Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dirt Devil

czy ktoś zna tą markę , warto to kupić,

Polecane posty

Gość Dirt Devil

Mam do Was takie pytanie, czy ktoś zna tą marke, opis i cena bardzo mi się podoba, ale zawsze to internet , proszę o opinie w miarę możliwości Ostatnio pisałam z jedną z kafeterek na temat wolnowaru , ale mi wpadło w oko coś innego http://allegro.pl/item1350290186.html Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirt Devil
A zarobię na ten odkurzacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik03
witam :) dirt devil, bardzo dobry niemiecki producent odkurzaczy. Właśnie mam zamiar taki zakupić, bo słyszałam bardzo dużo dobrych opinii na temat tej marki (znajomi zakupili go na allegro, i są bardzo zadowoleni) ja zastanawiałamm się bardziej nad takim: http://allegro.pl/odkurzacz-dirt-devil-turbo-stojacy-1600w-cyklon-i1346497881.html ale ten ma 2500 W !!! czyli na pewno dokładnie zbierze sierść mojego pieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirt Devil
To tym bardziej dało mi do myślenia, jestem szczęsliwą posiadaczka kotka i psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem posiadaczka tego odkurzacza i szczerze nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirt Devil
o, A dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupkie chrupki
To mnie chyba pytalas o wolnowar. :) Dirt Devil znam, dobra marka, tez chcialam kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirt Devil
Pisałam wczoraj z kimś , o wolnowarze , też się zastanawiałam, Ale przejrzałam inne aukcje , i ten odkurzacz, pokazałam mężowi , on jest za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik03
to na pewno będzie Pani zadowolona, ja własnie za chwilkę chyba również zamówię tego 2500 W :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkurzacz jest do d**y... Miesiac pochodzil w miare normalnie , a teraz w ogole nie ciagnie... Filtr sie zapycha, odkurze jedno pomieszczenie a na drugie nowy filtr... Masakra jakas nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towlasnieya
Odkurzacz jest do d**y... Miesiac pochodzil w miare normalnie , a teraz w ogole nie ciagnie... Filtr sie zapycha, odkurze jedno pomieszczenie a na drugie nowy filtr... Masakra jakas nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam po roku używania silnik się spalił, przy odkurzaniu mieszkania 50m2. Dodam że nie jesteśmy syfiarzami, zero zwierząt w domu. Mamy roczne dziecko więc czystość to priorytet. Po oddaniu na gwarancje serwis stwierdził że odkurzacz został zalany. Tylko ciekawe jakim cudem bo krasnoludki z nami nie mieszkają. Mega drogie filtry około 150 zl, gdzie koszt odkurzacza to 400 zł. Naprawili odkurzacz tylko że względu na za dlugi termin rozpatrywania gwarancji i to po interwencji eksepdientki ze sklepu. Porażka, lepiej zainwestować w inna firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×