Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan tadzio ujdzie

Pan Tadeusz na wesele...

Polecane posty

Gość pan tadzio ujdzie

czy nie ujdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
jaką Wy kupujecie na wesel wódkę?? my właśnie zamówiliśmy 315 sztuk Pana Tadeusza. Mam nadzieję, że nie będziemy żałowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
315? Na ile osób macie wesele? Ja osobiście Pana Tadeusza nie lubię ale ma ogólnie dobre komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
plus minus 140 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
315 sztuk na 140 osób to za mało czy za dużo? chodzi o połówki oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem za dużo. To ponad połówka na głowę, a będziecie mieć jeszcze jakieś inne alkohole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
jakie np? jeszcze mogę odmówić, więc doradźcie jak się znacie :) osobiście mi Pan Tadeusz podchodzi, w rodzinie też ma dobre recenzje, a poza tym we wszystkich hurtowniach była wymieniania wśród tych lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
ja polecam wódkę stock w tym roku piłam ja na weselu pierwszy raz w życiu no i jestem zadowolona i wszytskim smakowała, oczywiście dobrze zmrożona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
połówka na jedną osobę na dwa dni zabawy to chyba nie jest dużo... a poza tym są jeszcze konkursy, pewnie jakieś "bramy" na bank będą, bo obydwoje jesteśmy ze wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
też myśleliśmy o Stock, ale dupnie się otwiera i ten zasrany korek z kulka w środku - odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli to jest ilość na wesele i na poprawiny to co innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
my jakoś nie mieliśmy problemu z nalewaniem stocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
ciekawe z tą czystą de lux, bo owszem, może w tamtym roku była najlepsza, ale w tym roku gdzie bym nie pytała to wszyscy zgodnie mówią mówią, że się popsuła. nawet w hurtowniach nie ma już takiego zbycia jak dawniej. ponoć nawet ekstra żytnia i absolwent szybciej schodzą niż de lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
Żołądkowa też jest dobra popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
a jeśli chodzi o wygląd butelki, to tak - też brałam to pod uwagę. bo nie wyobrażam sobie np postawić na stoły np absolwenta czy smirnoffa w tych butelkach z brzydkimi czerwonymi naklejkami i korkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ja jestem innego zdania Finlandia, dobre są kolorowe z Soplicy, wiem ze ludzi elubią ale nie kazdy lubi tez pić kolorową ogólnie polecam ukraińskie wódki - Nemiroff i chebny dar (nie wiem jak to po ukraińsku się pisze) - taka wódka z kłosami na etykiecie z tyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
Żołądkową piłam w tamtym tyg i nie zauważyłam by z nią było coś nie tak:) zalezy z jakiej rozlewni, podobno polmos zielonogórski jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
dla mnie za to finlandia jest przereklamowana smakowych nie kupowałabym bo tym szybko się ludzie potrują;/ to są ciezkie wódki i raczej tzw kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
co do finlandii to zgodzę się z poprzedniczką - wódka jak wódka - dobra, ale też nie znowu jakieś nie wiadomo jakie cudo... według mnie oczywiście, bo wiadomo, każdemu smakuje co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Finlandia jest bardzo dobrą wódką ale jeszcze lepszą jest Absolut. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
Pana Tadeusza będziemy mieli właśnie z zielonogórskiego Polmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
lżejsze na żołądek są czyste wódki smakowych można wypić do ok 5kieliszków, na drugi dzień te wódki lubia się przypominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
a ile kosztuje absolut? bo Finlandia to wiem, że sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę coś doradzić to również poleciłabym Stocka :) Pracuję jako barmanka od kilku lat i śmiało mogę stwierdzić, że jest to najbardziej popularna i lubiana przez klientów wódka. Jeśli chodzi o Czystą Żołądkową Delux to rzeczywiście jest w tym trochę prawdy, że od jakiegoś czasu ta marka się "zepsuła". Ponoć od niedawna częściej się po niej wymiotuje :) Pan Tadeusz jest trochę "oklepany" według mnie. Prawie na każdym weselu się go podaje. No ale za to marka sprawdzona i chyba "niezawodna" :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
katarka a co sądzisz o wódkach smakowych? może tylko ja mam złe wspomnienia z nimi związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
w naszych okolicach najbardziej oklepana była właśnie czysta de lux. na jaką imprezę by się nie poszło - de lux. w tamtym i w tym roku byliśmy łącznie na 4 weselach, raz chrzciny, 2 razy komunia, 2 razy 18-stka i niezliczone ilości zwykłych popijawek i wszędzie o zgrozo de lux. i tu akurat tak jak ktoś wcześniej napisał (nie chodziło mi akurat o taki efekt), ale wiem, że u nas na weselu będzie taka reakcja - "ooo Pan Tadeusz..." bo ta de lux to już do wyrzygania za przeproszeniem. przynajmniej dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×