Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martta

Prostownica ROWENTA RESPECT I PHILIPS PRO CARE HP 8361- dobry wybór?

Polecane posty

Dziewczynki,może miałyście doświadczenia z tymi prostownicami?Może je macie, albo mają j wasze koleżanki, siostry itp.Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek informację na temat tych prostownic.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych nie mam, ale miałam remingtona i wymienłan na amikę (w necie możesz kupić) - warto zapłacić za nią troszkę więcej, bo jest po prostu rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgddddd
fffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanciak
Ja sie wlasnie zastanawialam nad zakupem rowenty respect. Juz mam 1 prostownice tej firmy i jestem bardzo zadowolona, no ale wiadomo, ze chcialabym taka ktora nie bedzie niszczyla wlosow:) ale niestety jest jednak to ale;) gdzies czytalam ze to dostosowanie temperatury jest przereklamowane...prostownica fakt faktem dziala i bardzo fajnie prostuje wloski ale nie chroni ich tak jak to jest pieknie reklamowane ^^ wiec teraz mam dylemat czy ja kupic czy nie;p moze jednak sie skusze?;p a co do prostownicy philipsa to nie wiem, nie korzystala z prostownicy tej marki wiec nic a nic nie moge powiedziec ^^ pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanciak
zainteresowalam sie ta prostownica philipa:D poszperalam troszke w necie i powiem, ze fajna sprawa..tylko ciekawe czy dziala?:P haha:D to teraz mam dylemat ktora jednak kupic respect na ktora bylam zdecydowana od dawna czy philipsa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słyszałam, że ta rowenty to niekoniecznie,ale philipsa keratynowa jest ok, tylko co tu wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×