Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna i bezrobotna anna 30

w Polsce dużo teraz ludzi bardzo bogatych jest, widać po autach

Polecane posty

Gość Gienka...
Siamese Gienia- rachunki dzielę z narzeczonym, on też pracuje- może twój nie pracuje, mój owszem Oczywiście, że oboje nie pracujemy ... dlatego też wzięłam 400 000 zł na auto, abyśmy mogli się obwozić... :D Ale Ty naiwna jesteś ... widać, że w liceum ledwo przetrwałaś ... po tych pracowitych nockach.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Zaskocz mnie teraz i powiedz, że studiujesz bankowość? :D Między innymi oczywiście, bo nie wątpię, że jeszcze parę kierunków robisz ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwię Cię, bardzo dobrze się uczyłam i uczę, inaczej bym chyba nie studiowała. Trzeba być zdolnym, nie każdy musi wypruwać żyły jak Ty w życiu... Dobra, idę stąd naprawdę... Nie mam ochoty na te jałowe dyskusje. p.s. A zdjęć nie radzę kopiować, jak ktoś przegnie to agencja modelingowa ściga takie sprawy sądownie- tak tylko napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bankowość, pudło. Jak byś była sprytna to na nk byś sobie przeczytała... Ale za póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Choć wyglądasz faktycznie lepiej niż mogłam to sobie wyobrazić.. ten nos trochę jak u czarownicy, ale ogólnie i tak dobrze ... Ale inteligencji jakoś nie widać ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Nie bankowość, pudło. Jak byś była sprytna to na nk byś sobie przeczytała... Ale za póżno" Przeceniasz moje zainteresowanie Twoją osobą ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże a cóż to za biznes
sprzedaż ciuchów na allegro czy rynku albo w lokalu gdzie ledwo starcza na opłaty. Takie biznesy na allegro to mogą robić i 10latki. To nie wymaga duzej wiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Siamese Zdziwię Cię, bardzo dobrze się uczyłam i uczę, inaczej bym chyba nie studiowała." Czyżby? :D Skoro naprawdę studiujesz, to już powinnaś zauważyć, że nie tylko zdolni idą na studia... Nie zauważyłaś? :D To ciekawe ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro prowadzenie lokalu gastronomicznego, sklepu stacjonarnego z odzieżą i sprzedaż na allegro to taka bułka z masłem to czemu tego nie robisz? p.s. Gienia- to czy ci się podobam mnie nie obchodzi bo nie taki miałam cel pokazując ci swoją twarz. Natomiast twoje zainteresowanie moją osobą jest dla mnie jasne- tłuczesz na mój temat już czwartą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
boże a cóż to za biznes sprzedaż ciuchów na allegro czy rynku albo w lokalu gdzie ledwo starcza na opłaty. Takie biznesy na allegro to mogą robić i 10latki. To nie wymaga duzej wiedzy..." Co my wiemy... Ona już miała wiedzę i doświadczenie w wieku nastoletnim ... na tych nockach tak zdobywała ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje mnie czy zdolni idą na studia czy nie zdolni... Ja jestem zdolna więc nie musiałam poświęcać długich godzin na naukę, wystarczyło że dwa razy przeczytałam. Ale to nie powinno cię interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro umiesz się ze mnie nabijać to pochwal się co ty robisz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Siamese - bo wiem, że wszystko wyolbrzymiasz .. .Tak czy inaczej Tobie nie dają 400 000 zł mimo takich "byznesów"... Zapewniam ... nie wierzysz, to spróbuj... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na początku czytając topik myślałem że Siamese to inteligentna babka. Rozczarowałem się:) btw. nie wyglądasz na te 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę próbować, już na pierwszej stronie możesz wyczytać że nie mam zamiaru żyć na kredyt bo to nie jest mi potrzebne do szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to smieszy
my mamy firme, zarabiamy naprawde niezle i jezdzimy uzywanym nissanem. smieszy mnie to szpanowanie-marcedesy, bmw, nas stac ale nie kupimy, wole dalej in westowac. a kredytow nigdy nie bralam i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Siamese - nie wiem, czy wiesz ale język polski wymaga oczytania i znajomości literatury... czytałaś na nockach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru nikomu udowadniać mojej inteligencji, naprawdę mam ciekawsze zajęcia niż głęboko się zastanawiać nad tym czy piszę pięknie ą i ę abyście sobie pomyśleli że jestem inteligentna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże a cóż to za biznes
a po co sprzedawać ciuchy na allegro. Ja ma jedną firmę, a nie 10 objazdowych cyrków z ciuchami na których ledwo wiążesz koniec z końcem. Oj popisałas się tu strasznie z tym biznesem. To dlatego bierzesz te psychotropy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gienia- gdybym była taka kiepska z polskiego jak sugerujesz, to chyba robiłabym błędy w piśmie, prawda? :) Tak więc nie szukaj dziury w całym. Wystarczyło mi że uczyłam się w szkole, nie musiałam nadrabiać po zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Siamese - nie zamierzasz to ok, ale nie wypowiadaj się, jak to łatwo żyć na kredyt... bo kredytu takiego nie dostaniesz, zapewniam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdrowie nie powinno Cię interesować koleżanko bo nie o tym temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam że łatwo żyć na kredyt- pisałam, że denerwują mnie nowobogaccy którzy zaciągają kredyty tylko po to, aby się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siamese nie o "ą i ę" mi chodzi :) Może jednak wróć do tych ciekawszych zajęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Siamese - widzisz dla ciebie niestwierdzony analfabetyzm jest równoznaczny ze świadectwem jaka to byłaś dobra z polskiego... A dla większości, to żaden dowód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Siamese Gienia- gdybym była taka kiepska z polskiego jak sugerujesz, to chyba robiłabym błędy w piśmie, prawda? Tak więc nie szukaj dziury w całym. Wystarczyło mi że uczyłam się w szkole, nie musiałam nadrabiać po zajęciach." To czytaliście na lekcjach wszystkie lektury? :D To coś nowego ... :D Nigdy o takiej szkole nie słyszałam ... :P U nas z każdego przedmiotu była masa literatury do przeczytania zarówno beletrystycznej, jak i popularnonaukowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Jako wzorowa uczennica nie musiałaś się nawet przygotowywać do olimpiad? Zdumiewające ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka...
Sam fakt, że masz tak kiepską wyobrażnię jest dowodem na to, jak mało w życiu przeczytałaś ... Wierzę, że z pewnością nocą tego nie robiłaś ... jak większość ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona podobna o kredycie nie
"Cholera, pierwszy kredyt w życiu. Chyba się przejdę do doradcy finansowego, nie chcę wtopić. " to słowa siamense:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×