Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

W końcu...

Polecane posty

dziś przymierzając ponownie swoją ukochaną sukienkę, zesrałam się ze szczęścia... sukienka zmieniła kolor na brązowy i sprzedawca kazał mi ją kupić.. a na oku mam następną sukienkę... trudno na weselu będę co chwilę się przebierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku ale chuda!
spójrzcie na rękę z aparatem, wygląda jak wychudzona jędza! brrr... nie krytykuję Ziai, uważam, że jest miłą i pomocną osobą, ale mogłaby trochę przytyć, bo zaczyna wyglądac karytakuralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłka
ma nosek jak prosiaczek. to na pewno ona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłka
to chyba jednak nie ona, bo ta sukienka wygląda mi na bardzo tanią, Zia by takiej nie przymierzała. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze widzisz
ale maszkaron i sukienki tez z dupy wiec wszystko sie bedzie ładnie komponowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zdjęcie jest na picasie
zia, wpiszcie sobie w google to znajdziecie Paula Stadler picasaweb , to jest ona !! wyglada jak 60 letnia babuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie już sobie....
Dziewczyny już wszyscy wiedzą że Zia86 to spam reklamowy. Sprawa się rypła a wy nadal kontynuujecie tematy związane z Zia86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambaryłka muszę Cię rozczarować - to jest Zia86, a ta tania sukienka była przez nią reklamowana jakieś 2 tygodnie temu w temacie Sukienkowych problemów ciąg dalszy http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4654054 Porównaj sobie http://www.madonna.pl/_files/_suknie/pronovias/2011/fiona_1.jpg Akurat po tamtym temacie zaczęłam się udzielać na forum, więc szybko skojarzyłam sukienkę ;) No cóż, według mnie Zia na modelkę się nie nadaje (bycie chudą to nie wszystko), tak samo jak na "wedding planerke", a i jako żywa reklama okazała się klapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłka
ojej, jestem w szoku normalnie. te sukienki z madonny takie drogie a na zdjęciu jak chińska produkcja. modelki na ogół sa niezbyt ładne i zachudzone, więc może i się nadaje. w fotoszopie można duzo poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśśśśśś
cześć! popatrz sobie na tę stronkę - ELIWER - dziewczyny młode, fajne i kreatywne, robią bardzo fajne dodatki, jakbyś się z nimi skontaktowała to wydaje mi się, że cudo by Ci wyczarowały na poprawiny - mam na myśli "coś" na głowę. http://eliwer.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj chrzanicie :-)
Niestety chrzanicie w kwestii prywatnych uczelni. Nie wiem jak jest na innych, ale ja studiuje na AK i wcale lekko nie jest. Pierwsze słyszę o jakiejś 15 minutowej prezentacji za zaliczenie :/ Normalnie są egzaminy, na których oczywiście pilnują :) Przesiew też jest. Na moim kierunku na początku było nas 130, a teraz na trzecim roku pozostało niecałe 30. Jakby wystarczyła prezentacja za zaliczenie, to wciąż byłoby nas ok 130 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh:)))
Zia pisze o Was prace magisterska, a Wy dalej swoje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zółty Pyłek
Do Dwie Godziny "Żółty Pyłku Po 1.Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia: Celowość powstania mojego nicku, nie jest Ci znana, więc daruj sobie fałszywe tezy." Dokładnie wiem kiedy i w jakich okolicznościach powstał Twój nick, bo akurat śledziłam tamtem temat :) Najpierw pisałaś z pomarańczowego "Dwie godziny roboty a ile śmiechu" a jak ktoś Ci zarzucił, że czemu nie ujawnisz się tylko piszesz z pomarańczaka, to zaożyłaś sobie czarny nick "Dwie godziny". Fakty mówią same za siebie :) Ciekawa jestem, jaki jest Twój drugi czarny nick, który zapewne posiadasz ;) "Po 2. Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz. Obsesja (łac. obsessio) rodzaj zaburzeń lękowych, wyrażający się występowaniem irracjonalnych myśli i impulsów, którym towarzyszy przekonanie o ich niedorzeczności i chęć uwolnienia się od nich." Pouczasz mnie, a Twója wiedza w tej kwestii jak widzę opiera się tylko na wybranym fragmencie z wikipedii :) :D Oczywiście, że można mieć obsesję na czyimś punkcie. W wiki też jest o tym napisane jeśli nie zauwazyłaś :D "Po 3. Twoje wypowiedzi są nierzetelne - nie zakładam nowych wątków - założyłam tylko jeden temat w którym podsumowuję cały śmietnik jaki robi tu Zia86." Jaki śmietnik? Zia pisze na temat, to raczej Twój wątek zaśmiecił forum jeśli już :) Nie pisałam, że Ty zakłądasz wiele wątków, tylko jako przykład podałam Twój wątek. "Po 4. Dlaczego zadanie pytanie "jakim cudem łączy całodzienne siedzenie przed kompem, organizowanie wesela i dzienne prawo" nazywasz gnębieniem? " A co to ma współnego z tematyką forum? Widać, że osoba Zia nie daje Ci spokoju :) Mnie tam ani to ziębi ani grzeje co robi Zia -mam własne sprawy i problemy :) Na Wasze ataki patrzę po części z rozbawieniem, a po cześci z niesmaczeniem. A jeśli ktoś nie pamięta, to mój pierwszy wpis był krytyką pomysłu Zia i to dość mocną, dopiero później zwróciłam uwagę, że chyba za mocno się niektórzy koncentrują na życiu Zia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh:)))
A skąd wiesz na którym roku jest Zia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło rety....
Spokój baby! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, tak, na AK faktycznie jest przesiew i strasznie wysoki poziom :D Mowisz tak, bo nie masz porownania ze szkola panstwowa. LUDZIE :D ja mam porownanie, bo studiowalam prawo na Univ, i mialam rownolegle kolege na tym kierunku, jeszcze wtedy na KSW. Pamietam prawo rzymskie, ja rylam na pamiec ksiege 600 stron Kurylowicza, a na ksw obowiazywaly.... skrypty 20 stron :D u nas wylecialo na tym egzaminie 50 osob, tam tylko Ci, ktorych nei bylo stac na oplacenie 4 czy tez 5 poprawki :D Zreszta to,co mowiasz, jest prawda- oblewaja na examach mase ludzi,ale jezeli tylko zaplacisz, mozesz miec nawet i 5 poprawek, sesje przedluzaja bez problemow. Zwyklepo 3,4 poprawce-i tak puszczaja, wiec jezeli tylko za kazda zaplacisz- studia masz jak w banku:classic_cool: W koncu nie z ksiezyca wzielosie okreslenie Kup Sobie Wyksztalcenie.... Na univie masz 1 szanse, druga- jak zawalisz to- rzadko kiedy szanowny dziekan wyrazi zgode na komis, i trzeba bylo brac warunek. A to jak niby tam strasznie pilnuja obecnosci, zrewidujcie po postawie ZIa. Caly cza siedzi na forum, w trakcie zajec, a i tak jest na 2 roku, i chyba dobrze sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Żółty Pyłku - to jest mój jedyny nick na kafeterii, ogólnie to jest pierwsze forum na jakim się wypowiadam publicznie. I faktycznie założyłam to konto bo jestem totalnie zszokowana postawą Zia86. Obsesją bym tego nie nazwała, bo do tej pory napisałam 14 postów + kilka z pomarańczowego, W porównaniu do Zia która ma tych postów około 1500 to jest znikoma ilość. Wikipedia to taka sama encyklopedia, jak każda inna, a nie będę przepisywać domowych słowników skoro ją mam pod ręką. "jakim cudem łączy całodzienne siedzenie przed kompem, organizowanie wesela i dzienne prawo" To pytanie odnosi się do ślubnych przygotowań i gospodarowania czasem - jak najbardziej wpasowuje się w tematykę forum. Co do prawa na KSW dodam od siebie, że egzaminy często są w formie testów, a studenci dostają pytania i odpowiedzi z poprzednich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspomniana wikipedia
to nie jest taka sama encyklopedia jak inne. pozbawiona jest jakiejkolwiek kontroli merytorycznej, więc nie jest wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie w każdym słowniku i w każdej encyklopedii występują błędy, w końcu są tworzone przez ludzi. Ale nie zgodzę się, że jest pozbawiona kontroli i weryfikacji - autorzy maja obowiązek (i na ogół podają) źródła i bibliografię. W podręcznikach akademickich, czy innych naukowych publikacjach też zdarzają się błędy i przekłamania, a jakoś nikt nie twierdzi, że studenci nie powinni do nich zaglądać. Z samej wiki mamy informację: "Podstawowym kryterium umieszczania treści w Wikipedii jest weryfikowalność. Oznacza to, że czytelnicy Wikipedii powinni mieć możliwość sprawdzenia, czy zamieszczone tu materiały zostały wcześniej opublikowane przez wiarygodne źródła. Autorzy haseł powinni zapewnić źródła dla cytatów oraz dla wszelkich informacji, które są lub mogłyby zostać zakwestionowane. W przeciwnym przypadku takie materiały mogą zostać usunięte." "Artykuły powinny zawierać tylko taki materiał, który był wcześniej opublikowany w wiarygodnych źródłach, niezależnie do tego, czy ktoś uważa, że ten materiał jest obiektywnie prawdziwy czy nie. " więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Weryfikowalno%C5%9B%C4%87 A czy słownik Kopalińskiego online jest dla Was wiarygodny? obsesja med. natręctwo, myśli i czynności natrętne, będące objawem (psycho)nerwicy; myśl prześladująca uporczywie; kompulsja, uraz na jakimś tle; por. fobia. http://www.slownik-online.pl/kopalinski/E4E2F22AAE23C420C1256570007BDE79.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspomniana wikipedia
zwróć uwagę na poziom niedookreślenia w podanym przez ciebie ustępie z wikipedii. niestety każdy może dokonywać zmian we wpisach na wiki - wiem, bo sama to robiłam. moje wpisy nie mają żadnych źródeł, a są na wiki od 4 lat :) owszem w źródłach naukowych mogą zdarzyć się przekłamania, ale wtedy autor ma przechlapane, więc każdy pilnuje się jak może, żeby jednak trzymac się faktów i zapewniac źródła. na wiki nie ma autorów, więc nikt nie traci twarzy i może wypisac każdą bzdurę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikomu nie każę pisać doktoratu na podstawie haseł z wiki, ale demonizowanie jej też jej przesadą. Sama edytowałam parę haseł - z tymże na podstawie encyklopedii i słowników z własnej biblioteczki. Zdarzyło mi się też porównywać niektóre definicje z wykładów z tymi z wiki - pokrywały się. Staram się zakładać, że specjalistyczne hasła są faktycznie edytowane przez znawców tematu, ale używam też innych źródeł. Ponieważ zaczyna to przypominać dyskusję wyższości św Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi - proponuje zakończyć temat. Życzę miłej nocy czytelnikom. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 2 godziny
kurde, naprawde to ona na tej focie w przymiezalni? myslalam ze to jakis zart, serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjfvkedjf
myslalam ze jest ladniejsza. fajny pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest zia na 100%
ona, z urodą różnie ale fotoszopy z ludzi zrobią cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilę mnie nie było i 116 postów, szkoda, że prawie żaden na temat. ;) I kto tutaj robi śmietnik i zamieszanie, kiedy postów dotyczących tematu jest może 10 %? W każdym razie ja już napisałam, że nie będę wypowiadać się nie o temacie. Suknie zamówiłam! :) Dziękuje tej nielicznej grupie forumek, która wyraziły opinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałem nadzieję
że obróciłaś się w proch! :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do pojecia
a mnie zastanawia jakim cudem zia86 jest na drugim roku studiow. jesli rocznik 86 to powinna piecioletnie studia skonczyc w 2010 czyli raczej juz pracowac. jesli na drugim roku to znaczy, ze jest rocznik 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×