Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nannnaa

sztuczne rzęsy

Polecane posty

Gość jadźkaa

Bo najważniejsze to wybrać dobry, sprawdzony salon. To jest podstawa wyglądu naszych rzęs :) Ja długo przedłużam ale metodą 1:1 czasami 2:1 Zawsze jestem mega zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Podstawą są dobre produkty oraz sterylnie prowadzony salon z dobrą stylistką. Nie polecam robić tego na własną rękę, tylko udać się do specjalisty. Zrobione dobrze będą dopasowane do twarzy, oka. Jeśli chodzi o produkty - muszą być dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka

Karolina, zajmujesz się tym?Masz przedłużone rzęsy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja jestem po szkoleniach w Posh Lashes i uważam że bez szkoleń ani rusz! Można zrobić poważną krzywdę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Chciałabym zostać stylistką, co polecacie na początek? Jakieś szkolenia podstawowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika

W Warszawie mam sprawdzony salon, nazywa się Magic Visage na Mokotowskiej 52 w samym centrum warszawy. Tam są same profesjonalistki a p. Estera to mistrzyni :) Także polecam ci tylko te miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Sama nie wiem.. a inne opcje? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adele

A dlaczego? Ja chodzę do magic visage, bardzo długo mi się rzęsy trzymają, są dobrej jakości, nie posklejane, no i personel pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Moja przyjaciółka tam była i nie była jakoś zachwycona, a to co tutaj robicie mam wrażenie jest reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timorka

a z jakiej usługi korzystała twoja przyjaciółka że niezadowolona wyszła z tego magic visage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultkka

ja wychodzę z założenia, że aby mieć piękny efekt na oczach to trzeba iść do profesjonalisty, który profesjonalnie wykona zabieg na dobrej jakości kosmetykach, ja chodzę do salonu Magic Visage na Śródmieściu, pracują na dobrej jakości rzeęach, super sprawie i szybko przedłużają rzęsy, no i efekt końcowy zawsze jest piękny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka24

@Olcia, co do szkoleń to polecam na początek szkolenie 1:1 od Magnitica Lashes. Wiele się nauczyłam i pracowałam na fajnych produktach. Teraz myślę o objętościówce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donna

Ja polecam produkty Crystal Lashes. Współpracuję z nimi od niedawna, mają dobrej jakości rzęsy z koreańskiego włókna, które jest lekkie i trwałe, i duży wybór produktów potrzebnych przy przełużaniu rzęs. Organizują też bardzo profesjonalne szkolenia z różnych metod przedłużania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela90

Możesz wypróbować tą odzywkę molash.pl/ Ja jestem mega zaskoczona jej skutecznością i tym że doskonale po miesiącu stosowania wzmocniła moje rzęsy. Naprawdę się wydłużają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztuczne rzęsy to kolejny cudowny wynalazek – jak hybryda. Wygoda i piękno w jednym. Dlatego ja postanowiłam zająć się tym profesjonalnie, jak któraś z Was przedłuża rzęsy, to polecam Mo’s Beauty Shop, sklep kosmetyczny online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam rzęsy z adrell na pasku i klej duo moim zdaniem ten zestaw jest najlpeszy, wiele testowałam wcześniej ale tu nie widać kleju bo jest bezbarwny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno szkolenia jak i teraz produkty do przedłużania rzęs zamawiam tutaj w Perfect Eyelash. Polecam, praca z profesjonalistami, super szkolenia organizują, pokazują autorskie techniki. A i od początku pracuje się na bardzo dobrej jakości, ich produktach https://perfecteyelash.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem takie podkreślone oczy naprawdę dodają sporo uroku, dodatkowo to bardzo wygodna opcja, że nie trzeba każdego poranka malować rzęs 😉 Jeśli szukacie dobrej stylistki z Warszawy, to polecam Wam salon, którego właścicielką jest najlepsza z najlepszych, Patrycja Zielińska. Salon nazywa się "Lashes & Brows". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zamiast sztucznych rzęs, takich drogeryjnych, to przerzucić się na profesjonalne rzęsy od stylistki? Takie, żeby ona je doczepiła? Przecież to wygląda o wiele lepiej, a do tego dłużej się trzyma. Ja chodzę na rzęsy do Magdaleny Bąk w Warszawie i jestem mega zadowolona 🙂 wizyta raz na kilka tygodni a dzięki temu non stop mam fajne rzęski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×