Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZaintrygowanyShemale

Pytanie do kobiet - Co sądzicie o shemale?

Polecane posty

Gość ZaintrygowanyShemale

Drogie Panie, co sądzicie o shemale? O seksie z atrakcyjną kobietą posiadającą coś dodatkowego między udami? Czy fantazjowałyście kiedyś o shemale? Czy podnieca Was myśl o trójkącie z shemale i facetem - gdyby on też zajmował się nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna Ona
Kiedyś oglądałam wszystko o Miriam - i powiem, że byłam zaciekawiona... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaintrygowanyShemale
Duże jędrne piersi i do tego sterczący kutas... Czasami oglądam filmiki w necie i niesamowicie mnie to podnieca. Niektóre wyglądają seksowniej i, jeśli można tak stwierdzić, bardziej kobieco niż niejedna kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla wiadomosc
taa... kutas u kobiety to bardzo kobiece :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaintrygowanyShemale
Do annnkaaa28 Gdybyś miała okazję, zrobiłabyś to z shemale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co? :D Taka prawda :D :p Za to nie mam nic przeciwko trójkątowi z dwoma facetami bi :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaintrygowanyShemale
"Nie wiedziałabym czy mam klękać do miecza czy macać cycki" Miałabyś okazję na to i na to:) To chyba lepsze niż dwóch facetów bi - zwlaszcza, że facet z shemale też moze sie bardzo ostro zabawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna lima
mnie to podnieca jak ogladam filmiki jest w tym cos... laska niby, ale majaca meskie organy władzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaintrygowanyShemale
Jezeli chodzi o narzędzie władzy - w necie można znaleźć filmiki z shemale w klimatach BDSM. I są one baaaardzo dominujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako facet ostatnimi czasy nie mogę fantazjować o niczym innym.... Daje lekkie znaki partnerce ale niby w żartach by nie speszyć. Następny krok to podczas np okresu gdy będzie miała ochote tylko ona mnie zaspokoić puszczamy film, puszcze jakiś z Shemale i zobaczę reakcję..... Boje się tylko, że takich jak Kimberly, Laura Ferras, Yasmin itp nie znajdę a w Polskich realiach Anna Groc to nie ta droga :).... Aha i tylko gdy moja kobieta też będzie w gronie z shemalem bo gdybym jednak nie dał rady zająć się kijkiem chętnie popatrzę na partnerkę... Mam nadzieje, że się jednak uda zainicjować taki urodzinowy trójkącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak kobieta shemale lesbijskie będzie robiła seks z drugą kobietą, to ta druga kobieta zajdzie w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×