Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mam identycznie !

SEKS PODCZAS MIESIĄCZKI. JAKIE REAKCJE BYLY WASZYCH FACETOW? NIE BYLO WAM GLUPIO

Polecane posty

Gość Mam identycznie !

? Głupie pytanie ale duzo krwi?;/ Jak mu powiedziec ze wtedy najbardziej chce, zgodzi sie na to?? Błagam o odp

Gość ._._._._._._._._._._._._._._._
Pierwszy raz podczas miesiączki był pod koniec kiedy krwi nie było dużo. Wielu facetów nie ma zielonego pojęcia jak obfite jest krwawienie miesiączkowe. Taki jeden, kiedyś dawno temu, myślał, że to nieprzerwany potok :D Myślę, że mogłabyć go podpytać co o tym sądzi. Albo pod koniec miesiączki powiedzieć, że masz straszną chcicę. Może na to pójdzie ;) Ile on ma lat?

Gość Mam identycznie !
ja mam obfite w 2 dniu a potem malo... on ma 21 lat :) Jetesmy razem 4 lata. A ja wtedy mam najwieksza chcice powaznie :D

Gość Mam identycznie !
ja jestem zawsze sucha ;/ tej krwi nie jest duzo? zeby plam nie bylo na lozku po ;p

Nigdy o tym nie gadaliście? Jemu się nigdy nie chciało jak Ty akurat miałaś miesiączkę? Zdarza się Wam uprawiać seks pod prysznicem?

Dla bezpieczeństwa możesz podłożyć ręcznik pod dupę ;) Mi się zdarzało ubrudzić prześcieradło, ale nigdy nie robiliśmy z tego problemu :)

Gość Mam identycznie !
a wy wyszłyscie z inicjatywy seksu podczas @ czy was facet?

Nie pamiętam jak to było :)

Gość Mam identycznie !
boje sie ze on jakos glupio zareaguje na to...

hmm....jako młoda mężatka mówiłam nie...a po 2 latach już nie chciało nam się marnować czasu na bzdety mówiłam tak:D

Gość Energy Man Star
lubie sie kochac z moja jak ma okres tylko minetki sie nie da robic :) a tak to luz myslalem ze tego jest wiecej :D

Bleh. A ja nie wyobrażam sobie kochać się podczas okresu (nie ważne, czy obfity, czy nie, czy początek, czy koniec). Kilka razy zdarzyło się w ostatni dzień,ale wiecie, że wtedy praktycznie nic nie ma.. Dla mnie seks podczas miesiączki jest niehigieniczny , wszystko mamy tam bardziej wrażliwe, podatne na infekcje, poza tym.. babrać się w krwi.. Zdecydowanie: NIE! Myślę, że każdy potrafi wytrzymać te 5-7 dni.

Gość cfvgbhnmjk
to jest obrzydliwe, a wy jesteście wstrętne :O ciekawe czy was nie obrzydzałoby kochanie sie z zakrwawionym penisem

Gość Mam identycznie !
Tylko ze ja wtedy mam najwieksza ochote na seks i poza okresem nigdy wiecej! Zrobiłam to wczoraj :D okres trwa u mnie 5 dni ja w 4... Mo nic nie powil, powiedzial tylko "taki okres to wielkie mi cudo" a pochwili dodal "za miesiac powtorka?" Poczatkowo głupio sie czulam ale zaczelo sie od pocalunkow a potem od nie wyhamował ;p

Gość Mam identycznie !
Też uwazalam ze to obrzydliwe ale tak go kocham ze moge kochac sie z jego krwawiacym penisem :D Zwlaszcza ze mielismy prezerwatywe

Gość terddddddddd
hej. ja to lubie, zona nie bardzo. kiedys po wyjmuje fiuta z cipki, a on cały czerwony, hehe miała okres :-), a seks był sponton, kiedys bardzo nam sie chcialo i zrobilismy to dzien przed koncem, mi sie podobalo, jej tez, ale powiedziala ze nie chce

Gość co za temat
ja ostatnio tez spontan, i dostalam okres w czasie seksu :D porazka... moj na szczescie nic nie mowi

już dużo razy tłumaczyłam.. mam faceta w domu tylko na weekendy,więc jak akurat wypadnie mi okres,nie mam zamiaru przegapić okazji.. tak wiem że się nie powinno..ale mi to pasuje.. no jak.jak?? tampon w środku..ale maksymalnie rozmiar regular bo z większym mnie i mojego faceta bolało..

Gość co za temat
czytalam ze tak nie powinno sie robic... ale moze sama sproboje jak to mozliwe (tez mam faceta tylko na weekendy i wiem co to za bol :D)

ja nie lubie byc nawet dotykana w okolicach intymnych podczas okresu, odrzuca mbie. A jak moj facet ma ochote, to mu robie loda, on jest bardzo zadowolony z takiego ukladu ;) w zamian np za masaz pleckow ;)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować