Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

W końcu...

Polecane posty

;) Nie twierdzilam, ze jestes bezrobotna. Dywagowalam co w sytuacji, gdy pracodawca ma alternatywe.. Czyli jednak mialam racje- absolwentka ksw... :) Ja mowie na podstawie mojego doswiadczenia- zawsze wybierano w pierwszej kolejnosci po szkole panstwowej. W sumei nic dziwnego- chyba wiesz, jaka opinie ma Twoja szkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdfkhasfa
nikt cię nie chce co nie?:D to dostałaś już ten pierścionek czy dopiero szukasz frajera ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba wyliż mi buty
zapłacę ci 5 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba wyliż mi buty
albo umyj kibelek szczoteczką do zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kysz gadzie
WARA stąd dzieciaku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latobabielato
A cóż to za doświadczenie masz Żabko, że widywałaś jak pracodawcy wybierają oferty???? To jest wytwór Twojej wyobraźni, bo nic takiego widzieć nie mogłaś. Co Ty w ogóle robisz na forum ślubnym skoro nie wychodzisz za mąż??? Przyszłaś tu tylko po to żeby obrażać ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileada
Żabko, ile masz lat? Obstawiam 16 (max 19)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm mmm
boże po co Ci 3 sukienki? toz to bedzie cyrk na kolkach nie wesele :D Boze, co to w ogole za czasy gdzie panna mloda przebiera sie w druga suknie slubna (tzn weselna hahaha) a na poprawiny ma trzecia tylko krotsza? :D BOZE CO ZA CYRK :D ja mialam na swoim slubie i weselu taką samą, chyba jestem jakas gorsza hahaha :D jeżeli tak bardzo chcesz pokazac ze stac Cie na wszystko to kup sobie przepiekny brylantowy naszyjnik, kolczyki i przynajmniej bedziesz ladnie sie prezentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrość i tyle
[zgłoś do usunięcia] żaba tępa jesteś nikt cię nie chce nie masz faceta nie planujesz ślubu czyli jesteś zerem tutaj nie obrażaj innych i waraaa smarkulo do książek to stara panno czy smarkulo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosc i tyle- bo ja jestem kameleonem :D raz stara panna, a innym razem smarkula. Zalezy to od roznych czynnikow, miedzy innymi faz ksiezyca :D latobabielato, nasz wykladowca powiedzial, ze tak sie "rekrutuje" do powaznych instytucji; a oferty o praktykach zawodowych w kancelariach dla wszyskich oprocz studentow prawa ksw wisialy na necie, i w gazetach w krk jeszcze ze 2 lata temu. Teraz sie juz z tego raczej wycofali :D ileada, prawie trafilas: 15 lat i 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz nasrene we łbie
żaba :D i co wmawiasz że ślub bierzesz? przylazłaś tu pisać o byle gównach o których pojęcia nie masz nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dyskutuje z ludzmi uzywajacymi takiego jezyka, to ponizej jakiegokolwiek pulapu. Poziom meliny, brudu, nizin spolecznych i patologii. Fuj. A o przygotowaniach dla informacji bardziej swiatlych- pisalam na kilku inych topikach, wiec kto mial wiedziec- wie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz o sobie smrodzie w
tym momencie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, o Tobie. Twoj jezyk pachnie rankiem na dworcu centralnym, gdy cala smierdzaca melina budzi sie po spedzonej tam nocy, do kontynuowania swojej marnej egzystencji. Jestes odrazajaca. Szkoda mi delikatnych opuszkow moich palcow, na debaty z tak sfrustrowana, nieszczesliwa, doswiadczona bolesniie przez zycie osoba... Pozostaje i tylko wspolczuc, i zyczyc, aby Cie w koncu doceniono. Chociaz malo to prawdopodobne bo niestety, ale niczego soba nie reprezentujesz. I dobrze o tym wiesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
Do Zia86 : Kochanie po pierwsze nie zwracaj uwagi na ataki, krytyke i wulgaryzmy...to krzyk rozpaczliwej zazdrości! Teraz kwestia sukien- tą która planujesz na zaślubiny i I część wesele (W.V) jest po prostu nieziemska, tak mi sie podoba aaaa. Pamietam gdy kiedys wkleiłaś link do filmu w którym panna młoda w niej była achh... Natomiast suknia na tańce w II czesci wesela uwazam ze to dobry wybór, podkresla Twoje atuta zakrywa to co potrzeba, jest lekka, zwiewna idealna do tańca. Sadze ze strzał w 10! Zycze Ci wiele szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze ten caly
ta suknia VW jest okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze ten caly
a nazwisko po slubie Zia bedzie miala zajebiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ;) Nie było mnie tu chyba od dobrych 4 miesięcy i widzę, że karuzela dalej się kręci. Wesoło tu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_zielona_zabka ty
wszo jeszcze tu siedzisz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wszystko trąbka
strzeliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×