Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna i bezrobotna anna 30

w Polsce dużo teraz ludzi bardzo bogatych jest, widać po autach

Polecane posty

Gość Gienka...
To po co piszesz, że jesteś modelką? Tylko dlatego, że parę zdjęć masz zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, spadam stąd. Muszę jechać na pocztę paczki wysłać, my tu gadu gadu a klienci czekają. Na razie, wpadnę póżniej poczytać te cudowne wywody :D p.s. I więcej nie mam zamiaru nikomu nic udowadniać, to był pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
ten watek to tylko dowod na to jacy polacy sa zakompleksieni i zadna kasa na koncie tego nie zmieni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Przecież 56 kg łatwiej napisać, niż 110 kg.. :O Skoro to obojętne, to po co sobie dodawać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem modelką, jestem foto modelką. Gdzie piszę że jestem modelką? Robię zdjęcia odkąd skończyłam 12 lat... ale nigdzie nie napisałam że jestem modelką. Tam, w profilu? Tam każdy musi zaznaczyć fotograf/wizażysta/modelka/model... To co, wizażystę miałam sobie zaznaczyć? :D Dla fotografa jestem modelką, dla siebie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam te 110kg ot tak, 'na pałę' gdzie mi palce poszły... Co za różnica? Nikt na to nie patrzy.. Tylko Ty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Ten link o niczym nie świadczy... Każdy może sobie kogoś wyszukać i udawać... Tak jak całodobobowe funkcjonowanie nastolatka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Siamese - to udowodnij i przy mnie to zmień ... Może uwierzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj Gienka ona sie chciała
pochwalić a Ty się wkręcasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
To zainwestuj w nos radzę ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym się nie chcę chwalić bo nie ma czym. Jeśli ktoś mi zarzuca kłamstwa to mam odwagę pokazać twarz, tym bardziej jeśli ktoś mi pisze że muszę tragicznie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Siamese
Nie jest mądre co w tej chwili robisz. Chcesz udowodnić coś jakieś kobiecie a przy okazji obdarłaś się z anonimowości i na 99% będą tu śmigały Twoje foty i dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś z nim nie tak? Mój narzeczony go uwielbia :) Zresztą ja też go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Strona i tak nie świadczy o tym, że pracowałaś w markecie na nocki od dziecka prawie ... Chyba, że w galerii ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na maxmodels nie ma moich danych, tylko wiek i miasto. Na nk też nic nie ma, mam wszystko poblokowane. A foty? I tak śmigają, masa ludzi je kradnie z maxmodels...... Spoko, moja agencja (modelek) przesadne kradzieże ściga sądownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Jak na bizneswoman faktycznie jesteś bardzo naiwna ... A gdzie ta wiedza i doświadczenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie zadzwoń do marketu i zapytaj :D Nie ja jedna robiłam na nocki w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Tak, jak te parę lumpków nie świadczy, że jesteś bizneswoman... Podejrzewam, że mamusi pomagasz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Siamese
Jak chcesz, tu nie jedną znaleźli po fotce a na profilu masz imię, wiek, miasto. Nie chodzi o kradzieże fotek, tylko na takim forum jak kafe spotkasz się z chamstwem i krytyką. znajdzie się pewnie też jakiś "omnibus" który będzie je tu rozprzestrzeniał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Siamese - uważasz, że o nielegalnych pracownikach chętnie będą obwieszczać wszystkim chętnym przez telefon? :D Jako pani bizneswoman nawet nie masz pojęcia o czymś tak podstawowym jak ochrona danych osobowych ... Twoja wiedza i doświadczenie biją po oczach ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Siamese
piszesz, że Ty nie musisz w firmę dużo inwestować. No sorry ale jak się na allegro sprzedaje pare ciuchów to rzeczywiście nie trzeba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Faktycznie od razu widać, żeś w biznesie od lat... :D Ty pewnie chętnie obwieszczasz wszystkim chętnym o nielegalnych pracownikach... :D Długo tą wiedzę zdobywałaś na tych nockach ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegro to Allegro, prowadzę też sprzedaż stacjonarną jak pisałam kilka stron wcześniej. A swoje zdjęcia tutaj już tysiące ludzi wrzucało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
do Siamese - po nitce do kłębka, jak to mówią ... i z tych paru ciuchów utrzymuje dom, studia, a starcza jej na wszystko ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam stąd bo aż żal to czytać, naprawdę mam gdzieś czy ktoś mi obcy w to wierzy :) Macie konto do nk, zapytajcie znajomych jak was to ciekawi. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienia- rachunki dzielę z narzeczonym, on też pracuje- może twój nie pracuje, mój owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyuuu
O żesz, nie ma to jak podać swoje dane na takim forume:O Jesteś atrakcyjną kobietą (twarz nie za bardzo w moim typie, wolę łagodniejsze rysy) i nie musisz tutaj nikomu niczego udowadniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×