Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 44aaa

sucha skóra twarzy, jaki krem kupić?

Polecane posty

Gość lilka27
Też mam suchą skórę i oprócz używania kremów co jakiś czas chodzę też na zabieg intensywnego nawilżenia i regeneracji skóry bo w moim przypadku daje on świetne efekty. Ja akurat chodzę do salonu kosmetycznego Piękna i bestia w Białymstoku i za każdym razem jestem tak samo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tę Neoglandynę można kupić gdzieś w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylka_Szpilka
Ja stosuję krem z retinolem od http://www.visplantis.pl/produkty/reti-vital-care/ i sobie chwalę. Fajnie nawilża i odżywia skórę. Skóra jest gładka i miła w dotyku. Krem nie jest drogi a na prawdę skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupić tę Neoglandynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał wcześniej o Neoglandynę - dla mnie jest super. Na suchą skórę zimą szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupić Neoglandynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Souvre słyszałyście może? Krem na dzień z kolagenem naturalnym zrobił u mnie cuda po prostu. Miałam liszaje na twarzy i ogólnie suchą skórę, zakupiłam od koleżanki konsultantki żel do mycia twarzy i krem na dzień i już po pierwszym użyciu były efekty, od teraz codzienne stosuje te kosmetyki i nie zamienię na żadne inne. A przy okazji ochroniłam się i pozbyłam się pierwszych zmarszczek. Raz na dwa tygodnie stosuje też złota maskę tej firmy i na prawdę mogę polecić te kosmetyki z czystym sercem każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są różne kremy nawilżające. Ja najbardziej lubię dwa: z Ziaji (za zapach) i Sevolium (za konsystencję i szybkie wchłanianie) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Awaderm face to najlepsze wsparcie dla kobiet, których skóra zaczęła się starzeć. Naturalne składniki działają delikatnie, ale skutecznie, by każdego dnia twoja skóra wyglądała lepiej. Zaczęłam używać go jakiś miesiąc temu i zauważyłam pozytywne efekty już po tygodniu. Stopniowo zmarszczki zaczęły znikać, owal twarzy jest uniesiony a skóra świeża i jedwabista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy skórze suchej, a zarazem tłustej należy stosować lekkie kremy nawilżające, aby nie obciążać gruczołów łojowo-potowych i nie doprowadzić do ich zatkania i wystąpienia zaskórników. Jednakże jeżeli skóra jest sucha i dodatkowo odwodniona, należy wybierać kremy o właściwościach nawilżająco-regenerujących, który poprzez stworzenie na powierzchni skóry tłustego filmu spowodują wchłanianie substancji w głąb naskórka. Więcej można przeczytać na moim blogu: https://kosme.pl/Sucha-skora-twarzy-Jak-nawilzyc-skore-Krem-do-cery-suchej-blog-pol-1506787026.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej zadziałał Happy Per Aqua Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie happy per aqua Floslek, potem długo, długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kosmetyki kupisz w gabinecie u kosmetologa, ktory obejrzy Twoja skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy raczej nie sprawdzają się przy długofalowych efektach. Ja polecam wizyty w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Na zabiegi rewitalizacji chodzę do Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów i bardzo podoba mi się ich działanie. Świetnie nawilżają skórę, twarz po nich jest odżywiona i świetnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BEPANTHEN,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki! Malujecie się? Jest konkurs nawww.facebook.pl/novacebydgoszcz <- wystarczy zrobić sobie makijaż, może być nawet tusz do rzęs, polubić fanpage strony i czekać na nagrody. Główna nagroda to paczka z GOLDEN ROSE, i nagrody pocieszenia usmiech.gif ! Zapraszam do udziału! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz suchą skórę to wypróbuj niebieską serię vianka, ja akurat kupowałam kosmetyki tutaj: https://www.apteka-melissa.pl/ bo tu znalazłam w najniższej cenie ;) u mnie świetnie się sprawdziły, więc tobie też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje od lutego kremik Bielendy do twarzy z serii Hydra Care z kokosem i aloesem. Duży plus za cenę i to, że kremik jest na dzień i na noc i to w praktyce a nie teorii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W e-naturalne.pl możesz posegregować kosmetyki według rodzaju cery. Sporo rozwiązań polskich, sprawdzonych producentów. Zawsze stamtąd brałam kosmetyki do cery wrażliwej i naczynkowej. Taniej niż w drogerii stacjonarnej na pewno, a i jest pomoc przy wyborze kosmetyku. Wszystko naprawdę dobrze opisane. Z tym jest spory problem w branży moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atopis, który można dostać w aptece, ma bardzo fajny skład i super działa na skórę suchą i wrażliwą. Używam już jakiś czas i moja skóra w końcu jest nawilżona, zaczerwienienia mi nawet poschodziły. Dodatkowo bardzo tanie produkty. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie po prostu pomogły suplementy diety z neoglandyny, dobry skład, oparte na olejach np z ogórecznika, który dobrze nawilża:) Dla mnie extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maledine223
kosmetyki od Novaclear z serii Atopis a zwłaszcza krem nawilżający świetnie sprawdzają się na mocno przesuszoną skórę... głęboko ją nawilżają dzięki olejowi konopnemu który mają w skladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam całą serię z elodermu, ze względu na skórę z azs. U mnie tylko takie produkty zdają egzamin. Po ich wprowadzeniu nie mam suchych i swędzących miejsc na ciele. Cieszę się również, że nie pozostawia skóry lepkiej, tylko pozostawia przyjemne uczucie nawilżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wystarczyło smarowanie olejkiem bio oil, jest delikatny, nie podrażnia skóry, ładnie pachnie i można stosować na całe ciało również. skóra mi się odżywiła i nawilżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek

U mnie były w sumie trzy emolienty, ale ze względu na skład i koszta wybrałam eloderm. Ładnie się wchłania i pozostawia warstwę ochronną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaa

ja zamówiłam krem Skin  który  znalazłam pozytywną opinie na jednym z forum w internecie  . Krem jest bogaty w olejki tj. olej konopny, oliwa z oliwek, olejek cytrynowy, rozmarynowy i masło kakakowe jestem bardzo zadowolona skóra nie przeszusza się i krem można stosować pod podkład co jest bardzo dużym plusem skóra stała się świetlista miękka w dotyku i co było moim największym problemem to przebarwienia słoneczne naprawę zaczęły się zmniejszać  zamówiłam ze strony www.konopiafarmacja.pl i tam z tego co sprawdzałam to korzystnie wychodzi z wysyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×