Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Gość kwietniówka 2011
Witam wszystkie mamy i gratuluję pociech! Jestem mamą 5-miesięcznego bobaska i mam do odsprzedania pełne, nigdy nie otwierane, oryginalne z Niemiec kropelki Sab Simplex na kolki. Jeden z najskuteczniejszych środków na tę przykrą dolegliwość. Nie przydały nam się, dlatego chcę odstąpić je dziecku, które cierpi na kolkę jelitową. Gdyby któraś z Was była zainteresowana, proszę o kontakt:agaba@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jduaciisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Chciałabym się dołączyć do forum lipcowych mamusiek;) Urodziłam 14 lipca i przydałoby się powymieniać doświadczenia. Proszę o kontakt. Barbara.gronowska@gazeta.pl Pozdrawiam, BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zachęcamy Was bardzo serdecznie do wzięcia udziału w naszym projekcie o nazwie: "Wspólnie tworzymy produkty", którą rozpoczęliśmy na Facebook'u kilka dni temu! Pragniemy, abyście mieli bezpośredni wkład w tworzeniu "BOBASOWEGO DZIENNIKA" - tak, nazwa została wymyślona przez jedną z mam i spodobała się również innym rodzicom (co zostało ustalone w drodze głosowania). Dzisiaj głównym tematem na naszej tablicy jest szata graficzna owego pamiętnika - możecie oddawać głosy na tą, która podoba Wam się najbardziej - mile widziane są też uwagi i propozycje zmian! Udział w akcji może wziąć każdy posiadający konto na Facebook'u, dlatego nie czekajcie i dołączcie do nas jak najszybciej - http://www.facebook.com/BabyOno ! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAMUSIE
Witam, Wamusie, czyli WARSZAWSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca aktualne i przyszłe mamy z Warszawy. Nasza działalność polega na wzajemnym wspieraniu się w trudnej sztuce macierzyństwa. Pokazujemy sobie nawzajem, że bycie mamą może być wspaniałą przygodą. Uświadamiamy, że mama to atrakcyjna kobieta, która potrafi realizować swoje marzenia! Wamusie powstały z inicjatywy trzech mam: Agaty, Ilony i Magdy, które postanowiły pokazać, że mama może być zaradną, przedsiębiorczą kobietą, która świetnie organizuje sobie czas i rewelacyjnie godzi obowiązki mamy i żony z przyjemnościami i realizacją swoich pasji. Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku. http://www.facebook.com/#!/pages/WAMUSIE/240023819379206 Jeśli nas "Polubisz" będziesz miała dostęp do informacji o: - bezpłatnych spotkaniach dla mam, które odbywają się w Warszawie - naszych cotygodniowych spotkaniach - wydarzeniach dla mam i maluchów - organizowanych przez nas konkursach - organizowanych przez nas warsztatach dla aktywnych mam - bezpłatnych próbkach Macierzyństwo to wspaniała sprawa. Cieszmy się nim wspólnie! Pozdrawiamy, WAMUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.zosieńka
Ale fajnie się Was czytało. Szkoda że już tu nie zaglądacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuhahahahahahaahhahahahah
hahaha te glupie lipcowki juz sie pewnie dawno zozlecialy i zadna juz siebie wzajemnie nie pamieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Zaglądacie tutaj jeszcze czasem Lipcóweczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrergreg
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Jeju, dziewczyny popiszcie tutaj czasami. :) Napiszcie co u Was. :) Cały czas Was czytałam i nigdy głupia nie napisałam, he he, też miałam byc lipcówką, ale zostałam sierpniówką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczarowanaa
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Podnoszę. :) Może któraś z Was się odezwie i napisze co u niej słychac i jak tam maluszek. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfvgfdswasbn
Jak tam Wasze dzieciaczki? :) Co u Was słychać? :) Ciągle myślę co tam u Aosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa :)
hej dziewczny, ja tez tu zagladam:) dziekuje ze o mnie myslicie:) 2 lipca 2011 urodzil sie NASZ synek- z waga 4,300 i 62 cm:) Teraz mlody ma niespelna dwa lata i jest zdzior jakich malo:) A ja...podnioslam sie. Bylo ciezko- nadal jest ale zyje daleej bo mam dla kogo. Nadal jestem sama i poki co mi dobrzez tym. Bardzo was wspominam czesto...w sumie najgorsze chwile i poczatki ciazy bylam z wami:) Dziekuje wam i moze zreaktywujemy sie???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze sie odezwałas no synuś naprawde spory hiihihih mieszkasz z rodzicami ?? co tam u ciebie jak mały sie chowie jak ma na imie może cos wiecej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosa :)
oj, no leci pomału:) mlody ma juz 110 cm wzrostu i budzi zainetresowanie wsrod innch ludzi:) jest bardzo wysoki jak na swoj wiek. Ale za to mega niedobry:) istny lotopirz:) Czasami JUZ WYSIADAM.. mieszkam sama. Aha, na imie ma Seweryn. Opowiadajcie wy, jak wasze pociechy? Ciężko będzie się ogarnac po takim czasie, ale mysle ze damy rade:) Mnie sie przyda wsparcie nawet wirtualne:) Bo czasami to jz nie mam sie do kogo odezwac. Siedze z mlodym w domu, z rodzina tak sie ulozylo ze nie mam kontaktu, wiec jestesmy zdani na siebie. Mowcie jak tam wasze dzieciaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aosa no wysoki ten Twój synek, a ile waży? Dużo już mówi, jak sobie radzicie? pracujesz gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×