Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dippy

Czy ta suknia ślubna jest ładna ?

Polecane posty

Gość bardzo ciekawa trzeba
przyznać, ale powiem ci ze mierzyłam kiedyś podobną, tylko zamiast kwiatów były slumaki. strasznie cieżka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się podobać;-) Ale chyba trzeba być dość odważna i mieć w sobie coś z artystki do takiej odważnej sukni. No i takie obszerne suknie nie są za wygodne np do tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bardzo się
podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dippy
Ciężka to w ogóle nie jest - bo już ją przymierzałam ;) ona nie jest aż tak obszerna więc myśle że aż tak duzych problemów w tańcu nie będzie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszwaraya
piękna i niepowtarzalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna jest :)
piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dippy
ten welon co podałam jest właśnie w komplecie z tą suknią. Suknia kosztowała do końca listopada 5480 zł- nie wiem jak teraz kosztuje bo ponoć ma drożeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welon ladny, ale nie wiem czy nie bedzie za duzo. Jak welon to moze jakas gladka mgielka raczej? Mysle, ze dol sukni przykuwa tak uwage, ze nie ma sensu rozpraszac tego wzorzysta gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdff
piekna suknia tylko to dla wysokiej i szczuplej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dippy
Własnie też tak myślałam że może być za dużo tego wszystkiego - a mgiełka w ogóle nie pasowała - psuła cały urok , jedyny welon który również pasował to hiszpański do pasa ( wąska koronka). Niestety nie mieli tego welonu( którego dalam zdjęcie) by można było przymierzyć więc musiałam go zamówić ( bo wszyscy uważali że będzie pasował ) a na wszelki wypadek będę mieć jakis gładki albo własnie kwiat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia przecudowna, welon okropny... ale suknia jest fantastyczna :) welon bym dała taki wpinany pod koka, mgiełka wykończona maleńkim wzorkiem np. różyczki własnie ale takie ledwie widoczne, i druga część welonu na twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastafarianin
O kurcze, córka Clintona ma suknie Zia86!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dippy
No faktycznie ta długa mgiełka nawet ładnie wygląda - kurcze no sama nie wiem :(...ten welon co zamówiłam kosztuje 600 zł więc jak będzie leżał tragicznie to lipa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli juz zamowilas ten welon w roze i dalas tyle kasy to po prostu uwazaj juz z innymi dodatkami. gladka fryzurka, delikatne kolczyki, zadnych bolerek i bedzie ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dippy
Tak będe musiała zrobić;) więc czekam z niecierpliwością do maja ;) wtedy się wszystko okaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dippy
Dziewczyny pomóżcie mi;) jaki bukiet do niej będzie pasował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dippy
A doradzicie mi jaki do niej bukiet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że jest śliczna! To najładniejszy model w nowej kolekcji Aire. :) Nieprzesadzona ale oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×