Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vgnfz

moje pomysly na prezenty pod choinke

Polecane posty

Gość iguna27
Coś dla relaksu:) dla mamy mam wykupiony dzień w spa, a dla taty znalazłam w sferisie elektroniczną matę z masażerem, dużo czasu spędza w aucie więc myślę, że to całkiem trafiony pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wszystkim daj możliwość komunikacji :D Orange promocja na usługi telekomunikacyjne pomoże Ci połączyć pożyteczne prezenty dla każdego :) A wszystko dzięki kuponom, które znajdziesz tutaj https://kupon.pl/orange-promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina900
rodzenstwu kupilam ksiazki- standard, zawsze to kupujemy sobie. Z nimi tez skladam sie na prezent dla rodzicow, kupilismy parowar z morphy richards a babci czajnik tez z tej firmy. Te sprzety swietnie wygladaja i wiem, ze wszyscy beda zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbliższym kupiłam canvasy od DCN Gallery. Rodzicom jeden i dziadkom. Dla brata mam też obraz tylko nie reprodukcje a z motywem jego ulubionego, sportowego auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka0909
Pod choinkę co roku kupowałam rodzinie jakies drobiazgi, a w tym roku, mojemu męzowi kupuje nowy komputer, bo przed świętami są mega promocje np. w Media Expert , jestem pewna ,że sie mu spodoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterkana102
Dziewczyny pomóżcie! Pierwszy raz pójdę na Wigilię do rodziny narzeczonego i muszę im kupić prezenty. Wiadomo- coś WOW. Teściów ogarnę, ale na litość boską co by chciał 6letni młodszy brat??? Znalazłam sklep świerzaki.pl i się zastanawiam czy klocki magnetyczne będą ok? W końcu rozwijają kreatywność, a to przecież ważne dla dzieci w tym wieku. Jak myślicie, ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka458
Mój synek ma te klocki magnetyczne fajne sa, zobacz sobie też na allegro może takie rzepy do robienia różnych figurek... A ja dla męza w tym roku kupiłam taki głośnik bezprzewodowy z funkcja odbierania telefonu Xblitz Emotion, przyda mu się w pracy http://xblitz.pl/produkt/xblitz-emotion/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana_36
W tym roku dzieciakom kupujemy pufy sako z motywem bałwanków: http://pufy.pl/worki-sako/153-pufa-sako-modern.html#/material-modern_dg/modern_dg-dg29 Uważam, że to fajny, wesoły, praktyczny prezent, który posłuży dłużej niż jeden sezon. Dzieciakom brakuje wygodnego miejsca do czytania książkę, a nie ukrywam że zależy mi, aby jak najmniej czasu spędzały przed tv. Teraz będzie z tym lepiej na takich pufach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim wypadku aj napisze coś od siebie, a by osoby tu zaglądające miały jakieś konkretne info. ;) Ja zamawiam u nich www.sklep.polbit.com , mają rewelacyjne leptopy ale nie tylko! Jeśli chodzi o sprawdzone miejsca, w których kupuje sprzęt elektroniczny, to mieści się w czołówce moich ulubionych. Serdecznie polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla chłopaka wybrałam w tym roku portfel i model samochodu do jego kolekcji. Dla mamy wybrałam perfumy z zapachowiec.pl ponieważ tam właśnie zaopatruję się w perfumy a nie chciałam eksperymentować, zwłaszcza z prezentem. Prezenty zazwyczaj wybieram praktyczne, bo "zbieraczy kurzu" u nas już jest dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malikowa
Ja w tym roku zrobiłam z mężem tak, że ustaliliśmy wcześniej co chcemy pod choinkę. Wybrałam prostownicę babyliss, bo nie wyobrażam sobie wychodzić do pracy bez prostowania włosów, a słyszałam, że ta prostownica jest taka, że nie przepala włosów, więc są zdrowsze i tak szybko sie nie przetłuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jeżeli szukacie pomysłu na prezent choinkowy można zajrzeń tutaj: https://www.sferis.pl/Prezentownik Wiele ciekawych propozycji zarówno dla Niej jak, dla Niego jak i innych członków rodziny począwszy od elektroniki a skończywszy na przyborach kosmetycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chopekroztropek
http://www.iphone.zarabiamymoney.pl - pod choinke znakomity moze byc iPhone, ktorego mozna zgarnac pod tym linkiem :) zapraszam do wypelnienia formularza :) oczywiscie wszystko jest za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja już mam prezent dla mojej mamy i siostry i kupiłam im torebkę ze strony internetowej firmy Manzana. Znam to firmę już od jakiegoś czasu i stwierdzam, ze mają bardzo ciekawe wzornictwo i ceny dla każdego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torlo

Słuchajcie, a dla dzieciaków macie już prezenty? U mnie jeszcze nie do końca, ale powoli się do niego zbliżam. Załapałam się na fajną promocję w Toys'R'Us bit.ly/2rAB1aU więc dla dzieciaków komplet, ale sporo jeszcze zostało do kupienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się przypomniało, że nie kupiłam prezentu gwiazdkowego dla brata! Będę musiała to nadrobić, święta tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłotaRybka

A myślałaś może nad zakupem badania Nutrifit z Medistore? Zauważyłam, że coraz bardziej popularne staje się zdrowe odżywianie. Niestety sami nie jesteśmy w stanie określić jaka dieta byłaby odpowiednia dla naszego organizmu. Po to są właśnie takie badania, które na podstawie zapisu z DNA ukierunkują na właściwe odżywianie się. Moim zdaniem warto pomyśleć o niespodziance tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregory

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym! Speedfly pod wrockiem ma fajną ofertę, polecam 😄  ja wyprosiłem od dziewczyny taki prezent ahahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miódmalina99

Fajnym pomysłem zarówno dla chłopaka, żony czy matki może się okazać dobry zestaw kosmetyków. Sama dostałam rok temu rewelacyjny zestaw świąteczny od Pat and Rub z kremem, olejkami i maseczkami i byłam tym zachwycona. Mają naprawdę ciekawą ofertę. Polecam sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×