Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on2387

Czy dojrzałe kobiety lubią młodszych

Polecane posty

Gość szczęśliwa 35-latka
Nie, nie czuję się staro, w ogóle nie odczuwam różnicy wieku. Rodziny oczywiście wiedzą, z kim się spotykamy, przyjęły do wiadomości ale póki co nie było oficjalnego zapoznawania się. Na razie tak ustaliliśmy... Jest czas by wszyscy łagodnie oswoili się z sytuacją. Nie wiedzieliśmy jak długo potrwa taka znajomość, jak się rozwinie i co z tego będzie. W zasadzie do tej pory nie wiemy - co ma być to będzie i jeśli jest nam dane być razem - i tak będziemy, a na razie cieszymy się chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Law
Jfgju - a co jeśli młodszy chłopak ma fantazje na temat starszych pań? Mimo że mam 18 lat, moje rówieśniczki tak na mnie nie działają jak właśnie panie po 30. Nie wiem dlaczego tak jest, ale po prostu nie widzę niczego super podniecającego w moich koleżankach. Jak byłem młodszy to myslałem że to przejdzie z czasem, ale nie przeszło. Ba, ta fascynacja się tylko pogłębiła. Zresztą, są w ogóle panie które podzielają takie fantazje, tylko że w drugą stronę rzecz jasna. z okolic Poznania? lawliet.1994@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfgu
31 to ja mam. Chodziło mi o kobiety 40-50 letnie nie młodsze! Jak juz pisałam nie potępiam takich ludzi, a wręcz przeciwnie jestem tolerancyjna. Chciałam sie dowiedzieć tylko co Was tak fascynuje w starszych kobietach. Czy mogi byście byc z taka kobieta na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody mężczyzna
Mam 19 lat i ze starszymi kobietami dużo łatwiej jest się porozumieć. _____________________ b.kyshchr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Law
Jfgu - ha to jest dobre pytanie. Wiesz, być na stałe to dość odpowiedzialna sprawa. Friend's with benefits to jedno ale związek? Cóż. Sądzę że wtedy podpórkę starszej by trzeba było zniżyć ( jesli chodzi o mnie, przypomnę ze mam 18 lat ) do 30/35 lat? Wtedy może i bym się zatracił w jakiejś dziewczynie. Dlaczego tak? A no nie jestem pewien czy ten bagaż doświadczeń by mnie przytłoczył. Chociaż? Jak to mówią, miłosć ślepa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa 35-latka
Tak sobie jeszcze czytam ten wątek i chcę powiedzieć tym, którzy sądzą, że młodsi mężczyźni interesują się starszymi kobietami ze względu na seks i pieniądze, że bardzo się mylą. Oczywiście mogę tylko opisać własne doświadczenia, ale my razem dużo wychodzimy - do knajpek, kina, na kręgle, na rowery, basen, spacery. Każde z nas płaci za siebie. W domu razem gotujemy, oglądamy tv, gramy w gry, duuużo rozmawiamy. Wszystko odbywa się jak w "normalnym" związku równolatków. Problem leży gdzie indziej. Najczęściej starsza kobieta ma już swoje dziecko i choć ona wychowuje je i utrzymuje sama, pojawia się kwestia zaakceptowania i dziecka i ojca dziecka w ich wspólnym życiu. Drugi problem - bardzo podobny - prawie każdy mężczyzna chce mieć własne dziecko a kobieta 40-letnia jako matka, mimo że już trochę się mentalność zmienia, nie jest zbyt dobrze widziana, czasem po prostu ze względów zdrowotnych nie może pozwolić sobie na dziecko. I choćby było najcudowniej, gdy pojawią się te dwa problemy, młody mężczyzna w większości przypadków zrezygnuje ze starszej kobiety na rzecz młodszej... Dlatego ja nie robię planów na przyszłość absolutnie żadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onwawaon
Witam gdzie te panie ktore szukaja mlodszych jestem chetny na taka znajomosc chetny prosze piszcie na poczte pzulu45@interia.pl mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubią, tak to natura
zrobiła. Panowie dojrzali też lubią młode dziewczyny. Czyli wszystko sie wyrównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
norma ge napisz do mnie podniecają mnie dojrzałe panie kwes545@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Law
Szczęśliwa 35 latka - ale teraz nie jestem do końca pewien. Jesteś obecnie w związku bez daleko zasięgowych planów czy nie? Zresztą, wiecie może jak poznać taką osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa 35-latka
Law, dokładnie tak - nie mamy planów na przyszłość. Ani nie zakładam rozstania, ani związku do grobowej deski. Na nic nie naciskam, bo to przynosi odwrotny skutek, zwłaszcza, że jest mi dobrze. Ja mam już pewien bagaż doświadczeń, nie mam ciśnienia na deklaracje miłości, ślub, rodzenie dzieci, jestem w pełni samowystarczalna. Bardziej cenię sobie relacje między nami no i seks, oczywiście ;). Gdzie się poznaje jaką osobę? Starszą? W Internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, napisz skąd jesteś i ile masz lat, wtedy ewentualnie napiszę do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubiStarsze
Norma, gość wsiąkł, ale ja jeszcze jestem ;P 22 lata Kraków, co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
norma ge mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dojrzale kobiety mam 20 lat i jestem z Łódzkiego i chętnie poznam dojrzała kobietę jeżeli była by któraś zainteresowana oczywiście nic na sile . Chyba ze jesteście tylko na forum odważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
Czytam ten topik i tak sie zastanawiam ilu z Was mlodzi panowie wie w co tak naprawde chce wejsc kiedy piszecie o seksie ze starsza? Bo mam nieoparte wrazenie ze wiekszosc nie wie. Kobiety , ktore maja kase / bo o to Wam przede wszystkim chodzi/ to raczej kobiety juz po 40. Moze zacznijcie od tego ze wyjdzcie na ulice i policzcie ile takich pan po 40 jestescie w stanie bzykac, rznac , r****c czy jak to jeszcze nazywacie. To chyba jednak nie byloby takie proste jak Wam sie wydaje. Ale probujcie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily 20
Mam 20 lat i chętnie poznam dojrzałą kobiete z Małopolski. Czekam na odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 79 lat lubie mlodych kto zaleeje moja sucha bruzde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są super myslę że nie jedna nastka się chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham was my faceci potrafimy dojrzeć i zauważyc czego dojrzała kobieta potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"my faceci potrafimy dojrzec"..ha.ha..ha dobre!. zanim ty dojrzejesz to twoja kochanka bedzie juz dawno w grobie. ha..ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 33 latkiem interesuja mnie starsze zgrabne kobiety z zach.pomorskie wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellla666
każdy ma prawo mieć kogo chce . dla czego jak dziadek ma młodą jest ok . ja mam faceta młodszego od syna jestem z nim 5 lat i jest cudnie kochane panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za sobą kilka znajomości ze starszymi kobietami od siebie i zawsze było podobnie, czyli + przecudowny, wielogodzinny seks - fochy, zaborczość, niedogadanie w sprawach codziennych, i w końcu burzliwe rozstanie z błahego powodu (hormony?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś spędziłem noc z taką 45-latką i teraz mogę powiedzieć, że nic lepszego nie mogło mnie spotkąć ;) robiliśmy to całą noc było cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam starsze kobiety lubią imprezować a seks to istny cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Panie mam 22 lata i kocham starsze dojrzałe kobiety limak.kamil@op.pl mieszkam w okolicach katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem facetem i jak byście określiły starszym albo starym bo mam 48 lat i macie trochę racji facet w tym wieku wie czego chce i oczekuje od partnerki nie wspominając o sexie. Jestem sam i nie mam partnerki i ciężko spotkać taką młodą osobę ale jeżeli to mieszkam koło Poznania i bardzo chętnie poznam mój @ to swietlik65@o2.pl mam dom i po prostu pusto w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodyPomorze
Co lubimy w dojrzałych kobietach, to samo co młode dziewczyny w starszych mężczyznach. Mam 19 lat i mogę z własnego doświadczenia odpowiedzieć na to pytanie, nie są to wcale pieniądze, ani chęć "poduczenia" się. Ja w starszych kobietach widzę kochanki które wiedzą czego chcą, gdy dojdzie do kontaktu sex-ualnego nie płoszą się i nie spinają tak jak młode dziewczyny, są zdecydowane i wiedzą jak osiągnąc cel, ale to tylko moje osobiste uwagi, byłem z 3 kobietami w wieku 50+ i było cudownie, ale prawda jest taka, że chodziło tylko o sex, ani ja, ani one nie wyobrażały sobie stałego związku, Pozdrawiam wszystkich i życzę podobnych doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przed 50 iles
MłodyPomorze,cha,cha:-) masz 19 lat i maięłś kochanki 50 +. Chłopcze idź sie lecz do psychiatry,bo z Tobą coś nie tak. A poza tym guzik wiesz i guzik wiedziałes jak to mówią:-) A te Twoje kochanki 50 + tez nie mają zbytnio madrze poukładane w głowach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×