Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zasznurowana Lalka Voodoo

Wikileaks! będzie się działo.

Polecane posty

Gość nie możecie skracać linków
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbita Maciej nieprawdziwy
ciekawe co sobie myśli teraz Angela Merkel po tym jak się dowiedziała że amerykańce nazywają ją "teflonem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbita Maciej nieprawdziwy
no podobno Iran otrzymał od Korei Płn rakiety dalekiego zasięgu, nawet do Europy Zach. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbita Maciej nieprawdziwy
tzn mające zasięg do Europy zach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że smród będzie jeszcze większy:classic_cool:.Może nie tylko Angelę Merkel nazwali teflonem:D.Lepiej by było gdyby okazało się że chcą jej podać kulkę w czoło:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś się będzie o tym wszystkim dzieciom opowiadać :D Znaleźli ruskich szpiegów przy pentagonie? Znaleźli. A konsekwencji zero USA sie rozhasały za bardzo, by wszędzie pyska nie maczały to by nie ujawnianie amerykańskich tajnych dokumentów nie mogło nieść za soba tak wiele skutków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbita Maciej nieprawdziwy
Z WARSZAWY: 1 "super-tajna"; 30 "tajna"; 9 poufnych (nie dla obcokrajowców); 556 poufnych; 204 tylko do użytku oficjalnego 170 nie tajnych - jawnych dokumentów Z KRAKOWA 1 tylko do użytku oficjalnego 1 jawna ciekawe co to za super tajna depesza co obstawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbita Maciej nieprawdziwy
może o więzieniach, albo o tarczy antyrakietowej. ciekawe co pisali o Kaczyńskich :D oj coś czuję będzie komedia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbita Maciej nieprawdziwy
ale przeciez najnowsze informacje pochodzą nawet z 2010 roku wiec na pewno cos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uygiuygi7yu
Wróżbita Maciej nieprawdziwy no podobno Iran otrzymał od Korei Płn rakiety dalekiego zasięgu, nawet do Europy Zach. ] hahahaa :D nawet jak doleca to co? myslisz, ze ktokolwiek oprocz usa i rosji ma taki sprzet by wykiwac system obronny rakiet, jak chocby ten ktory u nas stoi patrioty? :D jak te rakiety przemyca w teczkach to moga sobie dalsze kraje wysadzac jak narazie to gowno zrobia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbita Maciej nieprawdziwy
no ale ja nie mówię że do nas maja kierowac te rakiety. ale sam fakt ze Korea kombinuje coś z Iranem jest niepokojący bo i jedni i drudzy to banda świrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kssksks
to były informacje od 2004 roku do dzisiaj a w sumie to wiele rzeczy które tam ujawniono i tak wiedziano, podobno nie ma tam tajnych informacji tyllko poufne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kssksks
ech , pewnie wiedziała , że jakoś ja tam nazywają mnie najbardziej dziwi jakim cudem to wyciekło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
dla mnie te wikileaks to jedna wielka zagadka zastanawia mnie co kieruje Julianem Assange, jak to mozliwe, mimo iz jest tak niewygodny dla USA to jeszcze nie zrobili z nim porzadku zastanawiam sie czy wilileaks nie jet kolejnym narzedziem, majacym na celu wywolac kontrowersje, tylko po to zeby przykryc cos wiekszego i odwrocic od tego uwage ale tak tylko sobie gdybam, za malo mam wiedzy jezeli wikileaks jest tym za co sie podaje i jezeli faktycznie zamieszczaja materialy, ktore nie a w jakis 'specjalny ' sposob selekcjonowane to chwala im za to tylko jak dlugo pociagna ? ale gdyby w najblizszym czasie z w wikileaks wycieklo, ze Iran na 100% ma bron masowego razenia i oburzone USA wraz koalicja uznalaby, ze nalezy z tym zrobic porzadek, to zaczelabym sie zastanawiac czy to nie kolejna wymowka i manipulacja (cos jak pretekst 9/11 i sfabrykowane dokumenty nt. broni masow. razenia w IRAKU) czy to nie kolejna wymowka by okupowac bogate w olej panstwo no nic, trzeba czekac i sledzic rozwoj wypadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
'Ciekawa jest też bliska współpraca Korei Płn z Iranem. Szczególnie w świetle ostatnich wydarzeń.' ha! o tym jeszcze nie slyszalam...czyzbym wykrakala?:D serio jestem podejrzliwa co do tych wikileaks, i jezeli wyjdzie na to, ze z wikileaks wycieknie, ze Iran to bardzo niebezpieczne panstwo, ktorym nalezy 'sie zajac' (wg USA oczywiscie) to sie zaczne zastanawiac czy to nie najwieksza manipulacja i przekret na swiecie i czy ni bedziemy mieli kolejnej 'walki z terrorem' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiacie siac panike, a co sie ma dziac, bez przesady. USA sie oburza i straszy, bo nie w smak im, ze ludzie moga sie dowiedziec co oni naprawde wyprawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×