Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Basia XXX

jaka podłoga do kuchni ???

Polecane posty

Gość Basia XXX

Co polecacie: panele, deskę, płytki, wykładzine czy może coś innego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia XXX
ale czy płytki są dobrym rozwiązaniem gdy planuje się dziecko i chce sie miec przytulny dom... czy płytki nie są zbyt "zimne" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia XXX
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42352352
Ja u mnie wlasnie niedlugo chce zmienic stare oblezne linoleum i zdecyduje sie na panele. Wiem ze sporo osob jest podobno zadowolonych z paneli w kuchni. Raczej hektolitrami sie wody na podloge nie leje... a oszczedzam na ogrzewaniu, i jeszcza taka zimna podloga jest bez sensu. Jest tez kwesia bezpieczenstwa - znajomy kolega wymienil tez niedawno panele na korytarzu na -plytki, bo psy mu zasikiwaly, i wkrotce po tym sie potknal i mial mile wakacje w szpitalu z rowalona glowa.... Z tego forum znam masakryczna historie osoby co zapozyczyla sie w banku na marmurowe schody na 9 tys., po czym spadla z nich. Teraz jezdzi na wozku inwalidzkim i nie ma z czego splacac rat, bo leczenie kosztowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42352352
Ze ktos ma w domu psa to obora??? Z dzieckiem tym bardziej wg mnie nie powinno sie pmiec plytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42352352
A uważasz, że czysto tam ma i pachnąco ? czyli jak nie pachnaco to obora? Glupia dyskusja.... Na zasadzie jak nie biale to czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tez kwesia bezpieczenstwa - znajomy kolega wymienil tez niedawno panele na korytarzu na -plytki, bo psy mu zasikiwaly, i wkrotce po tym sie potknal i mial mile wakacje w szpitalu z rowalona glowa.... Znajomy niech nie pije jak ma szczajacego psa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka i spółka
ja miałam kiedyś kafle a teraz panele. obie opcje sie sprawdzały i też mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu bym nie polozyla
paneli w kuchni. tylko kafelki! a co do tego ze sa zimne...no coz, panele tez sa. wiadomo ze w kuchni lejesz wode do mycia, to cos ci na podloge poleci i juz moze byc po panelach. albo jak rura peknie albo cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42352352
A co innego ? Swoją drogą niektórzy w oborze mają czyściej niż miłośnicy psów w domu. stajnia oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42352352
Znajomy niech nie pije jak ma szczajacego psa a o padaczce nigdy nie slyszeliscie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia XXX
A deski ? są przecież trwalsze niż panele i trudniej je zniszczyc ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42352352
deski sa drogie, ale to super podloga jak kogos stac. Mam w pokoju, wiielokrotnie wylewaly sie rozne rzeczy zwlaszcza jak wymieniam akwarium i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora trochę spora
no deki owszem...zwłaszcza jak ktoś mam małą kuchenkę. Kurcze płytki mi się nie podobają...no chyba że na korytarzu lub na schodach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora trochę spora
No fakt.... tylko czy miło jest stać na zimnej płytce, biorąc po uwagę że od października do kwietnia jest u nas zimno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42352352
O ludzie. Wszędzie można się wywrócić. Chodników z gumy nigdzie nie widziałam. takie dziecko w domu stwaia pierwsze kroki i wywraca sie stale. A plytki sa do tego sliskie. Ja uwazam, ze drewno jest najlepsze i najladniejsze. Co do plytek to jak widywalam niekotre wille wyloozone w duzej czesci w pytkach - wygladalo tandetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"takie dziecko w domu stwaia pierwsze kroki i wywraca sie stale.." Co ty z tym dzieckiem ? Nie musi przecież łazić po całym domu .. Jakby tak podchodzić to powinno się wywalić piekarnik bo sie oparzy, kibel bo wpadnie i pralke bo się wkręci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kuchni moim zdaniem najlepsze są płytki. Łatwo można taką podłogę utrzymać w czystości, a wiadomo, że miejsce w którym się gotuje i jest narażone na plamy i różnego rodzaju zabrudzenia. Jeśli ktoś lubi wygląd drewna to są też płytki podłogowe imitujące drewno, jak te:http://opocznoplytki.redcart.pl/c/11/ceramika-paradyz-plytki-kuchenne.html według mnie takie aranżacje są całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onpiera
Polecam drewno panel drewniany - łączony z ceramicznymi płytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shushanna
Ja polecam płytki ceramiczne - łatwo się myje, zwłaszcza po gotowaniu ;) plus nawet jak się tłuszcz się rozleje, to nie ma aż takiego problemu. No i druga sprawa, że płytki są naprawdę niezwykle wytrzymałe. Te lepsze, takie jak z Terrano, najwyższego gatunku, dodatkowo nie odpryskują, nie ścierają się... a czy zimne ... a myśleliście o ogrzewaniu podłogowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię paneli, nie podobają mi się I miałam dylemat czy kłaść deski czy płytki I ze względu na cenę wybrałam płytki, deski są piękne ale te ceny... Położyłam płytki w całym domu i nie wyglądają tandetnie, teraz jest taki wybór, że tylko szaleć Zimne nie są bo zrobiłam ogrzewanie podłogowe No i wygoda Cokolwiek się wyleje, to przecieram mopem i po sprawie A w kuchni jak się rozleje np. olej albo rura pęknie to z panelami będzie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kuchni polecam albo płytki z gresu albo ewentualnie dla kogoś, kto ma więcej kasy podłogę granitową. Ja właśnie taką granitową sobie zrobiłem z http://www.kamieniarstwo-lewandowski.pl/. Panele, parkiet i wykładzina zdecydowanie odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×