Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on2387

Czy dojrzałe kobiety lubią młodszych

Polecane posty

Gość Emil619
karolciaoko ja mam 27 lat i dla mnie nie ma sensu umawiania sie z mlodszymi laskami bo naprawde maja fiu bzdiu a mam zone w twoim wieku i to sa lata stracone, chcialbym cofnac czas. A przezylem z nia 6 dlugich lat i to dlatego moja psychika dostosowana jest juz do starszych kobiet bo sa madre a w zwiazku oddaja 120% swej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasciwie to bez sensu...
ta dyskusja, szkoda czasu o lepie zajac sie jakims powazniejszym problemem oni i tak predzej czy pozniej zrozumieja ze natura i tak zawsze wygra nad chwilowymi emoacjami i euforia towarzyszaca swiezym zwiazkom, czas jednak gra na niekorzysc i wszystko to tylko zwykla bomba zegarowa...faceci sa zawsze zbyt powierzchowni i mimo tych wspanialych deklaracji ich natura przezwyciezy ten entuzjazm i a panie, no coz? panie w dojrzalym wieku dobrze o tym wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati wroclove
...z młodszym o 12 lat podczas gdy ja mam 48 - super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmm78975m0mmmmmm
ja mam chlopaka 2 lata mlodszego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymista...
to tylko chwilowy entuzjazm i to co teraz jest super czyli roznica wieku stanie sie za kilka lat tylko problemem no chyba ze ten mlodszy facet to taki zakapior ktorego zadna inna nie chce albo jakis darmozjad ktory chce cale zycie zyc na koszt kobiety, wtedy sa szanse na cos trwalego... tych chlopcow nie pociaga wasz wiek tylko dojrzale cialo i jak zrobia sie z was pasztety to beda rozgladac sie za inna 40-stka, taka jest juz natura facetow i nic tego zmieni... widze duzo takich zwiazkow i nie jestem do konca przekonany ze jest tak super jak piszecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymista...
jezeli sie myle to dlaczego nie wezma sobie 50-letniej kobiety a nawet zaszalejmy sobie i popuscimy wodze fantazji - 60latke..powinno byc jeszcze lepiej...bo jak czytam ich wpisy to im kobieta starsza tym lepsza, madrzejsza, seksowniejsza i super opiekuncza, no to mysle sobie po co brac 40-stke jak mozna miec cos o wiele lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie wyobrażam sobie seksu z młodszym:P Ewentualnie młodszy jakieś 10 lat:classic_cool: Młodsi mnie nic a nic nie pociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymista...
chcialbym takze dodac ze nie jestem przeciwny takim zwiazkom, w mysl zasady wolnosci kazdy ma prawo byc z kim zechce, wierzyc w co chce i miec swojo wlasna opinie na wszystko co nas otacza...... podyskutowac zawsze jednak mozna i poznac opinie innych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil619
pesymisto mi nie chodzi o wiek tylko o osobe, zblizylismy sie do siebie tak bardzo ze nie mozemy sie obyc bez siebie a ze tak sie stalo ze ona jest starsza nie moja wina, ostatnio pojechalismy do pobliskiego miasta chodzilismy za reke przytulalismy i calowalismy sie i nikogo to nie dziwi ale niestety to nie polska i nie ma tu takiego zacofania. A podyskutowac oczywiscie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlaaaola
Emil619 Ty zapewne niezbyt ładny na twarzy,niezbyt przystojny,niewykształcony. Ona stara pudernica,niewykształcona. Ona z tobą jest,bo jest byle jaką kobietą,którą facet z klasą by nie zechciał. A ty,po prostu masz darmowe walenie,no i ciebie młoda,z klasą kobieta by nie chciała. Z BRAKU LAKU I KIT DOBRY :-) Analfabeto,nie dosć,że błędy ort.robisz,to jeszcze czytać ze zrozumieniem nie potrafisz :-) Przytaknełam osobie piszącej pod nickiem emil16 a nie Tobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymista..
emil619..to zycze wam powodzenia...musi ona swoja droga wygladac cholernie sexy skoro stac ja na tak mlodego faceta, zreszta niektore kobietki po 40-stce wygladaja lepiej niz wtedy gdy mialy 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magimtosz
pesymista.. no nie pisz bzdur,bo wiele starszych ma mlodszych i nie są one seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymista...
oczywiscie, ze masz racje nie wszystkie panie po 40-tce sa seksy...sa jednak takie panie ktore maja ponad 40 lat i sa takie, hmm, ze .......moze jednak napisze tak; mlode kobiety odurzaja nas swoja seksownoscia jak wiosna w maju.... dojrzale kobiety oczarowuja nas swoja pieknoscia jak lato lipcu.... starsze panie potrafia nas uroczyc swoja magia jak jesienny, sloneczny wieczor pazdziernikowy.... i wszystko to jest piekne tylko potrzebuje serca i wlasciwego spojrzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateoo85
poznam kobiete po 40 ja 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivEJABLE
jacy ludzie sa dziwni,baaaardzo lubia zagladac innym do lozek. Ja NIGDY nie mialam starszego od siebie. moj rekord to 18 lat roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuyhytrrtg
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaa
ja mam na Ciebie ochotę mi -ał cmok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale wyłącznie takich z klasą, inteligentnych no i przystojnych rzecz jasna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaa masz chcice?
bo ja jestem ten z klasa i moglibysmy poprzelewac razem troche plynow z otworow do tworow mam chec powciskac w twoje otwory rozne wystajace czesci mojego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaa
masz duzo tych części?..zaniepokoiłam się trochę, hę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 sztuki a ktore otwory
oddajesz do mojej dyspozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no14
Siema mam 15 lat i szukam kobiety do sexu wiek kobiet 16-20 lat i mogę dojechac do gdańska piszcie gg 46976979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaa
ehh długo mnie tu nie było, mam tylko jeden otwór, reszta służy naturalnie do - kiedyś zwymiotowałam podczas, no wiesz..ale mam nadal ochotę ma mi-ał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
lollla jezeli jestes kobieta to masz nie jeden tylko trzy otwory ktore moga byc przydatne mlodym ruchaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaa
cóż to za otwory mój miły? :P - opowiedz, chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
Lollaa, ty mala zberezna dziewcznko! chcesz porzadnego klapsa na naga pupcie? to ja mam ci mowic, jakie masz otwory? no dobrze, jak juz nalegasz: ---zrob tak, poloz sie na plecach przed lustrem, podnies nogi tak jak na wizycie u ginekologa, chyba pamietasz? a potem uniesc glowe i otworz szeroko buzie patrzac w lustro przed soba i wtedy oczom twoim ukaza sie trzy dziurki, najmniejsza i najciasniejsza na samym dole, wieksza troche podluzna w srodku i najwieksza, najbardziej filuterna dziurka, ktora potrafi wyczyniac niezle sztuczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaa
aha ;D , ta filuterna ma zęby - jeszcze :P a ta najmniejsza to chyba do potrzeb fizjologicznych, nie jestem taka zbereźna na to wygląda, ale nadal mam ochotę nauczyć się kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sie na rzeczy
rozumiem, ze to na koncu to mailo byc "nauczyc sie kochania" ..a nie "kochanie" bo do tego daleka droga :-) ......moze i moglbym podyskutowac z toba "glebiej" na te tematy i sprawdzic co juz umiesz bo moze umiesz wiecej niz ja :-) ale na Forum to raczej trzeba byc umiarkowanym zbereznikiem bo sa tutaj takze 10-16 letnie dzieci :-( takze najlepiej mail albo GG, wtedy mozna pozwolic sobie na wiecej i oczywiscie calkowita anonimowosc bo to gwarantuje lepsza zabawe, pod warunkiem, ze nie jestes facetem tylko dojrzala, bezpruderyjna kobieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaa
ok ja chcę klapsa a TY jesteś bardziej dojrzały niz myslałam, podaj e-mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×