Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stalingrad

Gdybyście mogli cofnąć czas, to ....

Polecane posty

Gość hahahaha2000000000020
prawiczek haha to bylo dobre, a po co te gdybanie , czasu sie nie wróci.. niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmnnnn
Zażyłabym więcej tych pieprzonych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciał przesunąć czas do przodu, zobaczyć jaki będę za 5-10 lat. Żeby ewentualnie wrócić i skończyć ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zobaczyć, czy ma sen jeszcze egzystować, czy lepiej zakończyć tą farsę zwaną życiem Stalingrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata temu zaczęłabym zapuszczać włosy, a teraz miałabym już długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która przed chwilą napisala
Wiele bym zmieniła. Na pewno ten jeden rok, w ciągu którego nic nie robilam, ani szkola ani praca tylk comiesięczne odwidziny na pośredniaku - muszę jednak przyznac, ze to bylo dawno i teraz juz tak bardzo tego nie żaluje. A tak w ogóle to w wieku licealnym bardziej interesowalabym się tym, co mogę robic w przyszłości, żeby wiedziec czego się uczyc, jaki kierunke wybrac i co wlaściwie chce robic w życiu. Bo aktualnie odczywuam konsekwencje moich wcześniejszych decyzji. Skończyłam coś, co zupełnie mnie nie interesuje i nawet nie zamierzam poszukiwac w tym kiurnku pracy. Jednka muszę się czyms zajowac a więc pracuje na kiepskim stanowiksu w firmie, której nie znosze. Co gorsza dalej nie wiem, co robic i co tak naprawdę pragnę robic w życiu. To takie najwazniejsze kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjhbmnkhj
Stalingrad Jestem przeciwnikiem aborcji ... ale może moja matka mogła to zrobić, była jeszcze legalna. ] albo nie zrozumiales prwika albo nie wiesz co znaczy slowo: aborcja, albo i to ito :P spiacy? :P wrocilabym do ostatniej klasy podstawowki i wybrala calkowicie inna szkole licealna. tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na pierwsze 20 lat, żałuje że jakoś nie zniknąłem z tego świata, czy przez aborcję (chociaż jest to śmierć w torturach), czy raka, czy wypadek losowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddds
dzwine!1Stalin. jestes przeciwnikiem aborcji ale zwolennikiem eutanazji A wiesz jak koncza dzieci niechciane, nieplanowane,. co poźniej z nimi sie w przyszlosci dzieje, nie sa wcale kochane , tylko martretowane terroryzowane, lepiej zeby sie wcale nie urodziły niz mialy by zyc z zdeptana samooceną i z przykrymi wspomnieniami do koca swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjhbmnkhj
nie dramatyzuj sddds, nie wszytskie tak maja, nawet nei wiekszosc :P jezeli wierzysz, ze wszystkie dzieci ktore sa chciane maja zayebiste dziecinstwo i nigdy nie pczuly sie odrzucone czy skrzywdzone to jestes naiwna i przestan ogladac reklamy przed swietami :P a poza tym eutanazja nie ma zadnego zwiazku z aborcja. a ty stalus jak sam nie potrafisz zmienic podejscia do siebie i swiata to skorzystaj z pomocy, idz na jakas sesje z terapeuta czy cos. zycie jest do bani ale sa czasami takie momenty, dla ktorych warto zyc ty ich nie widzisz a moglbys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zwolennikiem eutanazji dla ludzi ciężko chorych, których życie to szpital, szpital i szpital. Co innego zdrowi. Ci co chcą się z nich usunąć to własną rękę. Nie każde dziecko niechciane chce umrzeć. Jest to wystarczający powód, żeby aborcja była zakazana. O "swojej" aborcji mówię tylko z perspektywy 20 lat życia, które teoretycznie były do zniesienia, ale dla mnie nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddds
Do..jkjhbmnkhj ".. z tymi reklamami to za cholere nie wiem o co tobie chodziło, ja nawet prawei tv nie włanczam u siebie, nie kapuje aluzji z tymi reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjhbmnkhj
to zamien to na dowolne pierrdoly o idealnych rodzinkach, jeez :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddds
To ja wskrócie napisze ze jak najbardziej jestem zwolenniczka aborcji, płód i zalażek to jeszcze nie zycie, co się nienarodzió to nie zyje,za to jestem zagorzałym przeciwnikiem zabiojania jakichkowleik zwierzat, nie jem mięsa, nie jadła, i jak dla mnie zwierzeta wogole nie powinny byc zabijane, ale to tak na uboczu dodałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddds
jkjhbmnkhj wyrazaj suie jasniej, co mam zamienic na dowolne pierdoły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tyle się kłóciłem z aborcjonistkami, że dzisiaj sobie po prostu daruję. Szkoda, że matki aborcjonistek nie poddały się "wybranej" aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjhbmnkhj
sddds widze ze masz problemy z rozumieniem, rysowac nie bede (taaa wiem, ze tego tez nie zrozumiesz) a temat nie jest o aborcji, jakby te pare postow za bardzo odbieglo od tematu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddds
Stalin. alez kto tobie każe się kócić? z takim podejściem do ludzi to nie dziwie ci się ze ludzie od ciebie uciekają jak jestes o byle pierdołe taki kłoltliwy i przyczepny Ja się wcale nie mam zamiaru kłócić,ani jic z tych rzeczy, poprostu ty wyraziłeś poglad na ten temat powyzej, ja także wyraziłam w skrócie co na ten temat sądze i finito, sprawa zamknieta, nie mam zamiaru ciebie przekonywac do mojego zdania ani TY zzebys mnie przekonywał, bo to kwadratura koła z tego powstaje a ty zaraz odrazu KŁÓCIC, ogarnij sie chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×