Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

W końcu...

Polecane posty

Mam sukienkę! :) Byłam dzisiaj z rodzicami i w sumie z marszu wybrałam. :) Myślałam o tym modelu ale zawsze uważałam, że nie jest dla mnie ze względu na te ramiona. Okazało się, że to modelka tak dziwnie stoi a na żywo suknia super się układa. Przymierzyłam chyba z 10 różnych i ta była IDEALNA!!! :) Jak ją ubrałam to było to niesamowite uczucie, kiedy wie się, że to ta. :) Dodaje mi trochę kg w okolicach bioder przez te marszczenia a do tego jest oryginalna i leciutka! Zabukowałam ją do czwartku, bo suknia jest w bardzo miłej cenie przedkolekcyjnej, jestem na 99% zdecydowana. Brać?:) http://tnij.org/i8gn http://tnij.org/i8gp http://tnij.org/i8gq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia. Czemu sie na Kafe pytasz
czy brac? My mamy wiedziec jaki masz gust jak wygladasz czego chcesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, czy Wam się podoba? :) Ja wiem, że mnie się podoba i spełnia wszystkie wymagania sukni weselnej, czyli jest oryginalna, prosta, dobrze na mnie leży(co jest wyczynem!) i jest lekka. :) Chce się upewnić w wyborze po prostu. :) Lipsss, która poprzednia? Ta to nie jest suknia ślubna, bo chyba zapomniałam to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkljkde
przeciez chciałas zupelnie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipsss, która poprzednia? Ta to nie jest suknia ślubna, bo chyba zapomniałam to napisać. no raczej:O więc nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkljkde
łoo rany:) wymagajaca jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkljkde
a jaka na sesje i na poprawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co nas pytasz, skoro Ci się podoba ? Czy to coś zmienia ? Ile Ty będziesz miała tych sukienek, dziewczyno ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalala
i nawet masz na to oddzielne nazewnictwo! suknia ślubna i suknia weselna... nieźle zryty beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jkkljkde, na sesję obydwie. :) Na poprawiny stylizowaną na lata '50, bo w takim klimacie mamy poprawiny. :) Coś w tym stylu tylko krótsza i bardziej kolorowa: http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/qg/jvbt/7fj1w4RwPx2Z9YTXaX.jpg Ewusiak89, żeby poznać opinie i upewnić się(bądź nie) co do wyboru. :) Suknie będę mieć dwie na pierwszy dzień i inną na poprawiny. :) Kiedyś zawsze PM się po północy przebierała. Szalala, tak jest prościej. Wcześniej mówiłam pierwsza i druga ale się myliło to niektórym. :) Wszystko wyjaśniłam chyba teraz już, więc proszę o komentarze tylko do tematu żeby uniknąć niepotrzebnych offtopów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkljkde
ale ta na poprawiny to taka jak do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka cena
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jkkljkde, nie do końca. :) Ta ślubna to długa suknia, z falbanami, gorsetem itd. Suknia poprawinowa to suknia krótka, prosta, pod spodem będzie miała kolorową halkę, z zabudowaną górą. Taka właśnie jak lata '50. Będzie jej bliżej do tej sukni - http://cache.stylemepretty.com/wp-content/uploads/2009/12/Justin-and-Mary-1.jpg http://cache.stylemepretty.com/wp-content/uploads/2009/12/Justin-and-Mary-22.jpg Choć oczywiście zobaczymy jak wyjdzie ostateczny projekt. :) To są tylko inspiracje. Jaka cena, daj maila to wyślę na priv. :) Ewusiak a może coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia jesteś żałosna! Po co zakładasz 13(!) temat o sukienkach na tym forum? Myślisz, ze kogoś to obchodzi? 2 godziny temu pochwaliłaś się na gazecie, i przez 40 minut tylko 2 dziewczyny Ci coś napisały. Aż w takiej desperacji jesteś, że musisz upominać się o posty pisząc "Dziewczyny powiedzcie coś!" :/ http://forum.gazeta.pl/forum/w,619,119188345,119291881,Re_MAM_sukienke_.html Myślisz, że jak zrobisz sztuczny tłum/szum wokół siebie to będziesz fajniejsza? Wątek "MAM SUKIENKĘ" ma w tej chwili 35 postów z czego 18 jest Twoich (wyszukiwarka google chrome działa). To chyba o czymś świadczy... Zresztą nie powinnaś siedzieć teraz na uczelni zamiast na forach. Drugi rok prawa na AK ma teraz zajęcia - Ciebie one nie obowiązują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz normalnie ile za nią dałaś, a nie na maila i tak już znamy wszystkie ceny, na okrągło się nimi chwalisz. Zresztą Pronovias jakąś burżujską marką nie jest, więc i tak nie zabłyśniesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mogę więcej powiedzieć ? Kiecka może być, choć jak dla mnie szału nie robi. Ale to przecież Tobie ma się podobać. A tak w ogóle to nawet Cię lubiłam, ale dochodzę do wniosku, że to staje się coraz bardziej komiczne..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edit - powinno być: Zresztą nie powinnaś siedzieć teraz na uczelni zamiast na forach? Drugi rok prawa na AK ma teraz zajęcia - Ciebie one nie obowiązują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam takie wrażenie ... Na początku nie mogłam zrozumieć czemu się jej czepiacie, a teraz już sama zmieniam zdanie ... Szopka się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojeja
szopka już jest a nie się robi :) kurcze, mi też ona się wydawała interesująca jak zaczęłam czytać forum, a teraz mnie przeraża, gdy pomyślę jak puste musi być jej życie, skoro pierdoły urastają w nim do wielkich wydażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2godziny, muszę się bardzo szybko zdecydować, dlatego zależy mi na jak największej ilości opinii. :) No i pozwolisz, że swoich zajęć będę sama pilnować. ;) Ojeja, właśnie dlatego żeby nie być posądzona o chwalenie się(choć jak pisałam cena jest naprawdę baardzo przyjemna) cenę wyśle zainteresowanym dziewczynom na priv. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale po co Ci ta statystyka ?? Przecież Tobie się podoba, piszesz, że poczułaś, że to "ta", więc o co Ci chodzi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a po co tutaj dziewczyny wrzucają zdjęcia swoich wybranych, zapłaconych sukien i pytają jak się podoba? :) Żeby zebrać opinie, więc ja robię to samo. :) Chce się upewnić w swoim wyborze, bądź jeśli 80% wypowiedzi byłaby negatywna to się zastanowić nad nim. Zawsze stosuje taką zasadę, bo nie zawsze jeden człowiek się wszystkiego dopatrzy. :) A teraz wróćmy do tematu a nie róbmy kolejnego offtopa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie wszystkie super
i ja bym brała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie kazda dziewczyna
ma sto czterdziesci kiecek i sie o kazda pyta :D Ja nie potrzebuje np. opinnii obcych bab, zeby wiedziec czy suknia mi sie podoba i do mnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 3 sale? Chyba nie. ;) Ilość kolorów to chyba nie jest jakiś wyznacznik niczego, ważne żeby do siebie dopasowane i dawały klimat o jaki nam chodzi. ;) A menu jest normalnym dodatkiem, oczywiście nieobowiązkowym ale nikogo nie dziwiącym raczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×