Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 44aaa

sucha skóra twarzy, jaki krem kupić?

Polecane posty

Gość migotka

Olejki bardzo fajnie działają na suchą skórę, tylko nakładane na skórę czasem potrafią zapychać, ja mam skórę mieszaną, więc wolę brać suplementy z olejkami. Ktoś wspominał już o Neoglandynie i ja też ją biorę, już kilka miesięcy, i efekty są super. Ma dobry skład:) i dlatego działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie pomogło serum z apisa z wit. C 🙂 albo z bielendy z kwasem hialuronowym. Kupuje na stronie hedoni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Zimą dla mnie istnieje tylko eloderm. Bez niego nie byłabym w tanie nałożyć podkładu na twarz. Zresztą cale moje ciało wygląda na zdrowe i zadbane tylko dlatego, że dostarczam mu emolientów. To nie jest typowy krem z drogerii, tylko produkt apteczny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sovkowa

Też mam cerę z rodzaju suchych i długo szukałam czegoś, co wreszcie pomoże. Po tych poszukiwaniach doszłam do wniosku, że najlepszym z produktów był krem AVA Relipidum+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam kremy ze strony hedoni.pl super nawilżenie poniewaz sa to kosmetyki profesjonalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakatarzyna

Może krem ze śluzem ślimaka? Wypróbujcie sobie Royal Snail z Eveline, on dobrze nawilża skórę, ale również wygładza. Moim zdaniem to dość ciekawy składnik, ponoć skuteczny. Zobaczymy jak będzie, na razie jestem w fazie testów, póki co jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Myślę, że bardzo fajną propozycją jest maseczka z arbuzem i aloesem od Bielendy juicy jelly. Świetnie nawilża i idealnie nadaje się do cery suchej i odwodnionej. Moim zdaniem trudno będzie Ci znaleźć lepszy produkt do nawilżania twarzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

80zł za krem... Wow sporo. Ja ostatnio kupiłam krem z kokosem i aloesem od Bielendy z serii Hydra Care i jestem mega zadowolona. Cena? Duuużo niższa :). Nie mam porównania, ale nie sądze żeby droższe były jakieś lepsze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja21

Krem do suchej cery  https://efektima.eu/online/pl/efektima/129-krem-do-twarzy-z-olejem-konopnym-cera-sucha-olej-konopny-olej-kokosowy-kolagen-i-elastyna-5904378822057.html

 To polskie kosmetyki i całkiem niedrogie. A Na prawdę skuteczne skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariakonieczny

U mnie super sprawdzają się kosmetyki Annabis https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27. Stosuje krem z olejem z konopi i z moją suchą skórą radzi sobie świetnie. Miałam problem z wysuszającą się strefą T i często pojawiały się suche skórki wokół nosa a teraz skóra jest idealnie nawilżona i wypielęgnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termink

od dłuższego czasu używam kremu dexeryl przy bardzo suchej skórze, która się łuszczy i swędzi. już teraz widzę, że moja skóra robi się nawilżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Spróbuj sobie kremów z serii Atopis Novaclear. Sama mam ten natłuszczająco-nawilżający. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustych śladów. Łagodzi podrażnienia, chroni i regeneruje naskórek oraz działa przeciwzapalnie. Krem ogólnie poprawia natłuszczenie i nawilżenie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malweczka

Ja już od dłuższego czasu używam kremu z Botame z kwasem hialuronowym, świetnie nawilża, cena nie zwala z nóg i łatwo dostępny bo zamawiam w DOZ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pure Collagen Cream od Noble Medica. Bardzo polecam. Krem genialnie nawilża skórę. W składzie ma kwas hialuronowy, witaminę E i kolagen z ryb morskich. Składniki te poza intensywnym nawilżeniem, minimalizują zmarszczki i sprawiają że skóra twarzy świetnie się prezentuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... ja po izotretynoinie w swoim leku miałam strasznie suchą twarz. miałam strasznie dużo leków a dopiero kem z lukrecja, drożdżami i nagietkiem mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to chyba dość znany zestawik xD Sama mam ten problem po izo i chyba mówimy o tym samym kremie bo sevolium ma to samo. Działa? Działa i to nieźle, bo inne mnie kremy i maści strasznie podrażniały xD Nie życzę tego nikomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Senelle ma rewelacyjny nawilżająco rozświetlający tonik do twarzy i fajne serum nawilzajace 🙂 warto promować na promocje tak jak teraz na dzień kobiet i kupować ze zniżką bo są mega wydajne i ładnie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×