Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Heloł! Nie zaglądałam tu dwa dni a tyle stronek naprodukowałyście wow :) Mojej Martynce wyszły 3 zeby na raz a teraz widzę że kolejny będzie się przebijał. Juz wiem co było przyczyna jej marudzenia i darcia się zamiast płaczu hehe. Teraz znowu zmagam się z lużnymi kupami u małej. To też pewnie wynik ząbkowania. A i moja córcia skończyła wczoraj 7 m-cy :) Jeżeli chodzi o szczepionki przeciw grypie to też słyszałam że niektórzy muszą je odchorować i że nie tak do końca chronią przed przeziebieniem . My dziś śmigamy na obiad do szwagirki więc dzionek zapowiada się bardzo udany :) Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ja poprosze zdjecia maluszków których niema na FB. Oczywiście prześlę Wam zdjęcia Martynki :) mój mail kewior29@wp.pl Zapomniałam napisać że ja tak jak Dziadek i Misiaczkowa po całym dniu padam na pysk i często juz o 21-wszej śpię . Mała budzi się po 5-tej na mleczko i nie zawsze chce zasnąć a ja przed 6-stą wychodze do pracy. Więc moja mama też musi tak wcześnie wstawać bo dzieciątko na całego jest rozbawione i zasypia dopiero około 9-tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Melduje ze zyje nadrobilam stronki.wczoraj starsza corcia miala bierzmowanie takze mam do jutra mam gosci. Slonecznej niedzieli zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady oglądałam, fajny ten Twój sąsiad, za parę lat może będzie ganiał za Twoją Mąłgonią ;) Super że takie dzieciaczki mają takie pasje, a nie tylko komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ aga tez ogladałam!!! Ale super! naprawde jestem pod wrazeniem Kamila!! Super chlopak! Taki prawdziwy zapaleniec z pasją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pochowali sie gdzies z ta kamera i nie dało rady przekazać pozdrowień:O Ale za to były bociany:D:D tnks- miłego dnia na uczelni... w głebi duszy troche zazdroszcze bo jak czlowiek studiuje to ma wrazenie ze jest jeszcze taki młody :D:D hehe chyba sie zapisze tez na jakies studia;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!! Siii, dalej mam zrobić te przedstawienie, a dokładnie to jest dzień patrona szkoły. Całe szczęście, że są na świecie dobrzy ludzie, koleżanka sama zaproponowała, że mi pomoże, potem druga, że zrobi dekoracje, jestem w siódmym niebie! Dzisiaj piszę konspekt, żeby go jutro machnąć do dr. Ten wózek mnie kompletnie nie przekonuje, ale pysk mi się śmieje, jak tak sie nim cieszycie :D Najważniejsze, żeby się sprawdzał :) Też nie mam siły w ogole wieczorami. Dzisiaj mam kupę roboty, całe weekend ze szmatą w rękach :o Bociany uwielbiam ---z wiadomego powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane ;) Ale tu dzisiaj spokojnie ;) nadrobiłam wszystkie str i jestem na bierząco TNKS czy czasem dzisiaj Kalinka nie kończy 7 miesięcy? Tak mi się wydaje więc wszystkiego najlepszego tak samo aga(z czymś nie pamiętam przepraszam )całuski dla Piotrusia ;) U nas kryzys w pracy więc pracuję tylko do świąt a potem idę na zwolnienie,coś chora się robię ;) trzeba będzie szukać coś nowego Ja też poproszę zdjęcia TNKS i Vilia odwdzięczę się zdjęciami Martynki asiaoginska1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam chodziło mi oczywiście o aga_jabi buziaki dla Piotrusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Ja już w domu :D rozeznałam temat i opuścilam współtowarzyszy niedoli :D As tak mała dziś 7 msc kończy :D dzięki!!! Aga_jabi najlepszego dla Piotrusia :D As jak mogę doradzic to po ciązy masz straszne problemy z kręgosłupem :) albo... Co lepsza... Depresje poporodową :D moja koleżanka 3 lata byla na zwolnieniu z powodu depresji :D ale tu o tym sza :) Dziewczyny wiem, że po za as ktoś pisal o foty, ale nie pamietam kto :p wysle, wysle jak się przypomnicie z mailami a ja dorwe się do kompa :p Vilia mam już dla Ciebie spakowane bephanten i jutro go m na poczte rzuci ok? Auto mi się chyba spieprzylo :o coś z napedem 4x4 się dzieje :o Kurde tyle pisac cchcialam i zapomnialam :o Vilia jak mleczarnie? U mnie jest lepiej - serio! Mala dziś jak przy cycku pila to jak za starych dobrych czasow co pociagnela to polykala :D ide laktacyjnej znow zapodac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o szcepionce przeciw grypie mialam jeszcze pisac - ja się nie szczepie bo chorowealam w tym roku 1 raz od 5 lat - "chorowalam" katar troche kaszlu i tyle Natomiast mój m potrafil być chory doslownie non stop! Tydzien chory, 3 dni zdrowy 3 tygodnie chory 2 dni zdrowy i tak w kolko, zaszczepil się w tym roku w pazdzierniku i od tego czasu byl raz też przeziebiony - ale to nie było tak jak zwykle że go rozkladalo totalnie wiec jak widac u niektorych warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ja prosiłam o fotki: klaskawa@wp.pl Vilia wysłałam Ci zdjęcia mojego Antosia, bo podałaś maila, czekam teraz na fotki od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA 15510 AS - FOTKI POSZŁY :D czekam na zwrotki z fotkami :D Lady przyznawaj się - kto ma takie fajne oczy? Ty czy mąż? i Wojtuś i Gosiaczek mają takieeee oczy że aż trudno wzrok oderwać :P vilia jak tam z m? amber jak mała? ale mi się dzisiaj nic nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As kochana w imieniu Piotrusia dziekuje za zyczenia i pamiec. Tnks dziekujemy i slemy zyczenia dla Kalinki :). Dziewczyny ja jutro pierwszy dzien do pracy allllla.......... Maly mi sie cos buntuje na mm w ciagu dnia, kupilam juz jogurciki, mize to bedzie jadl. Hmmm a moze mu hipp przestal smakowac....czy ktores mleko jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_jabi, TNKS wszystkiego Najlepszego dla Waszych dzieciaczków. TNKS wysłałam fotki. A Twoja Kalina to mała zalotnica. ;) Też uważam że Gosia Lady ma niesamowite oczy, chyba to po mamie :) A u Nas masakra. Młody boi się wszystkich oprócz mnie i męża. Byliśmy wczoraj u bratowej męża, która ma się opiekować Antosiem. Nie dał się jej wziąć na ręce, dziś również poszliśmy i powtórka z rozrywki. W piątek zostali z Nim na chwilę teściowie i też dał popis, a już wcześniej się nim zajmowali. Tak się skubany ostatnio przywiązał do mnie, ze tylko ewentualnie mąż może sie nim zająć, ale taki tak mnie szuka - a właściwie mojego cyca. W nocy budzi się kilka razy i też nie zaśnie jeśli nie dostanie piersi, inaczej jest taki płacz, ze się krztusi. Mam 2 tygodnie by coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam mega problem...Mały nie chce pić tego Nutramigenu :o A ja mam mleka jak na lekarstwo...Coraz mniej :( Dziś rano 100 ml, teraz 120 ml. Czyli ściągam mu na jedno jedzonko dziennie - a on pije 2-3 razy. A rano i wieczorem to minimum...:( Ten nutramigen strasznie śmierdzi...a jak smakuje :o Bleeeeeeeeee Wcale się nie dziwię, ze nie chce jeść. Dodaję do tego kaszek, nawet owoców i nie chce jeść :o A dodatkowo teraz jak widzi butlę to nawet nie chce zassać - mimo, ze tam jest np moje mleko. A wieczorem on jest tak zmęczony,że nawet nie mam szans, zebym mu dała łyżeczką... Pocahontas- a jakie mleko je Twój maluszek? Jutro czeka nas wizyta u dermatologa (nie liczę na zbyt wiele..) i mam zamiar umówić się na wizytę do jakiegoś porządnego alergologa. MAm nadzieję, że prywatnie to jakieś sensowne terminy wizyt będą. TNKS, super, że chociaż Ty ściągasz już odpowiednie ilości mleczka :) Ja mam jeszcze trochę zamrożonych porcji, ale co z tego skoro nie mogę mu teraz go podać. Będę katowała się herbatkami, wodą do oporu ;) I mam zamiar powrócić choć na tydzień do ściągania mleka 3 razy dziennie. Zobaczymy czy to coś da... Dziś wypiłam karmi i trochę coli :) TNKS, jak M dał sobie dziś radę z małą i obowiązkami? :) I sto lat w zdrowiu dla MAlutkiej :) Ode mnie i Bartusia :D 🌻 A z M się odzywamy - byliśmy wczoraj u znajomych i było mi głupio przy nich się 'boczyć' na niego ;) I potem już tak zostało ;) Ciekawe na jak długo? :P aga_jabi, współczuję jutra ;) Mnie to za tydzień czeka :( Zdjęcia wyślę niebawem :) Super, że wózek podoba się małęj :) W końcu to fura dla niej :D Jej pierwszy terenowiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli moge cos poradzic
to dodawaj kaszki smakowej do tego nutramigenu(o ile dziecko moze takie pic)lub na poczatku mieszaj ze swoim mlekiem.z dnia na dzien zmniejzaj ilos swego mleka i w koncu dziecko sie przyzwyczai.mialam ten sam problem.synek nie chcial pic tego mleka,plakal,prezyl sie.ogolnie horror.ale powoli,powoli i przyzwyczaił sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! vilia wiem co przeżywasz miałam to samo. Dziewczyny ogólnie to chciałam si poradzić bo my problem z wypryskami na policzkach mamy od urodzenia już nie raz o tym pisałam teraz jestem nawet przyzwyczajona do tego staram się nie przejmować ale to mi i tak nie daje spokoju znikają czasami ale na krótko i zaraz znów to samo raz jeden policzek cały czerwony raz drugi zaraz znika by później znowu oba na raz i teraz oczywiście już od ok 2 tyg znowu to samo:/ już kiedyś byliśmy na diecie bez mlecznej jak karmiłam piersią później znowu karmiłam pepti ograniczaliśmy alergeny jak wprowadzaliśmy posiłki ale to nie daje żadnego skutku też pojawiało się i znikało i tak w kółko:( teraz je już praktycznie wszystko i ciągle to samo byliśmy u alergolog jakiś czas temu powiedziała że raczej to nie jest uczulenie ale na 100% nie może stwierdzić i tyle się dowiedzieliśmy.Szkoda mi małego bo czasami w nocy sie potrafi obudzić i drapać to. Mam zamiar jeszcze się przejść w tyg do naszej pediatry i jeszcze się poradzić chociaż tak jakoś już ciężko mi wierzyć jakimkolwiek lekarzom (jakoś wydaje mi się że oni wiedzą tyle co ja) Poczytałam troszkę na google że czasami to może być coś tam związane z pasożytami więc zapytam jakie by tu badania zrobić czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiacz3k, ja CI nic nie doradzę, bo wtych sprawach głupia jestem :o "jeżeli mogę..." - dodaję mu do tego kaszki ryżowej owocowej, owoców, ale to nic nie daje :o A przyznam szczerze, że moje mleko na wagę złota się robi i trochę mi szkoda paprać z tym śmierduchem... Zastanawiam się czy może np. Bebilon Pepti by mu lepiej nie wchodził. Muszę zapytać pediatry jak będziemy co ona na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski u mnie juz po imprezie, wszyslo wszystko super!! Wrzuce fotki na fejsa jutro! W koncu to okragle urodzinki mojego pierworodnego:D:D vilia- wspolczuje gdyz wiem co przezywasz, mialam to samo! bebilon pepti jest podobno troche lepszy w smaku wiec sprobujcie sie przesatwic moze z kaszka podejdzie bartusiowi bardziej. tnks- no tak zachwalasz wozeczek:D juz nie moge sie doczekac az przyjdzie. A oczy to nie wiem, rzeczywiscie moze bardziej po mnie juz po tatusiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Lady, ze impreza się udała :) Pewnie Wojtuś zadowolony :) A co do Bebilonu Pepti to ile płaciłaś za puchę? Też na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowalam na recepte, ale mozna i bez tylko drozej wtedy za puchke ponad 20 zl a z recepta kolo 10 zl ale to kilka miesiecy temu wiec teraz moze kilka zl wiecej. Ze slyszenia wiem ze ten nutramigen jest gorszy niz pepti ale podobno nawet do nutramigenu dzieci sie przyzwyczajaja wiec jest szansa:) zwlaszcza jak nie ma wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak to będzie :) Oby było teraz z górki. A najlepiej jakby to nie była alergia :D Takie marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - spokojnie! To może być alergia ale nie koniecznie na mleko!!! Monisi3k my robilismy bad kalu na lablie metoda elissa , co do pasozytow to dr podejrzewal, tzn byla to jedna z opcji dlaczego mala nie przybiera i kazal też zrobic morfologie z rozmazem i to ige , u nas wysypka byla od zapalenia przewodu pokarmowego i byla uzalezniona od tego co jemu... Chodzilo o to że w zdrowym organizmie pewne rzeczy malej nie szkodza bo ich nie przyswaja a ja ich w mleku jej nie przekazuje... To wyszlo nam też z krwi ( potwierdzenie tego) coś na e było podwyzszone czy zanizone :p musialabym sprawdzic ;) Lady dziś mala na kanapie lezala i marudzila wiec podjechalam jeepem pod kanape i wlaczalam melodyjki :D zaraz się tak lachala że aż czkawki dostala :D no wyjatkowo jej podszedl wozio :) Vilia za wczesnie się pochwalilam :o dziś sciagnelam 70 ale tak szczerze to jeszcze mam coś ale nie mam sily ani checi :o Dziewczynki z okazji 7 miesica mojej malej, z okazji przezycia 1 zjazdu i tego że mala na wadze przybrala stawiam drinki :D Vilia m dal rade :) mala miala dobry humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×