Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja 1987

2 testy negatywne - mozliwa ciąża???

Polecane posty

Gość ja 1987

mam bardzo regularne miesiaczki a okresu juz 4 dzien nie ma ( staram sie o dziecko) robilam 1 test w dniu spodziewanej miesiaczki i negatywny 2 dzisiaj i znow 1 krecha od 2 tyg boli mnie brzuch i czuje takie jakby "ciagnienie" bola mnie tez piersi.... co o tym sadzicie bo ja juz wariuje?! mam juz jedno dziecko ale w 1 ciazy test robilam dopiero 2 tyg jak mi sie okres spoznil i wyszedl blado pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w to wierze
ja robiłam 7 testów i to po terminie miesiączki i wyszły negatywne , dopiero 8 wyszedł pozytywny...powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
no niezle.... chyba zrobie bete bo juz mam dosc tej niepewnosci... ale jakos nadzwyczj inaczej sie czuje;/ nigdy nie mialam takich dolegliwosci i malo tego moje wlosy zaczely sie nagle kresic a byly proste a w ostatniej ciazy tez tak mialam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
nikt wiecej tak nie mial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam pytanko wydaje mi sie ze moge byc w ciazy... nie planowanej. jestem na 20 dniu cyklu , piersi mnie bola od juz 5 dni, 2 dni temu mialam delikatne plamienie z rana.. jednorazowo, nigdy mi sie nie zdarzylo w polowie cyklu... za wczesnie na test a ja juz nie moge wytrzymac i szukam odpowiedzi... dowiedzialam sie o temperaturze w pochwie ktora podnosi si ei utrzymuje przy ciazy, nie mam porownan, dzis pierwszy raz zmierzylam temperature 37.7, utrzymala sie taka przez caly dzien, wiem ze sprawdza sie tylko rano ale chcialam sprawdzic z ciekawosci... jak czytalam rozne wypowiedzi to dziewczyny mowia o temp o 37.4.. jak mozna rozroznic temperature w pochwie po owulacji ktora tez jest podwyzszona od ciazy.. ktora bedzie wyzsza?? czy nie ma roznicy. dodam ze jakbym byla w ciazy to bardzo bym sie cieszyla do okresu jeszcze ponad tydzien, co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
ja robilam 2 testy a trzeci z krwi-i wszystko wyszlo negatywne. ....... a jestem w ciazy-lekarz i usg potwierdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem test to nie wyrocznia, ja poszłabym zbadać krew. moja przyjaciółka bardzo długo po spodziewanym okresie miała wyniki negatywne na teście (nie pamietam dokładnie jaki czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1987
jak do piatku nie dostane to ide na bthcg ale cos mi mowi ze te testy sie myla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka szatynka
Wiesz mi pozytywny test wyszedl dopiero po 11 dniach od spodziewanej miesiaczki,wiec nie trac nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×