Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje porady23

Na jaką furę byście poleciały ?

Polecane posty

A tak naprawdę to faceci naprawdę biorą zdanie dziewczyn po uwagę, mój też zawsze marzyl o takim aucie, a mi się podobało i inne, i które mamy? a i zawsze mu się bmw podobały, a jak ja zaczęłam mówić, że ja bym wolała, żeby mój chłopak miał mercedesa, to on nagle też zaczął chcieć mercedesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>bedziesz podrywał laski na Cargo w Warszawie?? tam laski maja lepsze bryki od facetow, zeby nie wrocil ze wstydem... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołczieera
umiesz czytac? nie napisalam "dla dziewczyny" tylko dla dziewczyn. bo wychodzi ze auto ma nie byc twoje tylko jakiś tam lasek. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już zadajesz takie denne pytania to się nie ośmieszaj wybranymi samochodami. Na żadne bym nie "poleciala" jeżeli już to mogę się zastanowić jaki mam kupić samochód i bardziej mnie interesują jego możliwości i bezawaryjność. Jeżdżę aktualnie też bmw ale seria 5 i uważam, że te wszystkie trzy mu nie dorównują (oczywiście to tylko rzecz gustu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje porady23
dlatego napisałem na kobiecym forum :) jednak coś w tym musi być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wynika z tego tematu jasno
(jedna szczera odpowiedź) auto torchę pstrokate ale przede wszystkim sportowe żeby wyglądało "agresywnie" nie kombi czy jakieś rodzinne turlające się pudło dobry tłumik i rwiesz lachony. Ps z dziwkami jest za łatwo, a lachon wyrwany na mieście to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto.spróbowaććć
ja mam własna furę więc nie polecę na cudzą blachę :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oidoshfohfiouhffff
nawet i puste lale sa cwane. leca na kase, a auto jes wizytówką stanu konta. jesli planujesz zakup auta za 30 tys pln. to nie ma roznicy czy to bedzie podstarzale sportowe audi czy buss :o zeby samochod byl plusem i wabil mase dziewczyn to musi byc to auto powyzej 100 tys minimum. tez marka nie ma znaczenia. takze chlopie lepiej postaw na dowcip i osobowosc :o oczywiscie mowie o laskach co sie daja dymac w fajnych samochodach, a nie o takich co lubia samochody i byc moze sie jej spodoba jakies niszowe autko, ale to i tak nie bedzie mialo znaczenia przy popuszczaniu ci szpary. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje porady23
rozważam jeszcze Audi S8 :) co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna....,
Tutaj są tak zdesperowane że dały by się nawet poderwać na sprintera i to skorodowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oidoshfohfiouhffff
a tak swoja droga to smiesza mnie kolesie, co zamiast kupić najbardziej korzystne i funkcjonalne auto do jazdy, w miare swoich mozliwosci finansowych, to kupuja jakies sportowe starocie. takia zabawa w udawanie, ze ma sie fajna sportowa fure. i jeszcze pali nie wiadomo ile i z ust sobie odejma byle swoja "cool" fure zatankowac i pojechac na doopy. zalosne. jak cie nie stac na nowe bugatti, to sobie daruj, nie osmieszaj sie i kup sobie normalne auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, ja czasami patrzę na auto i to mi daje jakąs wskazówkę (chociaż wiadomo, nie zawsze się jeździ takim autem, jakby się chciało, tzn. nigdy się praktycznie takim nie jeździ :P) ale chodzi, o to, że jak facet ma jakąs carrere co tam innego, to wiadomo, że już odpada, albo jak ma jakiegos mini morrisa czy neww beetle to pewnie też nie jest w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje porady23
tutaj na forum to widze sami bogacze siedzą, a jakoś na ulicach królują 20 letnie zardzewiałe Hondy, bo 10 letniej TTki czy CLK raczej trudno na ulicy sie doszukać, a na tym forum widze królują Audi R8, i najnowsze BMKI, sama tu kurwa widze elita siedzi, do tego wszyscy mają 23 lata mgr i fure za 100tyś :) powodzenia. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oidoshfohfiouhffff
no i napisal ze go na to nie stać :D autor podal linki do aut za : 30 tys, 26 tys i nie pamietam. tez cos okolo 30 tys. ja nie pisalam do ciebie tylko do autora. ogarnij. i jestem brunetka. naszczescie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oidoshfohfiouhffff
takze, autorze. nie jestem zlosliwa. chociaz u mnie juz bylbys spalony. tylko ja osobiscie przedzej polecialabym na faceta co ma poukladane w glowie i kupil auto dla siebie najbardziej funkcjonalne,a nie najbardziej szpanerskie. w skrocie: takiego co mysli glowa, a nie fiutem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oidoshfohfiouhffff
to nie jest jego auto, tylko auto służbowe. i nie przekrecaj slow. on nie chce samochodu dla siebie tylko takie zeby doopy na niego lecialy. to mu odpisuje na pytanie, nie zauwazylas? ja nie polecialabym na kolesia co zgrywa pozera i kupuje fure na rwanie lasek :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oidoshfohfiouhffff
ja jestem bardzo spokojna :D jak to po co mu drugie. juz napisal z 3 razy :D na doooopy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam za granicą. A jak za granicą średnia zarobków wynosi 2500 euro a samochód kosztuje dajmy na to 4tyś euro to szybciej ktoś jest w stanie odlożyć niż ten kto w Polsce zarobi nawet tez 2500 ZLOTYCH a ten sam samochód kosztuje średnio 25tyś ZLOTYCH :o z resztą w Polsce w większości dieselki śmigają osobiście bym nie kupila diesla może też ze względu na to, że tu gdzie mieszkam diesle mają "zakaz wjazdu do miast" (wylączając nowe fury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×