Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sok_pomaranczowy

CZY KTÓRAS Z PAN UŻYWAŁA OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY ???...KILKA PYTAN

Polecane posty

otóż zakupiłam sobie własnie olejek rycynowy , na wyczyszczoną szczoteczke to rzęs zamoczyłam to i pomalowałam, czy mam to potem zmyc? czy co ja mam zrobic ? mozecie mi dac kilka rad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam
używałam na rzęsy na noc. Ja zawsze miałam gęste, długie, podkręcone rzęsy, ale chciałam mieć jeszcze dłuższe. Czy zadziałało? Nieco. Niewiadomo jak długie nie są. Liczyłam na lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam
Rano ja nie zmywałam, samo wsiąkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek rycynowy
niestety nie sprawi, ze rzeszy stana sie..mega wydluzone i bardzo geste, u osoby, ktora naturalnie ma je mizerne. Ale napewno poprawi ich stan, nawilzy i odzywi, co rowniez wizualnie bedzie zauwazalne. Ale trzeba go stosowac dluzszy czas, aby zauwazyc zmiany, napwno stana sie bardziej blyszczace i odzywione, a tym samym ladniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczełam uzywac, bo kiedys miałam piekne długie, jak je upiekszałam fajnymi tuszami to strasznie mi wypadały , masakrycznie, jak je dotknęłam palcami to kilka naraz.... i mam ogromną nadzieje że mi to pomoze....a propo pisze na słoiczku że to olejek na przeczyszczanie, czy aby dobry kupiłąm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam
Dobry, dobry. U mnie też tak pisało. Ja się przeliczyłam z tym olejkiem, bo na niewiadomo jakie efekty liczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..dobry.
on jest generalnie na przeczyszczanie, ale ma rowniez fajny wplym stosowany zewnetrznie, np. na rzeszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tylko zależy żeby je wzmocnic, i aby tak nie wypadały :( niechcąco do jednego oka mi ten olejek sie wlał nie szczypie ani nic tylko mam mgłę, mysle że nie bede miala jakos podrażnionych oczu z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam
Myślę, że nie. Ja używałam też go na wlosy, by były gęściejsze i rzeczywiście nieco są i zdecydowanie szybciej rosnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam
Mnie pytasz jak używałam na włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhu
ja kiedys uzywałam i mnie nie podrazniał, a teraz podraznił tak, ze nabawiłam sie zapalenia spojówek, oczy szczypią, łzawia, pieką, nie moge nawet sie umalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam
Lałam na włosy i związywałam w kok i zostawiałam na noc albo na kilka godzin, a potem zmywałam dokładnie szamponem. Stały się mocniejsze, jakby takie zdrowsze też i przede wszystkim tak jak napisałam wcześniej - szybciej rosnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam
Mnie tam nie szczypało, nie piekło ani nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka pur blanka :)
jak spisz mordą w poduszcze to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używałam
Ja nie utuściłam poduszkę włosami, bo wzięłam kok bardzo wysoko i poza tym ten olejek mi nieco wysechł zanim poszłam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×