichutko z rana :) ja dzisiaj wstalam o 4.30 i nie moge zasnac Stopy mi bardzo spuchły Musiałam podkladac w nocy poduszke pod nogi bo tak mnie bolaly Wogole to juz tak mi ciezko spac Nie moge znalezc wygodnej pozycji bo mala mi uwiera z prawej strony a z lewej juz nie moge spac Bo ile to mozna spac na jednej stronie:):):) dobrze ze juz blizej jak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A ja dziś wyjątkowo pospałam :) no może bez brawury, bo kilka pobudek było, no ale przynajmniej bez nocnego czuwania. Jednym słowem było ok. Zresztą zaraz coś zjem i wracam do łóżeczka, bo jakaś taka słaba jestem, jakiś film puszczę i drzemkę sobie uskutecznię. Kasia, powodzenia z krążkiem :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:p Dzięki Dziewczyny za wsparcie:) Dziś jakoś lajtowo jestem nastawiona, więc może nie będzie tak źle. Jedynym dziś minusem jest to, że sama muszę tam jechac autobusem i potem jeszcze wrócic... bo mąż niestety dziś nie może się wcześniej zwolnic, tak jak w piątek:o ale dam radę!tak sobie przynajmniej próbuję tłumaczyc:) ja nawet pospałam dziś, nawet bym się jeszcze połozyła, bo dośc dobrze mi się dziś spało, mimo okropnego bólu bioder i wstawania na siusiu co 1,5h-2h:o weszłam jeszcze na chwilkę, bo myślałam, że jakieś niespodzianki wyczytam,a tu cisza...kompa zostawiam jeszcze włączonego i pewnie jeszcze z 10razy wcisnę 'odśwież':D miłego dzionka Dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby dzidzia nie dostała jednak tych darmowych biletów:D chociaż z drugiej strony nie byłoby to takie głupie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia508 - powodzenia. Hejka z rana ;) Chatkę ogarnęlam,cora je śniadanie ,a ja zaraz pod prysznic. Zmęczona jestem...codziennie rano wstaję i okazuje się,że jeszcze nie urodzilam ;P a śni mi się co noc poród ;) Niech by się zaczęło i tyle...ale moze uda sie do czwartku wytrwac,aby miec GBS wynik :) Wypogodziło się ,więc Młoda zaraz na dwór pewnie poleci ,a ja siadam do haftu ;) Sutaszowe kolczyki dziś w planie. Pierścionek prawie skonczyłam ;) Trzeba coś robić,żeby nie myślec za wiele o porodzie. Antośka tak kopie,że o mało brzucha nie rozsadzi,a mąż mówi,że brzuch mam jak taki balon za mocno nadmuchany.I to prawda.Widać jak pępek wystaję ponad siły, a skóra już ledwo ledwo się rozciąga. Termin na sobote-ciekawe czy cos ruszy? MIŁEGO DZIONKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×