Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 44aaa

sucha skóra twarzy, jaki krem kupić?

Polecane posty

Gość gość
Oprócz kremu polecam także wypróbowanie filtru prysznicowego z wkładem KDF. Dzięki dodatkowemu oczyszczeniu wody skóra nie ma kontaktu ze szkodliwymi substancjami i jest o wiele bardziej miękka i rześka! Wypróbowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Nowacka
Mnie pomaga oliwka, a przed jej nałożeniem dokładnie oczyszczam skórę twarzy. Kiedyś narzekałam na suchą, zaczerwienioną skórę twarzy po myciu, ale odkąd stosuję filtr prysznicowy z KDF, nie mam już kłopotów z cerą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem rumiankowy HB, tylko stosuj systematycznie przez jakiś czas - zmiany zauważysz. U mnie na pewno skóra zrobiła się bardziej miękka i delikatniejsza. Ogólnie jakby zyskała na zdrowiu, bo wygląda zdecydowanie lepiej, zrobiła się nawet przyjemna w dotyku, więc zakładam, że to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_N
czy ktoś słyszał o kremach ziołoleku? Podobno ich dermokosmetyki z serii lino są dobre do skóry z problemami i suchej. Ceny mają ok, więc szukam info. Stosował ktoś i może polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam te dermokosmetyki. Uważam, że sa bardzo dobre. Ziołolek ma kilka produktów z tej serii, ale wszystko zależy na co konkretnie chce się je stosować. Ja używałam linocholesterolu A+E na moje problemy ze skórą atopową. Efekt był super. Wczesniej stosowałam maści sterydowe, ale wiadomo że to działa na krótka metę. Tu zdziwiło mnie, że to zawartośc cholesterolu ma takie pozytywne działanie. Koleżanka z kolei stosowała ten krem po laserowym zamykaniu naczynek i tez była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z ziołoleku mam krem Linourea A+E. To najlepszy krem z apteki jakiego używałam. I to za 8 zł! Stosuje go na moją bardzo przesuszoną skórę rąk, ale tez na pięty. Dobry jest po opalaniu, które wysusza skórę, więc go na pewno w krótce wykorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziołolek jest niezły ale ja bardziej lubię kosmetyki sylveco. Są trochę droższe ale bardzo wydajne i cały czas wprowadzają jakieś nowości. Fajne są też kremy z eco cosmetics i niebieski do cery suchej z neutrogeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m44jorka
dla mnie najlepsze są naturalne składniki, dlatego preferuję maseczki z warzyw i owoców. Ale na jakieś poważniejsze problemy skórne trzeba podjąc walkę od środka ! Mi kiedyś bardzo pomogły iqface i nawet nie były takie drogie, bo akurat trafiłam na promocję 2 + 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na suchą skórę zdecydowanie najlepszy jest krem z Emolium. Jeśli przeczytacie skład - www.emolium.pl, to kremy są naprawdę bezpieczne, nie powodują alergii i podrażnień. Wcześniej używałam kremów z Iwostin, ostatnio przerzuciłam się na Emolium. Kremy są nieco drogie, jednak ostatecznie warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serum intensywnie nawilżające Bioderma Hydrabio. Nie jest tanie (kupowałam w Melissie za 60 zł), ale nawilża po prostu rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiem ci jak dokładnie ten krem się nazywa, ale ma go Hildegard Braukmann. Jest jakościowy, skóra stopniowo w coraz lepszym stanie, a całkowicie inna po bezpośrednim nałożeniu. Ja jestem pod wrażeniem i liczę, że po prostu taką systematyczną poprawę dalej będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na sucha skóre pomaga krem do twarzy Latopic, intensywnie nawilża, troszke natłuszcza pozostawiając na skórze filtr, który chroni przed dzialaniem czynników zewnętrznych. Skóra nie swędzi, nie ma uczucia napięcia skóry, regeneruje naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietnie nawilża krem miodowy i oliwkowy Soufre, przetestuj , wg mnie są swietne http://sklep.soufre.pl - sprawnie obslugują, nie czeka sie dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaJolka
Na rynku jest tyle nowości, ciagle cos wymyslaja do składu a skórze jedno pomaga a drugie przeszkadza i uczula. Więc im mniej tym lepiej, bo chora skóra potrzebuje leczenia a nie pielegnacji. A to róznica. Tylko proste kremy apteczne z mocznikiem lub cholesterolem z dermo receptur mnie przekonały. Więc ja już nie wydaje fortun na drogie kremy, bo nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja staram się korzystać tylko z naturalnych kosmetyków, moim zdaniem efekty są dużo bardziej widoczne, niż gdy smarowałam się sztucznymi specyfikami. Takie naturalne kremy i nie tylko sprzedaje internetowy sklep lifetree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalny, dobry i niedrogi jest krem wiesiołkowy Gal (do kupienia w aptece). Dobrze nawilża suchą skórę i nie zapycha porów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybrać do kosmetologa na konsultacje. Ksometolog obejrzy skórę, zbada specjalnym urządzeniem i doradzi jakie kremy są dla Ciebie najlepsze. Ja skorzystałam z takiej konsultacji całkowicie za darmo, znalazłam wspaniały gabinet dzięki stronie www.dobrakosmetyczka.pl . Są tam gabinety z całej Polski od razu z opiniami, tak więc nic nie ryzykujemy i możem oddać się w ręce profesjonalistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje kremy apteczne, ale i tak raz na dwa tygodnie chodze do Rituals SPA na Intensywny zabieg do skóry odwodnionej SkinCeuticals. Podczas zabiegu wykonywany jest specjalny masaż, który ułatwia wchłanianie substancji nawilżających. Na twarz jest kładziona maska na bazie kwasu hialuronowego oraz serum Hydrating B5 , które odpowiednio nawilżają, odżywiają oraz wspomagają regenerację skóry. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejszym jest pic dużo wody, aby nawilżać się od środka i sięgać po kosmetyki jak najbardziej naturalne. Zadne, nawet te po kilkaset złotych, kremy drogeryjne nie podziałają na nasza skórę tak dobrze jak kremy na bazie ziół, olejów roślinnych oraz ekstraktów. Trzeba tylko im zaufac i poczekać nieco dłużej na efekty- naprawdę warto. Na rynku jest wiele firm oferujących kosmetyki naturalne- ale Uwaga- czytajcie skład dziewczyny- nie zawsze to co producent nazywa "naturalnym kosmetykiem" naprawdę nim jest. Ja od dłuższego czasu jestem fanką kremów EkoKrem (www.ekokrem.eu) - jeśli zerkniecie na ich stronę oraz na skład zgadniecie dlaczego. Bądźcie piękne i zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejszym jest pic dużo wody, aby nawilżać się od środka i sięgać po kosmetyki jak najbardziej naturalne. Zadne, nawet te po kilkaset złotych, kremy drogeryjne nie podziałają na nasza skórę tak dobrze jak kremy na bazie ziół, olejów roślinnych oraz ekstraktów. Trzeba tylko im zaufac i poczekać nieco dłużej na efekty- naprawdę warto. Na rynku jest wiele firm oferujących kosmetyki naturalne- ale Uwaga- czytajcie skład dziewczyny- nie zawsze to co producent nazywa "naturalnym kosmetykiem" naprawdę nim jest. Ja od dłuższego czasu jestem fanką kremów EkoKrem (www.ekokrem.eu) - jeśli zerkniecie na ich stronę oraz na skład zgadniecie dlaczego. Bądźcie piękne i zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchej cerze nie tylko krem pomaga. Przynajmniej w moim wypadku, testowalam juz wiele, ale nie bylo efektu takiego jaki chcialam, wiec przerzucilam sie na maseczki. Kupilam od bielendy maseczke weglowa carbo detox do cery suchej i wrazliwej, mialam ja nalozona juz 3 razy i widze efekt-cera jest pelna blasku, odswiezona i nawilzona. wiec jezeli komus kremy nie daja rady, to polecam maske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka111
Ja używam do twarzy kremów Eloderm, mam cerę przesuszoną, wrażliwą i skłonną do łuszczenia się. Na dzień używam kremu zwykłego, a na noc nakładam aktywny krem Elodermu bo ma właściwości odżywcze i regeneracyjne. Jestem bardzo zadowolona z ich działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emolium krem specjalny. Używam tylko na noc (bo jest treściwy), rano byle jaki krem pod makijaż i jest cudownie. Wcześniej non stop miałam ściągniętą skórę, przesuszoną, wypryski itd. Od emolium nie mam problemu z suchością (peeling oczywiście stosuję, tak 1-2 na miesiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na początek krem Evree nawilżający. Można na noc nakładać też masło shea, ale może zapychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×