Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

"jak ma Darker przyjsc do ciebie miłosc w wieku 40 lat , jak ty masz swoje przyzwyczajenia i baba ci by przeszkadzala tylko. " W wieku 40 lat jesli nic się nie zmieni to ja kobietami na pewno nie będe juz zaintertesowany. Tak jak one mną nie były. A teraz wypisuj moje przyzwyczajenia. Czekam! "W tym wieku to juz nie ma sensu się wiązac po co?" Dokładnie. Po co? A raczej z kim? Z taką co przeszła przez nie wiadomo ile łóżek aż w końcu na starość się jej odmieniło? W życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem ,pytajcie mnie;)
Zastanawiam się jaki biznes/problem(nie jestem pewien motywu ale że coś Cie boli delikatnie mówiąc.. czuje się;) masz blondyna że zaczynasz post od przeciągłego jęku...Rozumiem że zawiodłaś się na rzeczywistość;)z plasteliną czy modeliną jakoś tam szło a tu rzeczywistość stawia opór...Wszystko to było by bardziej zrozumiałe gdybyś zasadziła się na własną lichotę ,wierz lub nie ale o pracy nad sobą można napisać całe tomiszcza ,praca to ciężka ale jak to mówią per aspera...;) Ciebie jednak bolą inni ...hymm ciężka sprawa;)Cóż mogę rzec ,wiedz że nawet cierpiąc za miliony należy zachować umiar...;) polecam Dezyderate...-"..Unikaj głośnych i napastliwych - są udręką ducha. Porównując się z innymi możesz stać się próżny i zgorzkniały, bowiem zawsze znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.", co do "jęków,nieśmiałości ,kurestwa kobiet" proszę-" nie dręcz się tworami wyobraźni."(tyż dezyderata) innych z resztą też lepiej nie...;D " Naczelny Michaś twierdzi że ludzki mózg nie jest wyjątkowy...cóż trudno oprzeć się wrażenia że sprawdzone to zostało metoda chałupniczą ,we własnym że tak powiem zakresie;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chłopaki, przecież i dziewczyny są różne i różne rzeczy sie podobają. " Im starsze i bardziej zdesperowane tym więcej im się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
Wiecie co mi kiedyś powiedział kolego (też samotny) na temat rad "wyjdź do ludzi" itp ?? Że takie rady są upokarzające.. Zgadzam się z nim. Myślicie, że prawiczek o tym nie wiem i czeka aż jakaś dziewczyna zapuka do jego drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem taka po 30 na kafe pisze że była 2 lata z facetem i teraz pełna pretensji że facet koło 40 nie ma mieszkania /oszczędności. Chociaż sama nic nie ma. To tylko przykład Darker że wymagania w jednym miejscu spadają a w drugim rosną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
Ech.. no i jako dziewczyna jestem po stronie prawiczków i narażam się wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wyjdź do ludzi" myślę, że prawiczek uważa, że tylko on jest nieśmiały i tylko on się upokorzy a innych ten problem nigdy nie dotyczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie pomyślę jak bardzo zdesperowana i jak mocno pozbawiona gustu musiałaby być dziewczyna, której sie spodobam, to aż mnie ciarki przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myślę, że prawiczek uważa, że tylko on jest nieśmiały i tylko on się upokorzy a innych ten problem nigdy nie dotyczył" Akurat innymi to się nie interesujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonnnn
a po ch uj komu samotne matki? jak nisko trzeba upaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
" "myślę, że prawiczek uważa, że tylko on jest nieśmiały i tylko on się upokorzy a innych ten problem nigdy nie dotyczył" Akurat innymi to się nie interesujemy. " No więc właśnie, rady dla nie-prawiczków po 20 i po 30 nie będą działały prawiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna matka to Cię z pocałowaniem ręki weźmie. Jak już się przekona na własnej dupie, że nie jest towarem pierwszej świeżości. A nawet nie drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalingrad te samotne matki też bywają problematyczne. Raz że wychowujesz czyjegoś bachora dwa tatuś dziecka też może mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
Dokładnie. Po co? A raczej z kim? Z taką co przeszła przez nie wiadomo ile łóżek aż w końcu na starość się jej odmieniło? W życiu! no, ale wlasnie wcale jej sie nie odmienilo, bo chce przejsc przez twoje łozko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale wlasnie wcale jej sie nie odmienilo, bo chce przejsc przez twoje łozko" Szkoda tylko, że ceną za jej dupę jest obrączka na paluchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
Samotne matki mogą być też ok. 20stki więc chyba nie takie nie-świeże..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Akurat innymi to się nie interesujemy." I tu cię mam. Boicie się, że was wyśmieją. czyli bardzo ale to bardzo się interesujecie innymi i tym, co oni sobie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bachor zawsze będzie ważniejszy. Tatuś dzieciaka też swoje 5 groszy dołoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zazwyczaj kobieta po ciąży już nieciekawie wygląda np rozstępy , zwiększona waga. Lepiej wygląda taka co nie rodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I tu cię mam. Boicie się, że was wyśmieją. czyli bardzo ale to bardzo się interesujecie innymi i tym, co oni sobie myślą." Wy też. Nic nie zrobicie jak się wam facet podoba bo inni pomyślą o was, że jesteście łatwe. Przyganiał kocioł garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście jestem zbyt biedny, żeby mnie taka samotnie wychowująca chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
Szkoda tylko, że ceną za jej d**ę jest obrączka na paluchu. moze nie:) moze po sexie z toba stwierdzi, ze chce wrocic do swojego wibratora:) zreszta, obraczka nie placi sie za sex tylko milosc. I to nie jest zaplata, tylko oddanie, bezinteresowne uczucie. Placic to ty se mozesz prostytutce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
W sumie kobieta z dzieckiem nadaje się bardziej dla faceta z przeszłością a nie dla prawiczka. Dla prawiczka to bardziej dziewczyna mniej doświadczona. (niekoniecznie dziewica..) Chociaż to nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonnnn
"kapselko 9864277@tlen.pl'; tylko zazwyczaj kobieta po ciąży już nieciekawie wygląda np rozstępy , zwiększona waga . Lepiej wygląda taka co nie rodziła." i co najgorsze ma rozciągniętą pochwę możesz sie poczuć jakby twój ptaszek był w hangarze dla Boeingow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×