Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana mama 2010

czym przedzielic pokoj?

Polecane posty

Gość zatroskana mama 2010

dla nastolatek...przemeblowuje pokoj corek, maj wspolny, chcialabym dla nich wydzielic jakies strefy, zeby nie musialy caly czas patrzec na siebie , taka troche intymnosc :) Pokoj to kwadrat, na jednej scianie z boku dzrwi wejsciowe, a po prawej na calej scienie okono z balkonem, wiec zostaja dwie wolne sciany i kawalek tej od dzrwi do balkonu.Nieustawny rozkład :( Moze macie jakis pomysł czym zasłonic np. jedno łózko lub część z komputerem. Czy macie u siebie jakiś pokoj z taka strefą? Poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiwiktoria
najlepiej parawanem zobacz na alegro nie jest to na stale i ciekawie wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiw@t k@ktusa
płyta kartonowo-gipsową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszcanka
może jakąś komodą wyższą, , ja tak miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna matka z ciebie. ja cale zycie prosilam zeby mi przedzielili mala czesc w pokoju. musialam mieszkac z dwoma bracmi ;// i dalej tak jest bo nie stac mnie na wyprowadzke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mata bambusowa, taka jak roleta do okien tylko przymocowana do sufitu :) Zasłania od dołu do samej góry, nie zajmuje miejsca, ładnie wygląda, a nawet bardzo ;) a w razie czego łatwy demontaż. Jesli dziewczyny bedą chciały to zawsze można podciągnąc ja do góry (sznurek jak przy roletach jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl... może postawić na środku wąskie dwustronne półki np ikea lub zamówić u stolarza - podzielisz pokój na 2 strefy, będzie jasno, a zarazem intymnie ...do tego np. parawan, duży kwiat...byle nie zagracić, spania ustawiłabym przy ścianach, może w elkę? bo tak na pół byłoby niezbyt ciekawie.. płyty gipsowe też byłyby dobre, wiadomo bałagan i większe koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może skonsultuj sprawę z fachowcami? n-design ma fajne rozwiązania, sama moje niewielkie mieszkanko chcę z nimi ciut podrasować, żeby sobie nie zgracić pomieszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87827381
Mozna tez dac szynę na syficie, i gruba kotarę, mozna ją odsłaniac jak sie ma ochote, albo zasłaniac. Ikea ma sporo takich i innych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiBY DLACZEMU?
w ikei i nie tylko są takie szyny, jak żaluzje. Doskonały pomysł. Można rozsuwać i zasuwać błyskawicznie i według potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam parawan - zawsze można go przestawić, więc nieustawność pokoju przestanie być problemem i jak dziewczynom zachce się przemeblowania to nie będą musiały się martwić ustawieniem ścianki działowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nel_
My ostatnio również mieliśmy problem z przedzieleniem pokoju, nawet mąż zamieścił post http://budpartnerzy.pl/forum/przebudowa-f118/jak-z-duzego-pokoju-zrobic-dwa-w116.html i dla nas najlepsze okazało się użycie ścianek działowych ale to pomysł na stałe. Moim zdaniem najlepiej przedzielić pokój regałem takie rozwiązanie może być szybko zmienione a regał jest uniwersalny więc można go również zaaranżować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biurze wydzieliliśmy strefę relaksu parawanami dekoracyjnymi i to się sprawdza, bo nie trzeba robić drogich remontów, czy jakichś dziwnych układów pomieszczeń. Dochodzi do naturalnej zmiany. Bardzo stabilne parawany w sumie z neutralnym, takim typowo biurowym wzornictwem mają w https://www.fototap.pl/parawany. Sporo właśnie szukałem wzorów, które aż tak bardzo nie rzucają się w oczy dla potencjalnych klientów, czy osób przechodzących przez biuro od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×