Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 44aaa

sucha skóra twarzy, jaki krem kupić?

Polecane posty

Gość gość
Mi odpowiada Cetaphil, Iwostin czy Dermedic, ale widze że lepiej się wchłaniają jak użyję wcześniej sauny do twarzy Panasonic. Po prostu taka rozgrzana, rozpulchniona skóra lepiej chłonie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
A nie próbowałyście olejku - mi fajnie pomaga arganowy z Venity mam taki, nie mówię, że codziennie go stosuję, ale co jakiś czas i skórę mam zdrową i nawilżoną odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllalala
U mnie świetnie sprawdza się krem od repahage. a na dodatek nie uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz ten https://witalnie.com.pl/pigwa-24h-intensywnie-nawilzajacy-krem-do-twarzy-50ml.html moja mama go stosuje, bo ma pracę wyjątkowo wyniszczającą skórę i trzeba ratować się jak się da, intensywnie nawilżające kremy z naturalnymi ekstraktami są chyba najlepze, bo na dłuższa metę na siłę stosowanie silnych chemicznych kremów może jeszcze pogorszyć sprawę, Kivvi ma bardzo dobre naturalne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt mała ilośc wody organizmie powoduje sucha skore, miałam strasznie sucha cerę. Zaczęłam pic około 2l wody codziennie i stan mojej skory poprawił się. Pije Veroni Hydration, ma zbliżone pH do pH krwi przez co komórki są prawidłowo odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na suchą cerę to ja mogłabym polecić Hydro&Dry Control Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do suchej i wrażliwej skóry nie ma nic lepszego niż krem wiesiołkowy Gal - do kupienia w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia55
suchą czy przesuszoną, bo to różnica. Ja stosuję skinChemists, u nas w UK to ostatnio hit. maja juz polski sklep i jest duzo taniej niż tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Distracting
Byle nie te z reklamy, bo cena to odzwierciedlenie abonamentu:) Ja używam Happy Per Aqua z Floslek i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naturalne kosmetyki z olejem z wiesiołka firmy Gal. Są idealne do przesuszonej skóry i absolutnie nie wywołują żadnych podrażnień. Mogę je stosować osoby o wrażliwej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy można stosować nivea soft lub ziaja oliwkowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shooot
Sucha skóra to dla mnie przede wszystkim żel z aloesem od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jakiś mocno nawilżający, mi pomógł krem Biodermy, hydrabio riche, on ma bogatą konsystencję, ale jednak nie zapycha. Albo neuro retinol z bielendy, krem i serum. One są bardziej na zmarszczki ale też dobrze nawilżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka22323
Spróbuj maskę z Repechage, jest naprawdę dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada88
Mam bardzo suchą skórę twarzy, długo nie mogłam dobrać do niej odpowiedniego kremu, takiego który zapewni jej głębokie nawilżenie... Próbowałam różnych marek. Jakiś czas temu koleżanka poleciła mi kosmetyki od Lab One. Krem do twarzy na dzień, który stosuję jest rewelacyjny- głęboko nawilża i odżywia skórę! Ma lekką konsystencję, która nie powoduje rozciągania się skóry. Po nałożeniu szybko się wchłania, pozostawiając na twarzy delikatny film (nie lepki i nie tłusty). Skóra po nim jest widocznie gładka, jędrna i promienna. W dodatku krem jest idealną bazą pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Wilk
Ja wypróbowałam kilka kremów i jakoś żaden mi nie podszedł. Koleżanka poleciła mi naturalny olejek do twarzy Harika www.harikabeauty.com i okazał się strzałem w dziesiątkę. Kilka kropli daje dużą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nic nie pomagało ale to totalnie nic. Dopiero po kilkudniowym czytaniu o tym na internecie wpadłam na https://nasionamari.pl/index.php?id_product=984&controller=product Zaryzykowałam kupno bo byłam strasznie zdeterminowana i powiem wam, że się nie zawiodłam. Nareszcie mogę czuć się kobieco z gładką nawilżoną skórą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ci krem Happy Per Acqua Floslek. Działa, na dodatek nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM WITAMINOWY DO CIAŁA HB - robi ogromną różnicę i pomaga. Doprowadziłam sobie cerę do gładkości samym kremem i systematycznością. Pewnie, że na fajne efekty musiałam się napracowac, ale bez przesady. Czy systematyczność to wielka praca? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Wilk
Ja uparcie twierdza, że tylko olejki :), ale oczywiście te naturalne, a moja Hariczka jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Iwan
Jak miałam suchą skóre na całym ciele to stosowałam Oillan i zdecydowanie kondycja mojej skóry poprawiła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie Oillan przygotował bardzo fajna akcję promocyjna przy zakupie Oillan Baby lub Oillan Med+ za min 70 PLN w aptece stacjonarnej otrzymujemy o wyboru produkty marki Oillan o wartości 70 zł jak dla mnie to super akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkia
No własnie ja używam Oillan do pielęgnacji skóry dziecka, czasem podbieram mleczko nawilżające ;) ale mam pytanie, czy ktoś z Was wie, czym różni się ta seria Oillan baby od serii Oillan Med?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania81a
Fajna ta akcja coś konkretnego trzeba kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×