Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajkaa123

Panowie, leginsy czemu nie?

Polecane posty

Gość kajkaa123

drodzy Panowie czemu nie lubicie dziewczyn w leginsach? czy to sie tyczy tylko tych co maja za krotka bluzke czy w ogole leginsy sa ble? Z ogromna liczba takich opini sie spotkalam i zastanawiam sie czemu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarrekk
ja lubie legginsy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaa123
tak? a ja wlasnie ciagle slysze ze albo spodnica albo spodnie, a legginsy to jakas pomylka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak lubi jak nosze leginsy, ale nie same do kurtki jak to robi większość pań, tylko do dłuższego sweterka, albo tuniki. Plus tak naprawdę w leginsach dobrze wyglądają szczupłe kobiety o odpowiednich proporcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam leginsy i dobrze się w nich czuję dlatego mam kilka par , jeśli chodzi o kolor to ja uważam tylko te czarne i NIE LATEKSOWE! . DO tego dłuzsza tuniczka czy dżinsowa spódniczka kozaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaa123
ale mam zgrabna kolezanke ktora chodzi w legginsach tylko do krotkich bluzek. ostatnio byla tak na imprezie i widzialam jak moi znajomi miedzy soba to skomentowali odpowiednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że niestety leginsy często noszą kobiety do których figury one definitywnie nie pasują, to facetom utrwala się, że leginsy ble. Sama wczoraj widziałam wieloryba w leginsach i kurtce i naprawdę odznaczający się tłuszcz nie wygląda ani seksi, ani modnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
jak dla mnie te zestawy 'fajne' wyglądają tak samo paskudnie jak te 'niefajne' nie wiem czy istnieje coś bardziej paskudnego od leginsów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dostała w prezencie
bo leginsy to nie alternatywa do spodni, tylko do rajstop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mimo czarnego koloru skracają i poszerzają sylwetkę, uwidaczniają każdą krzywość nóg, a chodzi w nich cała masa krótkich krępych dziewczyn, które myślą, że czarny je wyszczupli mi się podobały na jednej tylko dziewczynie - jakieś 176 cm, szczuplutka, w połączeniu ze świetnym długim sweterkiem w szafirowym kolorze ale dziewczyna miała piękną buźkę i rewelacyjne, zgrabne, prościutkie długie nogi, więc mogłaby być i worku pokutnym dla mnie to strój dla dziewczynki w podstawówce dobry do skakania na skakance, ale krótkie nóżki, pękate łydki lub okrągłe uda wciśnięte w świecące getry to radość dla mych wrednych oczu :) podoba mi się moda na dziecięce opaski do włosów, baleriny, 'ledżinsy', trampki na koturnie/obcasach, solarium, doczepiane włosy i paznokcie itp. i lubię dziewczyny w to inwestujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
kanciastoporta, twój zestaw jest lepszy do tych heleny ale i tak sto razy ładniej by wyglądały rajstopy zamiast leginsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregory11
legginsy wygladaja dobrze na kobietach, ktore waza mniej niz 80 kg ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaa123
no ale ta Pani ma sie zdecydowanie czym pochwalic, mysle ze nie jedna dziewczyna by jej pozazdrościla "oczytania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
leginsy - to nic innego jak skradzione facetom kalesony i do kompletu tylko krawatu brak a poza tym , wiele kobiet zakładając te kalesony i długi sweter zakrywający zadek nawet do lustra nie popatrzy i wychodząc na ulicę miast i wsi tak ubrane chyba nie zdają sobie sprawy, że wyglądają jakby ze śmietnika wyszły , czyli kompletny brak gustu , sukienka + rajstopy - TAK kobieta w kalesonach - NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOWCIK_HIHI
U MNIE DZIEWCZYNY W SZKOLE NOSZOM LEGINSY,DZINSY SPUDNICE SUKIENKI JA NAJBARDZIEJ LUBIE LEGINSY ALBO COS OBCISLEGO JAK JAKIS TYP WIDZI LEGINSY NA JAKIMS PASZTECI TO MA INNE ZDANIE !!! DZIWCZYNY ZE ZGRABNYMI TYŁECZKAMI NOŚCIE LEGINSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
menia ale tamte legginsy to sa takie sportowe, to zupełnie coś innego, nam chodzi o takie wiesz do chodzenia na codzienień jak na przykład tutaj http://kidio.pl/pl/glowna/103-legginsy-wzorzyste-we-wzory-sweet-and-nice.html wedlug mnie to legginsy są fajne jak ktoś wie do czego ma zalożyć i jak wie jaki ma rozmiar, bo wiele babek kupuje po prostu za małe albo nie z tego materiału co powinny :/ sa legginsy, grubsze i ciensze, bawelniane i z cienkiego lateksu także mierzmy najpierw swoje pupy i uda a potem zakładajmy coś. Ja też np mając mini cell nie założę legginsów z cienkiego lateksu, to byloby samobójstwo! :D ale z racji na to, że mam szczupłe i długie nogi to jakiekolwiek inne legginsy będą OK. Ważna jest oczywiście jeszcze co się ma na górze : ) żadne przykrótkie bluzeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskoczyło mnie to co czytam, bo większość facetów, którzy mówili o tej części garderoby to, że są genialne bo świetnie tyłek podkreślają. no i podkreślali, że na dziewczynie szczupłej z wystającym tyłkiem a nie na pulpecie rzecz jasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo leginsy słuza do podniecania i tylko d********* nosza leginsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armano
Mi się to na przykład nie podoba. Szczerze tęsknię za klasycznymi, normalnie ubranymi dziewczynami. W gimnazjum praktycznie wszystkie gimbusiary noszą leginsy. Opinia, że mają służyć do podniecania - mnie to wcale a wcale, a takie dziewczyny z gimnazjum to są zazwyczaj takie "my i faceci?! NIE!!!, My nie pijemy, nie palimy, oglądamy Teen Wolf na MTV". Jeansy, spódniczki, rajstopy - jak najbardziej tak. Legginsy - w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic przeciwko że dziewczyna nosi leginsy, sam czasem nosze po domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
legginsy są tylko dla szczupłych ,tak samo jak spodnie rurki.każda kobieta z nadwaga będzie źle wyglądała w jednych i w drugich,jak baleronik obciągniety sznurkiem.długa tunika nic tu nie da bo udo nad kolanem też est grube i wygląda źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo leginsy mogą być jako alternatywa do rajstop, a nie samodzielny ubiór. Kiedy wy wreszcie pojmiecie, że ciekawi i podnieca to co ukryte a nie to co wywalone na ladzie? Jak widzę taką dziouchę w legginsach na ulicy to mi niedobrze (niezależnie od jej figury); cała doopa na wierzchu, peesda wypycha przód, przecież to jest OBRZYDLIWE :o czy wasze wyprane przez tv i popkulturę mózgi już nie ogarniają, że nie jesteście towarem i przedmiotem? A właśnie same się do tego w ten sposób sprowadzacie, towaru wyłożonego w witrynie. Jeszcze nie dalej jak 30-40 lat temu d***** spod hotelu by się tak nie ubrała, bo miała więcej klasy i przyzwoitości od was :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
bzdury ? Jak moze podniecać to co ukrytee jak tego nie widać. .Faceci to wzrokowcy, a nie dotykowcy tak jak kobiety .. .. Poza tym legginsy wszystkiego nie odsłaniają .. Po co robić zamieszanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Jak panna naśladuje stroje sablewskiej, a potem dziwi się ze jej facet jest impotentem i nie ma ochoty albo ze jej nikt nie podrywa poza idiotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×