Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

"dlaetego ćwiczcie gadkę, panowie" A co ma gadka do tego, że się nie podobasz? Możesz Szekspira z pamięci napierdalać a panna będzie stała jak słup soli bo "nie ma chemii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
kapselko - czyli Ciebie swatali?? ;D Jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawiczkom i tak nic sie nie przetłumaczy" Dziewicom też. Do pierwszego razu. Potem spływa na nie łaska wiedzy wszelakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooohahahahaha
Darker - to jak sobie dogadzasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakrycznie. Jedna o rok starsza upierdliwa raz powiedziałem nie to krążyła jak sęp. Druga to ze 18 lat miała patrzenie pod kątem co pozyska. Obie kandydatki wykombinowane przez kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak były ładne to mogłeś wydymać i kopnąć w tyłek. Po męsku :D Byłbyś badboy'em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
A co ma gadka do tego, że się nie podobasz? Możesz Szekspira z pamięci napie**alać a panna będzie stała jak słup soli bo "nie ma chemii". Mi już na chemii nie zależny, a nie mam dziecka żeby nie było.. w dupie z chemią.. i tak nie wiem o co z nią chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
kapselko - ile masz lat? :) przynajmniej rodzina się stara ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałem kiedyś gościa, który w szkole pomylił ściągi z chemii z tymi z fizyki :) więc on też nie wiedział o co biega w tej chemii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
Tad - :) hahah mi to zostało do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może czas pogodzić sie z istniejącą sytuacją i nie gorączkować sie tak na forum:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu wszyscy pogodzeni ale zawsze jest radość, że można się podetrzeć argumentami dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
"25lat. To ja dziękuje za pomoc rodzinie. " Ach.. a ja myślałam ,że ok 35 :)) to młody jesteś, całe życie przed tobą! - tak tak, nie ma jak głupie pocieszenie ;p a z rodziną to dobrze tylko na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karczemna Awantura
To prawda. Niemal każdy prawiczek ma zjechany charakter. Moja kuzynka zgwałciła takiego jednego, co potem wzięła z nim ślub, zawsze wydawał mi się dziwny. Na ślubie zachowywał się jak idiota, nie pozwalał nikomu zatańczyć z żoną, czyli panną młodą, ani wypić kieliszka szampana! Wesele opuścili w mgnieniu oka, cała reszta bawiła się sama. Każdy pytał gdzie są młodzi, a ten patafian chyba tak był o nią zazdrosny że zabrał ją na do domu. Traktował jak swoją własność, bo sperma jaka nagromadziła się przez lata zalała mu chyba mózg. Po roku wzięli rozwód, ten zadufany w sobie cap sam wniósł pozew o rozwód i wyobraźcie sobie że kiedy kuzynka bez gadania podpisała papiery, to tuż po rozprawie zaczął nachodzić ją w domu, ciągle ją prześladował, aż przez 5 lat!!! Nie raz była wzywana Policja do tego debila. Po 5 latach kuzynka wyjechała za granicę, a ten patafian do dziś łazi wokół jej domu, co obserwują jej rodzice. No koszmar. Innego prawika pokrzywionego psychicznie też znam, normalnie same pokrętasy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Jak was czytam to mi się całkiem elokwentni wydajecie. Ja u faceta cenię właśnie możliwość fajnej rozmowy i wyglądem żaden mnie nigdy nie uwiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, że prawiczki na formu usilnie negują każdy argument, który pokazuje im, że mogliby sie rozdziewiczyć, gdyby chcieli. Może wy nie chcecie tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak was czytam to mi się całkiem elokwentni wydajecie. Ja u faceta cenię właśnie możliwość fajnej rozmowy i wyglądem żaden mnie nigdy nie uwiódł" Idealny temat na pierwsza randkę, przyznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zauważyłam, że prawiczki na formu usilnie negują każdy argument, który pokazuje im, że mogliby sie rozdziewiczyć, gdyby chcieli." Krokodylko to że na dziwki mogę iść to ja sam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Zajebisty wręcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to młody jesteś, całe życie przed tobą! " Ale start ma chujowy. Złam sobie nogę i idź tńczyć na dyskotekę. Zobaczymy jak błyśniesz na tle innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież wiesz, że nie chodziło mi o dzi**i." Tak, wiem: Czekajcie, czekajcie, czekajcie, kiedyś, coś tam, gdzieś tam, ktoś tam się zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×