Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewela1777

poszukuje pomocy dla znajomej. Jakies ciuszki buciki

Polecane posty

Witam. Mam znajoma ktora ma dwojke dzieci w wieku 3 i 8 lat. Sa biedni i chcialabym jakos jej pomoc. Jest moze ktos kto ma niepotrzebne ciuszki dla chlopcow w tym wieku? Bede bardzo wdzieczna za odp. Pozdrawiam moj e-mail evesta20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna kurde
co to jest forum internetowe czy fundacja pomocy ubogim?????????????? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu to samo :O Niech znajoma do mops-u idzie a nie znowu na forum zakaldcie tematy o oddawaniu ubranek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu
ile tych dzieciarow? Znowu mamy zrzute na jakas nieudacznice robic? MOPS zbankrutowal czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumna dorycka
tez kojarze ta ewele z handlem na allegro bo panna swojego czasu zameczala kafaterie tysiacem topikow gdzie wklejala linki do swoich aukcji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna dr Hauseee.....
a to baba przez chciwość się wydała :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :OOOOOOOOOOOOOO
kooorwa przeciez takie numery powinny byc karalne! jakci nie wstyd??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tam jej nie bronię, bo swego czasu faktycznie wklejała ciągle linki chciała kupować i sprzedawać... ale konto na allegro nie świadczy, że nie chciała komuś tam pomóc. Ja też mam konto na allegro i chyba większość z Was. Trochę się zastanówcie, zanim kogoś ocenicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :OOOOOOOOOOOOOO
no i co ewela,nagle zniknelas????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, co z tego ze mam konto na allegro? Ja chce pomoc znajomej. Mam corke ( 1 roczek) i nie mam ciuszkow na chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgvdfsgadsgasdgsdgasdgasdgasd
juz ci wierzymy:O spadaj szmacioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno zamykam temat. Najgorsze to jest to ze nie chce tego dla siebie tylko dla osoby ktora naprawde potrzebuje pomocy. Ona z dziecmi mieszka z rodzicami, ktorzy sa alkoholikami, wyrzucaja jej wszystko z lodowki, zywnosc musi trzymac na parapecie lub w miskach z zimna woda. prac musi w zimnej wodzie. Jest biedna, nie stac ja na wynajem, skladala wniosek o mieszkanie i mimo sytuacji w domu odrzucili ja z listy. Szczerze wspolczuje jej z calego serca. Zamierza wyjechac do Łodzi do domu dla samotnych matek, ojciec dzieci ja zostawil i daje tylko 500zl na dwojke dzieci. Poprostu szkoda mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie prawo mi nie wierzyc ale moge przysiac na wszystko ze jest tak jak napisalam wyzej. Przykro mi ze tak mnie zjechaliscie nie pozwalajac wyjasnic jej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazazimbka
To ile ma tych dzieci? Chyba ze te ciuchy dla dziewczynki to tak przy okazji dla twojej maja byc, co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma 2 chlopcow i corke, ale na corke troche tam rzeczy dostaje od znajomej, ale nie za wiele. wiec pomyslalam ze moze tez dla dziewczynki ktos by mial, ale najbardziej zalezy mi na chlopcach bo oni naprawde nie maja w czym chodzic, matce tych dzieci ja pomagam, daje jej moje ciuchy ktore juz mi sa niepotrzebne. Dzis juz naszykowalam dwie torby dla niej, ale dla cj\hlopcow naprawde nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×