Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 44aaa

sucha skóra twarzy, jaki krem kupić?

Polecane posty

Gość 44aaa

stosuję oliwkę, masło karite. czy możecie polecić jeszcze jakiś krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noele*
Mi strasznie wysusza się skóra na twarzy i nie tylko i jestem zadowolona z kremu ziaja o zapachu kakaowym:) bardzo tłusty jest , ale jak się wchłonie , to skóra jest rewelacyjna i po wielokrotnym stosowaniu nabiera ładnego koloru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44aaa
zapomniałam o tej ziaji, kiedyś stosowałam, lubie takie tłuste kremy staram się dobrze odżywiać, jem dużo ryb, orzechów więc z tym to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka777
Ja polecam cetaphil, dobrze nawilża skórę twarzy. Stosowałam wiele kosmetyków ale ten działa jakoś inaczej i na razie nie mogę powiedzieć o nim złego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod malina
balneum baby - jest super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka_M
Ja jestem zachwycona ostatnim moim odkryciem. Stosuję od niedawna krem z opuncją figową. Jest super produktem, tym bardziej że cenię sobie naturalne kosmetyki. Ostatnio tylko takie kupuję w fajnym sklepiku Marokogust.com Krem działa odmładzająco, wygładza zmarszczki, nawilża i zmiękcza skórę. Używam na dzień, również pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny spam figowy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od kilku lat stosuje naturalne ekologiczne kosmetyki i nie wrócę już do tych tradycyjnych. Jak trochę poczytałam na ten temat to się przeraziłam co wkładają producenci do standardowych kosmetyków. Np. żeby mydło czy żel do kąpieli się pienił to dodają składnik Sodium Lauryl Sulfate, który poza tym że się pieni to wysusza skórę i w kremach jest to samo. Polecam dla suchej cery krem nawilżający na dzień Absolute Organic kupiłam go w sklepie www.biosna.pl. Przed kremem oczywiście po umyciu twarzy dobrze jest pamiętać o toniku do twarzy to lepiej skóra będzie przyjmowała składniki odżywcze z kremu. No ale oczywiście o to, żeby zdrowe tłuszcze przyjmować w diecie też jest istotne. Odkryłam ostatnio i dodaję np. do sałatek olej sezamowy i do zup też dodaję już zawsze jakiś olej. Wcześniej musiałam zawsze po kąpieli użyć balsamu do ciała bo skóra aż mnie szczypała i łuszczyła się potem a teraz to już nie jest konieczny balsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoczka123
Polecam cetaphil.pl bardzo fajnie nawilża skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla suchej skory dobre są kremy z kwasem hialuronowm, aloesem, aminokwasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam serum intensywnie nawilzajace i krem nawilzajacy z firmy bandi. Poleciła mi go moja kosmetolog w salonie beauty premium w Poznaniu i jestem bardzo zadwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolączelistka
Moim zdaniem najlepszy jest Vichy Idealia, przynajmniej dla mnie :) Doskonale nawilża, skóra aż promienieje zdrowiem jak się regularnie stosuje, nie mam już tych suchych śladów na policzkach, nie łuszczą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vichy spamalia... nie sprzedaje wam się ten drogi szajs, co? dobre i popularne produkty nie potrzebują takie żałosnej reklamy, jaką uprawiacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viszi sriszi, najwięcej osób ma uczulenie na kosmetyki viszi. Najlepsze kremy nawilżające to takie, które mają w składzie kwas hialuronowy, fucogel lub aminokwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam olejek Nuxe - wprawdzie kosztuje sporo, ale jest naprawdę niesamowity i już po pierwszym użyciu widać, że skóra przestaję wyglądać na sucha i zmęczoną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie najnowszy preparat z wyciagami roślinnymi HABERLEJA. Za chwilę będzie o nim głośno - jeszcze nigdy ne miałam kosmetyku, który tak działa : zaraz po nałożęniu skóra jest rewelacyjna! Co ważne - to serum stosuje się przed nałożeniem swojego ulubionego kremu - więc nie musisz z niego rezygnować. Haberleja wzmacnia działanie kosmetyków i dosłownie leczy skórę. Super ja też nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja golden skin, etre belle. Kosmetyczka mi poleciła i bardzo go lubię. Nawilża, a nie jest cięzki i gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vichy ? WYSTARCZY PRZECZYTAĆ SKŁAD KOSMETYKU ten krem to same silikony nic nie dające skórze, dają tylko pozorny efekt wygładzenia no i mnie te kremy uczulały aż nauczyłam się czytać skład kosmetyków i teraz śmiać mi się chce z tych reklam, wystarczy przeczytać skład by się zorientować że czasem krem do rąk za 6 zł ma bogatszy i bardziej wartościowy skład niż te wypromowane i reklamowane kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz kupić dobry krem przeczytaj skład i szukaj gliceryny, kwasu hialuronowego, witamin i naturalnych olejków a nie dimethicone czy inne cyclometicone czyli sylikonowy zapychacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Moim zdaniem najpierw powinnaś wybrać się do kosmetyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samannnta
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że macie takie opinie na jego temat. Po pierwsze Vichy to dobra i znana marka, a po drugie ten krem jest na prawdę świetny, sama mam i używam od jakiegoś czasu i doskonale sobie razi z moją skórą na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znana, dość droga i bardzo dobrze reklamowana to fakt. Ale czy dobra? Jestem kosmetologiem i mogę powiedzieć, że wiele moich klientek używało Vichy i się zawiodło, bardzo często miały alergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znana tak, dobra nie. A już całkiem w nich zwątpiłam, odkąd uprawiają żałosną spamerską reklamę na forach, dobre firmy czegoś takiego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam taką emulsję CMS Moisture Oxygen, która jest dobra nawet do skory odwodnionej, ja mam spoko efekty bo mam skore bardzo sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam krem nawilżający vichy idealia i jestem z niego bardzo zadowolona, ma bardzo lekką konsystencję no i bardzo przyjemny zapach, świetnie nawilża, uważam, że znalezienie idealnego kremu do twarzy jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sradel, przestań spamować tym srichy!!! WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaksi czas temu tez troche zbzikowalam na pukncie naturalnych kosmetykow. czytalam sklady, analizowalam i w koncu dalam sobie spokoj. mam skore sklonna do zaskornikow, wyrpyskow. po tych naturalnych kremach niestety za dobrze nie bylo. rzucilam w cholere te wszystkie sklady i kupowalam produkty, ktore sa czesto polecane np na wizazu. metoda prob i bledow trafilam na produkty, ktore odpowiadaja mi w 100%. cera sie nie zapycha, nie swieci, jest dobrze nawilzona. a sklad niech bedzie jaki im sie podoba. wazne, ze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam Biodermy dermokosmetyki, Ziaję, ale moim zdaniem najlepszy jest Iwostin. Fakt, cena wysoka, przynajmniej dla mnie- 80 zł za krem, ale jest naprawdę wydajny. Warto się rozejrzeć i popytać farmaceuty:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×