Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elinka19

On nie chce mnie zabierać do domu...

Polecane posty

Gość elinka19

Witajcie, mam taki problem. Mianowicie od roku jestem z facetem i wszystko było ok, aż tu nagle zauważyłam, że jak chce jechać z nim do jego domu to zaczyna się wymigiwać... Bywałam u niego w domu często i gęsto i zawsze było ok. Tym bardziej, że w domu jest małe dziecko, które uwielbia swoją 'ciocie' i ciągle się o mnie dopytuje. Jak wspominam chłopakowi, że mam takie wrażenie, to oczywiście zaprzecza i wtedy wielce zaprasza mnie ze sobą. Nie wiem teraz czy to ja mam jakieś schizy, czy rzeczywiscie cos jest nie tak... POMÓŻCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata z albatrosa 26
nie rozumiesz ty kur­wo je­bana,ze on sobie tego nie życzy to,ze masz skłonnosci pedofilskie nie upowaznia cie do nacisków na niego szmato je­bana takie jak ty powinny zdychać w mękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinka19
Boje się, że to moja wina. Ostatnio byliśmy na weselu i bardzo się pokłóciliśmy. Ja sie napiłam, troche przegiełam i szwagier odwiózł mnie do niego do domu, a wszystko widziała jego mama. I choć zapewniała, że nic się nie stało itd to czuje, ze moze miec o to do mnie zal i mogla mu cos powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinka19
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapytaj sie go wprost czy to że nie chce cie juz zabierać do domu ma coś związek z tym co sie wydarzyło na weselu i po ... i powiedz że jest ci przykro ze nie chce cie juz zabierać do domu i że nie rozumiesz jego zmiany w zachowaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to byc moze jego mama przed toba udala,ze wszystko jest w porzadku,a on w domu dostal kazanie,i moze dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinka19
Pytałam, ale on uważa, że ja sobie coś wymyślam i że tak wcale nie jest. Ale widze że jest. Np jutro mamy jechać razem na paintballa i wyjeżdżamy o 9 rano. Więc normalnie by został na noc u mnie, a teraz pojechał do domu i mówi, że jak się ogarnie to przyjedzie. A zawsze w takiej sytuacji zabierał mnie ze sobą, ja siedziałam z dzieckiem a on się 'ogarniał.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jakiś dziwny jest ... zapytaj sie go czy jemu by nie było przykro gdybys ot tak sobie przestała go zapraszac do siebie do domu i np . chciała sie spotykać gdzieś na mieście czy tam gdzieś , no a jakby sie pytał o co chodzi to przecież o nic , wszystko w jak najlepszym porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinka19
Eh no musze z nim raz a porządnie pogadać... Ale dziękuje wszystkim za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdegtruyuiop[
to jego dziecko???? pognalaym cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz się
okaże że panienka popiła i obściskiwała się z jakimś kolesiem a teraz płacz, że się facet obraził jak jego panna bada migdłaki innemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×