Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 44aaa

sucha skóra twarzy, jaki krem kupić?

Polecane posty

W przypadku skóry suchej i wrażliwej na podrażnienia, warto zadbać o kompleksową pielęgnację, dostosowaną do jej potrzeb. Takiej pielęgnacji dostarcza linia Aqualia Thermal, gwarantując komfort, wzmocnienie, ukojenie i nawilżenie skóry nawet przez całą dobę. Zawarty w dermokosmetykach tej linii aquabioryl tworzy dodatkowo na powierzchni skóry specjalną powłokę, chroniąc przed odwodnieniem. Zachęcam do sięgania po próbki tej linii, dostępne w aptekach prowadzących sprzedaż. Wszystkie Panie obecne na forum zapraszam do zadawania pytań - chętnie podpowiem w sprawie pielęgnacji oraz doboru naszych kosmetyków. Pozdrawiam, Ekspert Vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPamer a nie ekspert :o Żałosna reklama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmik
Hildegard Braukmann ma kilka kremów do takiej cery, zapytaj po prostu w sklepie. I generalnie jeśli postawisz na naturalne kosmetyki to efekt stosowania powinien być bez porównania lepszy - wszystko zależy od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam Ziaje oliwkową, bądź olejek jojoba :) zaczęłam także odpowiednio nawadniać organizm (2 - 3 litry wody dziennie) i zauważyłam poprawę mojej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
mam dobre doświadczenia z oeparolem hydrosense. co prawda stosuję go dopiero od miesiąca, ale już poprawiła się jedna sprawa: po każdym myciu nie mam tak bardzo ściągniętej twarzy. wcześniej miałam wrażenie, że ktoś rozciąga mi twarz w każdą stronę świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazmarsa
Ja stosuję kremy oliwkowe z biodermica, są bardzo przyjazne dla mojej twarzy. Co mi się bardzo podoba, nawilżają delikatnie skórę, ale jej nie przetłuszczają, co jest bardzo komfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz w aptece kupiłam bardzo fajny krem Skincode Essentials. Używałam wielu kremów do cery wrażliwej i suchej, ale ten wyjątkowo dobrze jest tolerowany przez moją skórę. Do tego dobrze ją nawilża, łagodzi podrażnienia. Koleżanka używa kosmetyk, który był w stanie uratować jej przesuszoną skórę to ampułka HydroQuick HB. Po pierwszej aplikacji preparatu na twarz odczuła ulgę. Ponieważ ma bardzo suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesiołek, z zewnątrz i od wewnątrz, czyli krem oeparol hydrosence i suplement oeparol piękna skóra. Miałam bardzo suchą skórę, której samo nawilżanie nie pomagało, teraz jest znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_90
nie mogłam znaleźć oeparolu w dwóch osiedlowych aptekach. czy wiecie, gdzie mogę go dostać? gdzie na pewno jest? (Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Mnie już ręce opadły i zaczełam stosowac krem mojego dziecka Latopic. I o dziwo okazało się, że mnie nie uczulił, a skóra wygląda po nim ładniej, jest bardziej nawilżona i jędrna ale nie tłusta. Czasem najprostsze rozwiązania sa najlepsze, choc zaskakujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy wise sprawdzają się u mnie - którykolwiek plus serum tej samej firmy. rewelacyjna marka, słabo dostępne w sklepach tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@zainteresowana_90: a szukałaś w większych aptekach, sieciówkach? tam powinien być oeparol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okropną cerę, strasznie przesuszoną - stosowałam na to dużo kremów nawilżających i nic to nie dawało. W końcu przerzuciłam się na kosmetyki naturalne i użyłam olejku, który kupiłam w sklepie http://www.sklep.profarm.com.pl/ , jest naprawdę rewelacyjny. Cera bardzo mi się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam w prezencie od koleżanki krem z olejem konopnym, i szczerzę to rewelacja. Jestem mega pozytywnie zaskoczona jakie właściwości m olej konopny. Polska, nie droga firma India Cosmetics, wcześniej nie była mi znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na skórę wrażliwą, suchą i z problemami, wszelkie problemy skórne jak wypryski, łuszczyca, oparzenia, itp. najlepsze i niezastąpione są kosmetyki marki Madeleine Ritchie z Nowej Zelandii, od ponad 50 lat, pionier jeśli chodzi o naturalne kremy na bazie miodu manuka i wosku pszczelego, np. krem 18+ Skin Health działanie nawilżające, antybakteryjne, antyseptyczne, podobnie krem do rąk, stóp czy twarzy, mają właściwości odmładzające, odżywiające skórę, rewelacja!! polecam w 100%!!, jakość i skuteczność, www.kosmetyki-manuka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramonesska
Nie ma co samemu eksperymentować. Najlepiej iść na konsultację do kosmetologa, od kiedy mieszkam w Wawie to chodzę do pani Abigail. Dobrała mi kosmetyki do twarzy i pomogła pobyć sie cellulitu - super babka :) Możecie ją znaleźć o tu http://www.arsestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramonesska
Nie ma co samemu eksperymentować. Najlepiej iść na konsultację do kosmetologa, od kiedy mieszkam w Wawie to chodzę do pani Abigail. Dobrała mi kosmetyki do twarzy i pomogła pobyć sie cellulitu - super babka :) Możecie ją znaleźć o tu http://www.arsestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaliks
Jesli mam sugerować jakiś konkretny kosmety to będzie na pewno Krem ROSÉE VITALE od Hildegard Braukmann - mocno odżywia, nadaje inny wygląd. Oczywiście wszystko wymaga czasu, systematyczności, ale zakładane efekty można uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprawa do aptek to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. Mi farmaceutka polecila dermaveel - lagodny sklad, silne nawilzenie, cena atrakcyjna. Poradzil sobie dobrze mimo, ze moja skora ma sklonnosc do alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!! WON ze spamem duuuposrilu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billy jean12
dermaveel wydaje sie miec spoko cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka098
U mnie zdał egzamin krem z olejem z wiesiolka, super nawilża i nie zostawia tlustej warstwy. I do istotne skora się po nim nie blyszczy, tak ze nawet w te upaly nie musze się poudrowac żeby jakos wygladac. Dobry i tani krem można kupić od GAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oedemsa
Witam, Ze swojej strony zachęcam do wypróbowania krem do twarzy Demsa, który może być stosowany u dzieci od 6 miesiąca życia. Doskonale nawilża i odżywia delikatną skórę twarzy. Więcej szczegółowych informacji na temat dermokosmetyków Demsa można znaleźć na stronie www.demsa.pl W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, Online Ekspert marki Demsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela_d
Przede wszystkim naturalny - to podstawa sukcesu. Kremy drogeryjne, czy nawet apteczne, zawierają mnóstwo chemicznych składników. Mi kosmetyczka niedawno poleciła markę kosmetyków Organic Series i faktycznie - bardzo mi przypasowały. Stuprocentowo naturalny skład - to najważniejsze :) Mają fajny krem Forte silnie nawilżający, myślę, że do suchej skóry jak najbardziej dobrze się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrita
polecam Ci bardzo krem marki Make Me Bio, dokładnie taki http://www.topdrogeria.pl/skora_sucha_2/garden_roses_nawilzajacy_krem_do_skory_suchej_i_wrazliwej,12182.html bo jest naprawdę super nawliżaczem, przy czym świetnie sprawdza się pod makijaż, nic się na nim nie roluje i nie waży, niezależnie od tego jakiego podkładu akurat używam, makijaż trzyma się cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrita
Make Me Bio rządzi!!! mają naprawdę super kremy, których przede wszystkim działanie jest widać i to chyba najważniejsze.. miałam też krem do cery problematycznej, trądzikowej i świetnie pomógł mi się pozbyć wyprysków. dzięki za linka, bo widzę że na tej stronie ceny są niższe niż gdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawenda12
a ja wam powiem, że też mam dość przesuszoną skórę twarzy i stosuję od jakiegoś czasu krem z aloesem, wpadłam zupełnie przypadkiem na niego na Wyspach Kanaryjskich, po opalaniu chcąc ulżyć mojej skórze znalazłam taki oto kremik w sklepie. W Polsce znalazłam go na allegro: http://allegro.pl/krem-aloes-i-alantoina-tabaibaloe-i6052909719.html Jest super, dla mnie kosmetyki z aloesem są na prawdę genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwa z oliwek a potem właściwy krem - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×