Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

ciotka__🌻 no właśnie dokładnie od sposobu karmienia to zależy, ale czy w ramach tego lub tego są jakieś ramy czasowe trudno powiedzieć.Karmiące wyłącznie C mogą nie mieć nawet 9 miesięcy, ja dostałam po chyba 3 miesiącach, choć karmiłam tylko niecałe 2. Z tą wizytą mój doktorek każe czekać równe 6 tygodni, tyle ile wynosi połóg i niestety to samo dotyczy aktów niesfornych z mężem lub innym kochankiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódko__🌻 moja położna przyszła w piątek dobie, ile mają czasu przepisowo nie wiem:O Do mojej koleżanki w ogóle nie przyszła, zadzwoniła za to i dość lakonicznie stwierdziła, że "pani to sobie poradzi" tym samym uznając wizytę za odbytą:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódka ja zadzwoniłam w sobotę po wyjściu ze szpitala a we wtorek już u mnie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna__🌻 dajże sobie babo jeszcze trochę czasu z rozstępami, trza dać hormonom się unormować, może tym samym chłolery rozstępy same przybledną. Współczuję Ci "masakry" wiesz gdzie:O U mnie 3 tygodnie po porodzie jest naprawdę oki, czasem jeszcze jeden szew mnie ciągnie, ale delikatnie. A rozpuszczać się mogą dość długo, więc podnoszę...cierpliwości. Też tęsknię do męża:O:O:O😭 Jeśli nadal masz dolegliwości kup sobie rivanol w żelu i smaruj! Jest bez recepty i przynosi wielką ulgę. A te sterimary do noska też są bez recepty. Co do noska...właśnie to, że woda morska jest w takich rozpylaczach jest super, bo dociera w każdy noskowy zakamarek, wystarczy delikatnie psiknąć do każdej dziurki i chwilkę poczekać przed wyciągnięciem, bo zbyt szybkie może zakończyć się zachlapaniem dziecku buzi (nota bene...nic mu się przez to nie stanie...ewentualnie się wpieni:P) Frida w obsłudze jest prosta jak konstrukcja cepa;) Się przykłada końcówkę rurki do dziurki noska i się...zasysa. Lepsza niż gruszka, bo żadne obce ciało nie dostaje się do wnętrza noska, więc nie ma obaw o ewentualny uraz. W aptekach są też takie odsysacze podłączane do....odkurzacza:O:O:O Ale jak dla mnie to przegięcie pały, już widzę zakatarzone dziecko w nocy, a ja latam z odkurzaczem i ryczę nim co kilkkanaście minut...:O Też patent:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna__🌻 znam ten ból:D:D:D Ja nawet pisząc teraz kiwam nóżką wprawiając w rytmiczne podrygiwania leżaczek mojego Drugorodnego. Bo rozrabia mi dzisiaj od samego rańca:D:D:D A nawet wcześniej. A biorąc pod uwagę fakt, iż Brono przez pierwszą połowę nocy miał koszmary i nie chcial za chiny spać moja nocka została klasycznie zarwana:O:O:O😭 Dzięki Ci panie za kawę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazanka - bardzo współczuję.. Wiem, że to małe pocieszenie ale miałam identyczny przypadek w rodzinie i maluch po operacji i 3 latach rehabilitacji odzyskał władze w rączce i choć widać nieco różnicę w ruchliwości rąk i dłoni, to używa tej uszkodzonej już normalnie. Więc nie wszystko stracone. Podaj na forum koniecznie numer konta fundacji to pomożemy finansowo jak możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była położna, do noska kazala najlepiej zakraplać po kropelce soli fizjologicznej ukręciła kikuta i już nie mamy juppi :) ale oczywiście zapomnialam zapytać o obcinanie paznokci, a jak z tym u Was? ja narazie obrywam, nie mam odwagi obciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek ❤️ Muszę sobie pozapisywać te wszystkie nazwy bo ostatnio pamięć i błyskotliwość nie są moimi najmocniejszymi stronami :P Wmawiam sobie, że to jeszcze przez hormony.. gorzej, jak już mi tak zostanie :o:P Hehe Kochana rozstępy to tylko jeden z tysiąca pociążowych mankamentów :P Ale póki co nie mam jeszcze w mieszkaniu porządnego lustra więc deprecha narazie nie grozi :P Hehe ostatnio jak się nad sobą użalałam, to M krótko to skwitował, tzn. że chyba nie jest tak źle bo on i tak by mnie ten teges w każdej chwili :P :D :classic_cool: Piszesz o kawie - ja chyba zgłupiałam ale od porodu żłopię inkę z mlekiem litrami.. tzw. u nas kawę cielakową :P Najlepsza Anatol waniliowa :P Ty to masz wesoło ze swoimi urwisami - chciałabym zobaczyć Bronia w akcji :D Eh ja z jedną i cierpię na nadmiar wrażeń a co dopiero z 2, w tym jednym biegająco-wrzeszczącym :D Aaa'propos.. ostatnio mi się śniło, że znów jadę do porodu i zbulwersowana kłóciłam się z położną, że jak to - przecież niedawno urodziłam :P No i od tamtej pory myślę o wszystkich możliwych opcjach zabezpieczenia a najlepiej zastosowaniu wszystkich naraz :P:o aga_jabi - ja obcinam Królowej pazurki od pierwszego dnia regularnie co jakieś 5 dni bo rosną jej i drapie siebie oraz wszystkich dookoła :) Kup sobie nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami - nie ma opcji skaleczenia :) Eeeee dałam dziś ciała. Mój M ma urodziny a ja w tym zamieszaniu nie zakupiłam niczego cudownego. Więc Małą w wózek i dawaj.. przywlokłam przepiękny tort śmietanowy wiśniowo-czekoladowy.. normalnie jęzor mi wisi na samą myśl.. właśnie tak myślę, czy ja aby napewno dla M go kupiłam :P:P Mała zasnęła - idę zrobić obiad (dziś podłączyli mi kuchenkę :D:D:D) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki Łazanka - poryczałam sie czytając twój post. Naprawdę współczuje takiego porodu i K..wa zaje..ć tych lekarzy się powinno, albo obcinać paluszki po kawałeczku i solić żeby bolało. Podaj dane to wpłacę pieniążki i porozsyłam po znajomych. Że takie rzeźniki w szpitalu pracują - masakra. Och bo za dużo wulgaryzmów mi sie ciśnie na język.Ściskam mocno i buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki Łazanka - poryczałam sie czytając twój post. Naprawdę współczuje takiego porodu i K..wa zaje..ć tych lekarzy się powinno, albo obcinać paluszki po kawałeczku i solić żeby bolało. Podaj dane to wpłacę pieniążki i porozsyłam po znajomych. Że takie rzeźniki w szpitalu pracują - masakra. Och bo za dużo wulgaryzmów mi sie ciśnie na język.Ściskam mocno i buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna-ja mam tak samo jak Ty z ta inka :) od jakiegos miesiaca zaczelam pic kawe-nie pilam od listopada w ciazy, a zaczelam inke. mam te inke magne taka zwykla i jeszcez inke niemiecka. wiec pije na zmiane ze 2 dziennie. normalnej kawy nie pije ;) mialam pytanie co do kupek a teraz o sen-ile wasze dzieciaki spia? bo czytam ze powinny ok 16-18h na dobe. zdarza sie u nas ze mala nie moze wieczorem zasnac do 12, 1 w nocy, bo chyba za duzo w dzien spi. ale wiadomo ze takie malenstwo wiele nie wytrzyma bez snu. no i teraz nie wiem ile powinno spac i jak? wyczytalam ze od 2 miesaca nie powinno spac po 16.00. a nie wiem jak mojego wczesniaka traktowac, jako miesieczniaka czy dwu?? w kazdym razie mala kiepsko sypia w nocy a nadrabia rano i w dzien,co sprawia ze chodze jak zombie,a nie moge tyle bo sie wykoncze.probuje przesunac spacer na pore ok 11, ale potem ok 14 znow robi drzemke. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna - super ze sie uwinelas z ta przeprowadzka. Przy dziecku ciezko. I ten tort.... wow mialas glowe i sily i czas zeby o to zadbac. Ja zrobilam taki numer ze przed porodem zamowilam na necie zegarek dla meza na ur, a ma je w polowie wrzesnia i chcialam go przechowac do wrzesnia. bo potem przy dziecku glowy sie nie ma do tego. A jak bylam w szpitalu on wpadl do domu sie wykapac i kurier przyniosl jego zegarek. i takim sposobem moj prezent sie zdradzil no ;) Ale ucieszyl sie:) wczesniej:) ja tez ma tą sol morska fridy i urzadzenie rureczke. ale nie wiem czy maly ma katar. Dziwnie zipie fakt, ale to oddychanie sie szkoli .Bo patrzylam w nochala to nie widac babola zadnego... Tylko jak przyjdzie co do czego to mam tą rurke przytknąc do dziurki czy wsunąc na delikatną głębokosc do dziurko noska.?? bombastyczna fajnie lajtowo podchodzisz do tych rozstepow. Ja strasznie to ostatnio przezylam heh. Ale udalo sie na tyle, ze wchlonely sie ;) Teraz tylko szerokie bioda i dupsko zostalo. Czekam az mina dni pologu i jade z brzuszkami i steperem.Bo nie bedzie mnie stac na wymiane wszystkich spodni ;) ktore wciagam do polowy ud ;) Mnie wczoraj szwy zciagnieto. U was ok ze dali wam rozpuszczalne Bo ja nawet wewnetrzny dostalam normalny i to chyba on mnie tak meeega ciagnal . Caly tydzien na kolku poporodowym siedzialam. A z paznokciami nie umiem sobie poradzic Nie umiem tych nozyczek obsluzyc;/ rece mi drżą. a mam caly dekolt podrapany, cos musze z tym zrobic. A srodowiskowa mi mowila że: jezeli planuje antykoncepcje, a oczywiscie ze tak bo karmienie piersa mnie na stowe nie zabezpieczy ;) to do gina sie zglosic na przeglad z 7-8 tyg pologu. Tabletki anty przyjmowac min w 10tyg po pologu i do 21tyg po pologu trzeba je zarzyc, nie wiem skad wymyslila te daty ale niech bedzie..jakas logika moze tam jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra,wlasnie sie usmialam po pachy,babcia mnie uswiadomila,ze herbatki podaje sie dzieciatku oslodzone!! ale ja gupsia :) to dlatego nie chcialo pic, bede probowac z oslodzona ;);););) no ale czlowiek sie uczy... ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zatkanych nosków - ja byłam z Kacperkiem u laryngologa to powiedziała, żeby nie psikać tymi rozpylaczami do noska , bo mają za silny strumień, tylko wodę na patyczek i kropelkę wpuścić do dziurki a po paru minutach położyć na brzuszek, a wszystko wypłynie. Ale w praktyce to tak pięknie nie wygląda. Byliśmy dzisiaj na kontroli i mój synek waży 5200 mając 4 tyg i 5 dni a urodzi sie 3700 - taki z niego łakomczuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mum to come
Nie wiem skąd twoja babcia to wzięła,herbatek dla dzieci się nie slodzi a przynajmniej nie cukrem bo dostają zatwardzenia,a jak już bardzo chcesz to tylko glukoza spróboj,z tym że glukozę z sama przegotowana woda,tak że nie slodz za dużo bo będziesz miała kłopot,wiem z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas M obcina paznokcie i Kacperkowi i Oliwii, ja sie panicznie boje i nie umiem, bo zawsze miałam swoje paznokcie delikatne jak papier i nigdy nie musiałam obcinać, tylko pilotować. Mi się wydaje, ze tych herbatek dla dzieci nie trzeba dosładzać, chyba że może glukozą. Mój Kacperek nie chce pić herbatek, w ogóle jak poczuje smoczek od butelki to go wypycha języczkiem. pytałam pediatrę o rozlewający brzuszek. powiedziała, ze dzieci mają tzw żabi brzuszek i jest to normalne. Mum to come - przeczytałam gdzieś aby pić herbatkę koperkową 15 minut przed karmieniem, wtedy działa najlepiej. My podajemy też espumisan dla maluszków. bombastyczna - rozstępy z czasem zbieleją same, ale możesz ożywać kremy, tylko najlepiej kupic w aptece i dobrej firmy, bo na byle co szkoda kasy i smarowania. Położna przyszła do mnie tydzień po porodzie. Macie ochotę na igraszki z M? Bo ja nie , a mój chodzi za mną i podpuszcza. No nareszcie udao mi się coś napisać. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no calkiem mozliwe dziewczyny. nie bede jej duzo dawala, byle by cos napila i byla kupa. teraz jest juz zadowolona, kupa wielka byla kolejna. skoro moja babcia tak karmila 4 dzieci 60 lat temu to chyba jest ok. a nieslodzonej herbatki nie tknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli któas stosowala dla maluszka kropelki BioGaja. to powiedzcie mi jak długo je stosowac? Bo wiem ze 5 kropelek ma byc, ale jak dlugo? Dostalismy sie bo mlody puszcze smierdzace bąki po mleku modyfikowanym ktore otrzymal tydzien temu w szpitalu i to tylko 20ml a jego flora bakteryjna totalnie przez to zwariowala. Jest karmiony teraz tylko i wylacznie piersia i mam mu podac na wyrównanie tej flory bakteryjnej. Tylko przez tydzien podawac? ...krocej? Wogole ja znowu sie zamartwiam. Bylismy dzisiaj zbadac odruchy niemowlaka. Wszystkie są prawidłowe uff;) Ale ma zle zrosnieta kosc ogonowa, w doroslym zyciu nie bedzie dlugo lubial siedziec na twardym, coz da sie przezyc Ma niesymetryczne kosci czaszki, kazali mi ugłaskiwac główke a szwy zaczna pracowac. Ma tez wodniaki jąder, w ciagu dwoch miesiecy powinny sie wchlonac, jesli nie to nie chce nawet myslec.... Oraz przepukline pępkowa ma, delikatna, musi czesto na brzuchu lezec. No i juz mam dnie zaplanowane. zamiast nakompie bede pracowac z malcem zeby ladnie mu sie ciałko naprawilo. Wazne ze sra, je i spi :) Zdrowy i tak jest. Ale tak napisalam zebyscie tez sie uczulily i obejrzaly maluszki wasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa co do kosci czaszki to moja tez ma niesymetryczna, ale lekarka mowila ze wszystko jest w porzadku i nic nie uciskac. samo sie mialo zrosnac, jak sie martwilismy i juzsie zroslo,jedynie ciemiaczko jeszcze calkiem nie stwardnialo. ale co do czaszki to nawet polozna mowila ze nawet my mamy niesymetryczna glowke i jest ok i tego sie nie widzi. i nie kazali nic uciskac.... rozne szkoly.. badz tu madry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come herbatki się ni słodzi dziecku,ale jak już chcesz to przegotuj ten cukier z wodą.Ja podaje małej herbatkę koperkową z Hippa w granulkach jest super i troche słodka i jest też taka herbatka ułatwiająca trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, dziewczyny. Piszecie o pociążowych skutkach. Ja rozstępów nie mam, ale za to mam jakieś 50-60 nowych pieprzyków, kilka starych mocno ściemniało :( jeden (z tego co się zorientowałam) ma dwie barwy (na piersi) - pewnie będzie do usunięcia. Z tą ilością mogę zapomnieć o leżeniu na słoneczku :( ech... Moja malutka ma ciągle zatkany nosek, ale mleczkiem... i patyczkiem z wodą albo solą fizj jej czyszczę:) tymkowa - mi nic nie mówiła pediatra takiego, ani że bada odruchy :) może za słabo się wypytywałam, ale skoro mówiła,że z dzidzią ok, to cóż :) aaaa, paznokietki - nam lekarka powiedziała,że pierwsze muszą się same wytrzeć, że nie można ich obcinać! Także my w niedprapkach każdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come - nie szalej tak z tym wyliczaniem ile godzin powinna.. każde bejbe jest inne - moja np. czasem prześpi pół dnia a czasem kimnie się ze 2 razy po 15 min :o Dziś w nocy byłam zachwycona bo jak Mała zasnęła po kąpieli ok. 21 tak bez ryku i marudzenia podczas międzyczasowych karmień przewijań kimała do 6 rano. Miło było trochę pospać :D Ale z tym męczeniem przed wieczorną kąpielą możesz spróbować - u mnie działa ;) tymkowa - to się prezent sam wydał :D co do szwów to ja zewnętrzne miałam zwykłe a wewnętrzne rozpuszczalne (nie wyrobię - położna powiedziała mi, że do 3 m-cy mogą się rozpuszczać :o) Jak te zwykłe mi ściągali to wyłam z bólu i cała jazda zaczęła się od początku :( Wrrrrrrrr u mnie jeszcze kawał czasu zamiast antykoncepcji będzie szklanka wody zamiast sexu 😭 Dziewczyny z tym słodzeniem to bym nie radziła. Słodki smak dziecko ma wyrobiony od początku.. słodkiego nie powinno dawać się jak najdłużej żeby dziecko poznawało też inne smaczki :) pocahontas - ja bym z chęcią się rzuciła na M.. parę razy to nawet zzrobiłam :P ale już się opanowuję, bo to tylko drażnienie lwa :P NuLa jak się masz??? Dobrej nocy Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka - mi moja położna mówiła że niedrapki tylko do szpitala bo tam strach obcinać pazurki zeby jakiś zaraz szpitalny się nie wdał. W domu absolutnie żadnych niedrapek bo dziecko poznaje świat przez dotyk, czuje bliskość itp i to może zaburzać rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z tymi niedrapkami to tez rozne szkoly ;) Ja w domu nie zakladam bo zapominam i ciagle w pospiechu jestem. Juz nawet nie czuje tego drapania. Jesli maja sie wytrzec to fajnie, ale szybciej obawiam sie złamie sobie je dzieciaczek. Wlasnie dzisiaj wyszlo niezle odparzenie po kremiku ktory stosumie do przewijania. Bo jest z cynkiem ;/ A cynk raczej od 1 miesiaca stosowac. Wiec mial jakies plamki a z jąderek zaczela mu skorka schodzic. Wiec szybko odstawilismy i zakupilam zwykla witaminową maśc i posmarowalam. Oraz linomag zielony bezcynkowy tez mam. I tym do pierwszego miesiaca bede smarowac. To sie poczatkujaca mama uczy/ Moglam mu ran narobic na jąderkach . Czekam az mu dupka podrośnie to zaczne uzywac w koncu tych ekologicznych wielorazowych pieluch bo narazie w nich maluch tonie ;) Maly spi. mam nadzieje ze obudzi sie ok 24... podkarmimy, a potem chcialabym zeby jakos ok 5 sie obudzil. Nie nawidze gdy budzi sie o 2. to taka straszna godzina. czarna dziura no ... a o 5 to juz luksus ;) Moj ma dosyc sucha skore, powiedzcie mi czym smarujecie ciałko zeby było gładkie nawilżone? bo smaruje oliwka pielegnacyjna hippka. ale i tak jest suche... jakies balsamy sa wskazana dla takiego maluszka? tygodniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedrapek mojemu nie zakladalam ani razu jakos sie nie drapie tymkowa ja teraz kapie w oilatum soft i po kapierli smaruje jeszcze oliwka johnsona (choc mowia, ze nie trzeba smarowac, ale po samej kapieli mial wysuszona skorke) i teraz jest super gladziutka, tylko na stopkach ma sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobry sposob kapiel troche pomarudzi,pomeczyc i dac cyca i zasypia od razu, wlasnie zasnela.. a nie spala cale 4h wiec juz bardzo marudzila. neistety pewnie sie ok 12 obudzi.. nie daje mi rpzespac nocek. ja juz nie zakladam niedrapek,ale paznokietki tez musze czesto przycinac b.szybko rosna i sie moze zaciac lub mnie :) ja uzywam oliwke na wlosy zeby ciemieniuszke zwalczyc, kapie w nivea, a potem daje na cialko i nozki lotion johnsona bedtime, fajnie pachnie. zadnego uczulenia nie zauwazylam. gorzej ze sporo ma ciemieniuszki,a jak wycieram grzebykiem to beczy wiec nie wiem jak to zwalcze. no sprobuje jakos inaczej slodzic te herbatke,ale czasem musze podawac ja,bo obawiam sie ze kup za czesto nie bedzie. chyba ze jej sie samo unormuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! Uzywałam niedrapek tylko w szpitalu, teraz same jej te końcówki odpadają. Do smarowania po kąpieli polecam Emolium balsam. Rewelka! Bardzo wydajne. Jeden raz naciskam i wystarczy na wysmarowanie małego ciałka ;) Póki co wszystko jest super, oprócz czasu po kąpieli. Wtedy mała nie wie, czego chce. Niby do cycka, a niby nie, drze się i odrywa. Kończy się na tym, że ją zatykam na chwilę smoczkiem (jedyna pora w ciągu dnia, kiedy chce go ssać i w ogóle użyć) i zasypia. Strasznie to dziwne, Lidka tak nie miała, więc nie ukrywam, że jest to dość stresujące. No cóż, nie mam z kim się pokochać, ale mąż wraca 5 października, więc pewnie będzie już można. Jeszcze mam końcówkę połogu. mum to come--ja bym nie słodziła, herbatki są wystarczająco słodkie. A nie każdy babciny sposób godzien jest naśladowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania-ja mam taka hippa natal ale to laktacyjna i ma wiecej ziol.jest specjalna hippa dla maluszkow? musze taka zakupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak dziś nastroje? Ja jestem w szoku - Maleńka ładnie spała w nocy (tylko nad ranem chwila marudzenia - znów przez zapchany nosek :(), wstała nakarmiłam ją, wyprzytulałam i odłożyłam, żeby sobie poleżała. Porozglądała się, ja pobiegłam szybko nastawić wodę, wracam a ona śpi :D I takim oto sposobem piszę do Was i mam czas na podelektowanie się śniadankiem :D:D:D Co do suchej skórki to naprawdę polecam Balneum - ale już pisałam. Dla mnie rewelka. Kąpię teraz w płynie już tylko raz na kilka dni i skórka cud miód :) Balsam też extra - 2 razy posmarowałam i zniknęło łuszczenie. Teraz nie marzę bo nie ma potrzeby. Ps. Też uwieeelbiam bałą serię Johnsona Bedtime - ten zapach! Czasem sobie kupowałam ten balsamik ;) Któraś wcześniej pisała o gorsetach poporodowych. Ja zakładam.. i NIC. ZERO efektów a męczę się już dość długo. Brzuch mam już dość płaski tylko ta sflaczała skóra :( Dopijam inkę i do roboty póki Niunia kima :) Miłego dnia 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×