Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mika7

Mam się zająć babcią 24/dobę.Ile zaśpiewać?

Polecane posty

Nie,nie!Pytam Was o opinie,bo nie mam zdania.Nie wiem,co im powiedzieć.Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkowocik
niech sami zaproponują ile moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.Teraz ma już obraz sytuacji.Wiem,co gadać.Dziękuję Wam serdecznie.Warto czasem spytać mądrzejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buheeeeeeeeeee
e tam madrzejszego. Po prostu to sa opinie innych ludzi, ale co w koncu wyjdzie? ciekawa jestem ile w koncu wyjdzie. Pochwalisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skafanderek
A gdzie ta praca ( lokalizacja-> np. wojewodztwo, jak daleko do wiekszego miasta)? Bo wiadomo, ze np. we Warszawie możnaby i rozpoczac rozmowy od min. 2000zł, ale np. u mnie -miasto 40 km od Krakowa są ludzie którzy za 600-800zł miesiecznie zajmują się domem i dziecmi (pranie, gotowanie, sprzatanie+opieka nad dzieckiem - praktycznie 24 godziny na dobę (wolne 2 soboty w miesiacu). Wiec podejrzewam, ze na wsiach czy gdzieś we wschodniej Polsce niektorzy ludzie nawet za 500zł podjeliby sie wymienionej przez Ciebie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiem ci tak
w Warszawie opiekunki do starszych ludzi zarabiają 1500 - 2000zł/miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAAABEEE
Babcia moze slucha Radia Maryja i modli sie wtedy bedziesz miec wiecej czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Skafanderka-woj.śląskie.Do najbliższego miasta-30 km.Do miasteczka-ok.12km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście napiszę ile mi zaproponowali.Tylko mnie nie zostawiajcie na pastwę losu bo na pewno zwrócę się do Was o radę!Widzę,że mogę na to liczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość movvom
No i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownie dobrze mozesz zaproponowac ze bedziesz dogladac babcie bo bedziesz u niej mieszkac i bedziesz sprzatac i gotowac tak jak dla siebie i ona tobie nic nie placi ani ty jej, ale za to masz "wychodne" po 10h dziennie zeby pojsc do normalnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdajesz sobie sprawę, że jak nie będzie chodzić będziesz ją myć, przewijać, dźwigać? być 24/24 i taki jej stan może trwać pare lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie takie łatwe taka opieka
wiem co pisze,bo sama jestem co prawda tylko dochodzącą opiekunką,ale czasmi mam dość. Starsza pani.......z początku milutka,towarzyska po paru miesiącach zaczęła pokazywać swoje prawdziwe oblicze.Eaz zdarzyło mi się,że z powodu nadmiaru obowiązków(u niej w domu) nie zdążyłam jej czegoś zrobić.O ludzie co się działo....tak jak do tej pory byłam dobra,tak nagle zrobiłam się be.Powiem szczerze,że dawałam z siebie wszystko i na swoją zgubę zaczęłam robić więcej niż do mnie należało.No i tak staruszcze za każdym razem co przychodziłam przypominało się coś nowego.Doszło do tego,że stała nademną jak żandarm obserwując co robię i jak robię i dlaczego tak długo. No i tak jak wcześniej lubiłam tę kobietkę tak mi zbrzydła niesamowicie.Zauważyłam również,że jak skończyła udawać słodiutką staruszkę to na twarzy zrobiła się taka mstliwa i nieprzyjazna.Nie pozostało mi nic innego jak przestać do niej chodzić.Cóż niech poszuka sobie innej opiekunki,być może mniej nadgorliwą mi mniej wrażliwą odemnie.Teraz już mam nauczkę!Trzeba być asertywnym,nie przesadzać z dobrocią,bo to na swoją zgubę. A ja zamiast to zaraz olać to jeszcze przez jakiś czas było mi jej żal zostawić no a teraz boli mnie żołądek z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,b,j
bez przesady 4 tysiące za siedzienie, przy babce która nie leży nie trzeba się za wiele natrudzić, gdyby to ona nie chodziła i nie wstawała to możesz tyle zaśpiewać, ale tak? ty chyba sobie kpisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczeksp
ja dostawałm 500 zł + pełne wyżywienie z zamieszkaniem. dodatkowo wypady do kawiarni raz w tygodniu i codziennie wychodne na 3 - 4 godzin dwa weekendy w miesiącu wolne dostawałam 500 zł na reke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×