Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadne tam komandoryy

ile płaciłyscie za szafe na wymiar ?

Polecane posty

Gość zadne tam komandoryy

ilre miała metrów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 4 metry, do sufitu, 4 skrzydła, najtańsza płyta 12 mm - 2 tys z montażem, bez wyposażenia (z Indeco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafa na 2 sciany - duzo polek
od gory do dolu, na dwie sciany, w sumie 12 czesci otwieranych, szuflady i skrytki - 2700. Ale projekt byl moj, a facet jest stolarzem. Cena materialu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat dla mnie: co powiecie na taka cene? bo ja sie zastawiam czy to drogo: szafa 1,45 na 2,75 (wys) glebokosc 61 cm. otwarte polki i 2 drazki na wieszaki, drzwi z płyty z paskiem mlecznego szkla - cena 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa dwa skrzydła drzwi i system aluminiowy. robi to osoba prywatna, nie komandor czy inna znana firma. brac czy szukac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też robił koleś
Za dwie szafy z półkami i drążkami, w jednej wbudowana szafka z szufladami, obie dwuskrzydłowe przesuwne, skrzydła 3 lustrzane, jedno nie, zapłaciłam 4700 zł, ale to było dwa lata temu. Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też robił koleś
Aha, jedna szafa 1,9 x 2,5 x 0,65 m, druga 1,3 x 2,5 x 0,65 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam trzy szerokie
mam w warszawie trzy szerokie dwudrzwiowe szafy z póleczkami, każda inna, a środkowa z lustrem. Pasują co do centymetra i świetnie to wygląda. cena za wszystko 1000 zł. A co najwazniejsze jak się wyprowadzę nie musze iść zostawiać, bo mogę wziąć na plecy i do nowego domu przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafa na 2 sciany - duzo polek
No ja sie raczej nie bede wyprowadzac z wlasnosciowego mieszkania a szafy mialy za zasade udawac sciane w drewnie :) wszelkie galki i zawiasy poukrywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxlkjio
nie drogo 2000 ja za pobobna placiolam 2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziamalek
robiłam prosta szafę i znalazłam tanio wykonawców, jestem zadowolona, prawie za 3 mestry zapłaciłam 2200. tutaj ich znalazłam www.tanieszafy.com.pl, kolega z pracy mi polecił, tez ich polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×