Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Gość ach.. zgadzam się
A co z tymi dawnymi "romansami" na forum?? Kiedyś jak wchodziłam na kafe to coś było na rzeczy.. A Darker nadal popularny widzę wśród dziewczyn na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
"to młody jesteś, całe życie przed tobą! " Ale start ma ch*jowy. Złam sobie nogę i idź tńczyć na dyskotekę. Zobaczymy jak błyśniesz na tle innych. Wiem wiem, mi nie musisz tego tłumaczyć Darker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pogodzona i nie narzekam że wszyscy faceci to kurwiarze itp nie podobam sie i tyle :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"własnie nie czekaj na kiedyś, gdzieś, coś, tylko działaj for God sake!" Działałem. Nie wyszło. Nie mogę już konkurować z innymi. Ps. A nie mówiłem, że nas nie czytają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonnnn
Milena 20 - własnie rozmawiasz z ostatnimi nie kurwiarzami :) miło sie gada, co? z zadnym kurwiarzem bys sobie tak nie pogadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
Krokodylka, Milena ile macie lat? Ja mam 21 i jeszcze dokładnie nie wiem czego chce.. przyznaje się bez bicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ty jesteś uparty w gadce. Chodzi o to, żebyś był uparty w czynach - nie poddawał się. Każdy ma na swoim koncie porażki, nawet ten podrywacz. Ważne, co się z tymi porażkami robi dalej. I czytam cię, czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragonnnn
"ach.. zgadzam się Krokodylka, Milena ile macie lat? Ja mam 21 i jeszcze dokładnie nie wiem czego chce.. przyznaje się bez bicia" znowu ten tekst - NIE WIEM CZEGO CHCĘ to prawie straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
kapselko - jakich kobiet szukasz? Jesteś z tych co chcą tylko dziewice czy nie masz takich wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy kto jak na mnie patrzy, mysle że po trochu i wygląd i charakter mam 20 lat i szczerze przyznam że nie w tej chwili nie czuje potrzeby bycia w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo nie szukam. Dawno temu dałem sobie święty spokój. Chociaż serio próbowałem coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
Dragonnnn - TO nie jest straszne tylko normalne, ludzkie. Zdarza się, jestem pewna, że mi to nie zdecydowanie minie z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena masz rację poczekaj tak gdzieś do 24-25lat. Potem to już będzie gorzej kogoś poznać większość już będzie zajęta zostaną tylko prawiki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chodzi o to, żebyś był uparty w czynach - nie poddawał się. Każdy ma na swoim koncie porażki, nawet ten podrywacz." Kurwa mać! Dziewczyny co mi się podobały są z innymi a ja mam robić jakieś 'manewry' w imię nie poddawania się. Ten podrywacz to w moim wieku już ma wszystko w jednym palcu i co tydzień inną w łóżku a ja mam teraz nadrabiać. Ciekawe jak? I z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.. zgadzam się
" ja nikogo nie szukam. Dawno temu dałem sobie święty spokój. Chociaż serio próbowałem coś zmienić. " masz 25 lat i dałeś sobie spokój,? Ja kiedyś myślałam, że prawiczek może stracić nadzieje tak dopiero po 40..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .malina
najlepsza strona w siecie www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam kilka porażek na koncie zero sukcesów. Próby od realnego życia kończąc na necie (portale randkowe) więc ze mnie podrywacz mizerny. Raz mnie tylko zdesperowana 19 latka podrywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×