Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

CND Shellac - ktos cos o tym slyszal?

Polecane posty

Witam, slyszalam dosc duzo o nowej metodzie dekoracji paznokci Shellac CND, z USA. To jest taki lakier z dodatkiem zelu utwardzajacego, tez trzeba stosowac lampe, i trzyma sie na paznokciach okolo 2-3 tygodni. Moze, ktos juz mial na sobie ten Shellac w praktyce, co mozecie powiedziec? Nie odpryskuje sie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam ale nie shellac
tylko gelishem, na takiej samej zasadzie. Faktycznie trzyma sie fajnie 2 tygodnie french z pelnym polyskiem i bez odpryskow, za to solidny odrost byl :), mysle, ze wytrzymal by dluzej, ale mi sie juz potem opatrzyl i sciagnelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za odpowiedz. Dwutygodniowy french mi calkiem odpowiada, we wtorek wybieram sie na taki manicure. Jeszcze sprawdze w Google na temat tego Gelisha. Pozdrawiam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ten lakier. Nakładała mi go p. Polańska na Karolkowej 50. Super sprawa. Nie odpryskuje przy domowych czynnościach i długo się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda laska
od trzech dni mam na paznokciach, jak na razie super sie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bravissima
Ja robię shellaca średnio co 2, 3 tygodnie w Olusha Nails w Krakowie. Jak dla mnie bomba! świetnie się sprawdza na moich cienkich paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_wwww799
miałam robione u Ireny Eris w Warszawie rewelacja,mialam ciemny fiolet,bez skazy trzymal sie 1.5 tyg ,tylko widac bylo ze paznokcie rosna ;) potem delikatnie sie scieral,ale 2.5 tyg moglam nosic spokojnie,mysle ze jasny dobiłby do 3 tyg paznokcie sa troche przesłuszone po nim,ale i tak warto :) --------------------------------------------------------------------------------------- www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_wwww799
miałam robione u Ireny Eris w Warszawie rewelacja,mialam ciemny fiolet,bez skazy trzymal sie 1.5 tyg ,tylko widac bylo ze paznokcie rosna ;) potem delikatnie sie scieral,ale 2.5 tyg moglam nosic spokojnie,mysle ze jasny dobiłby do 3 tyg paznokcie sa troche przesłuszone po nim,ale i tak warto :) --------------------------------------------------------------------------------------- www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×