Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 44aaa

sucha skóra twarzy, jaki krem kupić?

Polecane posty

Gość tegosa
kremy moim zdaniem nie działają tak dobrze, lepsze jest serum w olejku. Ja używam z firmy resibo takie serum wygładzające, odżywiające. Uwielbiam ten kosmetyk, jak macie problem z cerą to naprawdę warto je kupić bo działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodrigezza
Zacznij od prawidłowego oczyszczania. Żaden nawet najdroższy krem dobrze się nie wchłonie jeżeli będziesz miała na twarzy martwy naskórek. Ja osobiście używam szczotki do twarzy Braun face ale każdy ma swoje metody. Dla mnie akurat ta jest najwygodniejsza i najbardziej efektowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz wyprobowuję Class A Collagen. Ma ponoć jakiś kompleks dotleniający. Nie zawiera parabenów, barwników i oleju parafinowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie na temat produktu Oillan med + dermatologiczny balsam nawilżająco natłuszczający mam go zamiar kupić i pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandynek
Z tego co czytałem to inne produkty oillan dobrze sobie radzą z AZS, ale do suchej skóry twarzy nie stosowałem - trzeba to robić regularnie co jakiś czas? Pytam odnośnie pielęgnacji twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybór na rynku jet duży ale właśnie ostatnio natknęłam się na akcję promocyjną firmy Oillan przy zakupie Oillan Baby lub Oillan Med+ za min. 70 zł, mamy do wyboru produkty marki Oillan o wartości 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikko
Czy mogłabyś coś więcej powiedzieć na temat akcji oillan, lub może wiesz gdzie znajdę dokładne informacje na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Ia
Czy produkty z serii Oillan znajde w normalnej drogerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguszkać
Wracając do tej akcji Oillan ,słyszałam że obowiązuje ona tylko w stacjonarnych aptekach. Czy to prawda? Ja korzystam z internetowej apteki z chciałabym s korzystać z tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałam na ich stronie to w aptece stacjonarnej, internetowej, drogerii Superpharm, Hebe lub drogerii internetowej , sama spróbuje a może akurat sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirecque
Kurczę, chyba coś źle szukam. Gdzie znajdę regulamin promocji albo info do kiedy obowiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno kupiłam Aloes 99% z Holika Holika. Jest to czysty naturalny aloes. Bardzo nawilżający, pozwolił mi się pozbyć bardzo przesuszonej skóry twarzy i rąk. Polecam spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy bardzo duży wybór ale ja stosuje dermatologiczny balsam nawilżająco-natłuszczający Oillan który w składzie ma mocznik 10%, kwas mlekowy, L-arginina, witamina E, D-pantenol zawsze kiedy mam zaczerwienioną suchą cerę pomaga mi w moich dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja twarz myje tylko w nawilżający płyn micelarny z Oillan który oczyszcza skórę nie naruszając jej bariery ochronnej , intensywnie nawilża i chroni przed przesuszeniem jak dla mnie jest to idealny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minaka
Mam również bardzo suchą i wrażliwą cerę. pielęgnacje zaczynam od mycia. Używam mydła nawilżającego oillan,jest delikatne ,porządne nawilża skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amala91
Miałam problem z suchą skóra nie tylko na twarzy po serii Oillan widzę dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena11
Ja Ci polecam wypróbować te kremy od rau cosmetics https://www.rau-cosmetics.pl/ są nowością na rynku ale miałam już okazję testować i polecam zwłaszcza do skóry wrażliwej bo nie używają tych typowych składników które uczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik271
Ja używam olejku rycynowego na noc a na dzień kremu z UV i jest dobrze, nie zapomnij również o wodzie, bo to ona ma ogromny wpływ na nasz organizm. Poczytaj może na pielegnacja.expert tam na pewno znajdziesz informacje o pielęgnacji skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawadnianie od środka. Nie ma kremów cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogło rzeczywiście nawadnianie (dużo wody, inne napoje nie nawadniają tak dobrze!). I włączyłam do diety Neoglandynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssales
Mi bardzo pomógł żel z aloesem Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhhh
Vis plantis atopy tolerance, dermedic hydrain, poszukaj w hebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij minimum 2 litry wody dziennie, spróbuj produkty z serii różanej od Bielendy Rose Care. Preparaty oczyszczające z tej serii delikatnie zmywają makijaż i zanieczyszczenia, zawierają wyciąg z róży. Krem, serum oraz olejek różany bardzo dobrze nawilżają. Krem dobrze współpracuje z podkładem i nadaje się pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alantandermoline krem głęboko nawilżający lub Cerkoderm lub jakikolwiek inny z dużym stężeniem mocznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też biorę Neoglandynę. Po tygodniu zauważyłam, że twarz jest gładka, nie zadzierają się suche skórki, nie jest też już taka czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ją kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracell
Dla mojej sychej i wrażliwej skóry sprawdza się z kolei krem La Roche-Posay Toleriane Ultra, super nawilża, koi wszelkie zaczerwienienia, naprawdę pomaga, jakmacie wrażliwą cerę to proponuję kupować kosmetyki z apteki będą zdecydowanie lepsze na wrażliwej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×