Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość do NuLa
A ja zauważyłam taką brązową wydzielinę na bieliźnie, takie jakby gęste brązowe upławy.. to na pewno efekt tego tarmoszenia szyjki. Zobaczę co będzie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka- dawno juz pytałaś, ale dopiero dziś odpowiedam,że u mnie się te Lilypadz nie sprawdiły, bo przeciekły bokiem, a jak nawet jeden nie przeciekł to jak odkleiłam to jak trysnęło to lepiej niż z fontanny, bo te wkładki działają przez ucisk na brodawkę. Nie wiem też czy nie przykleiłam źle, odłożyłam do szafy i wyprobuje za jakiś czas, bo być może moja laktacja nieunormowana. Za to zaczęłam wypróbowywac różne wkładki jednorazowe i ranking wygrywają Canpol Premium i Tomme Tippee (Bella Mamma i NUk odpadają w przedbiegach). Na razie te wypróbowałam. aga15510- mnie nic a nic kręgosłup nie boli w związku z cc, w ogole nie odczułam miejsca wkłuciam, a sama blizna pobolewa jak tam dotykam. Podnosiłam już wcześniej, praktycznie od przyjscia ze szpitala mojego 2,5latka (16kg) jak chciał na ubikację. Dziadek Jacek 🌼- jak radzisz sobie z mini chłopami? Brono daje pożyć i zająć sie Franiem? bo mój Franio chce mnóstwo rzeczy ode mnie kiedy ja karmię, a to trwa.... i w końcu sam sobie radzi siejąc zniszczenie przy tym misiaczkowa- to miałąś przeżycia szpitalne....... brrrrrrr a co do szczepionek to ja tylko te konieczne i każdy mój synek tylko tak był szczepiony i przy tym zostane. Na smierć zapomniałam zarejestrować Filipa na usg bioderek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
jagodka1 no to jak coś się będzie działo to pewnie Redłowo będzie,bo lepsza droga. do Nula może to ten czop Ci odpada albo to tylko przez badanie bo czasem po badaniu tak masz.Jak coś to 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski. NuLa - Jesli dasz rade dalej pojechac to polecam wejherowo/ Tam przynajmniej dziecko mozesz miec przy sobie i gdy przychodza w odwiedziny np maz to moze z wami siedziec, aw Redlowie jest sala widzeń i to zaszybką ogladaja dziecko. Mnie na tym wlasnie zalezalo zeby byla swoboda i zeby maz nocowal ze mna dwie noce i w tym przypadku w wejherowie jest wiecej luzu. Bylismy z Tymonem u pediatry w czwartek i lekarz na dziendobry mowi "co za wielkoludek" dwu i pół tygodniowy. Waga nam skacze do gory ladnie, wazymy 4500g i karmimy dzielnie dalej piersia. Czasu mnie rowniez brak jak i wam. Podziwiam te mamki ktore maaja jeszcze malych kilkuletnich syneczkow.Nie dałabym rady skakac przy dwojce. Tymek budzi sie w nocy pare razy.... ok 24, potem ok 4. I niestety od 6 do ok 9 nie umie juz spac i ma momenty zabawy i aktywnosci podczas gdy ja bym pokimala. Tesciowa dzisiaj rano odjechala... pomogla mi duzo, odzylam troche, zmienilam fryzure itd. Pomimo jej dobroci i prob wychowywania mi synka to ciesze sie ze juz pojechala ;) Co za duzo to niezdrowo. Chyba z 6 raz byl przystawiony do cyca i mamnadzieje ze teraz pospi dluzej.... chociaz sie wierci...pewnie przez bąki. Ja mam straszne dretwienia palcow nocami sluchajcie. Beda z malym u pediatry podpytalam i niestety nie moge zadnych lekow brac nawet. Magnezem z b6 sie wspomagam. A wszystko przez to ze moj kregoslup wraca na swoje miejsce i uciska mi jakies dyski a one nerwy i powinno samo przejsc. Czy ktoras tez cierpi na takie dretwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
nie wiem czy przypadkiem u mnie sie nie zaczyna bo od 7 rano 3 razy odwiedziłam wc a potem zaczeły sie bóle jak okresowe ale 100razy mocniejsze...kapiel nic nie pomogła:(to sa takie od krzyza bóle i podbrzusze...wiec licze co ile mam i puki co mam co 7-8min.co za bóllll.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, jest dobrze,ból trwał tylko na cas owulacji jagodka ja juz jestem przywyczajona do tej diety, a urozmaicam, do tego witaminy i rutinacea, a ból był naprawde diwny, łączyłam z zakrzepica i pęknięciem macicy, zobaczymy co bedzie przy następnej owulacji, ale skoro owulkę miałam 11 wrzesnia to jeszcze tydzien mi został i okres będzie nula no w końcu, moze coś rozrusza bo my juz tu wszystkie rozpakowwane kibicujemy!! Mój mały zaczyna usnosic juz usteczka do usmiechu:)) w końcu 6 tydzień zaczynamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) 8 dni przenosilam maja mala, poszlysmy w koncu do szpitala na wywolanie ale chyba sie wystraszyla i sama rozpoczela akcje ;) prawie 6 godz trwal porod, hmmm kazda wie jak to jest wiec nie bede pisac.. dzis konczy rowno miesiac ;) i przytyla 1kg od wyjscia narazie nie mam fizycznie mozliwosci poczytac was wczesniej tylko 2 strony wstecz i tak nie personalnie napisze w skrocie hemoroidy mam, i tez krwawie i tez pwnie lekarz mnie nie ominie, mam problem z wyproznianiem chociaz nie wiem po czy bo i tak malo jem moja mala .... eh chyba kolka jej sie zaczyna, je za dwoje, kupy robi normalnie ale czasem musi sie nastekac i pozwijac a teraz chyba brzuch ja boli bo potrafi sie ze snu z krzykiem wybudzic, podawalam jej rumianek i troche pomogl ale chyba sie juz przyzwyczaila do niego bo teraz nic jej nie pomaga, balam sie jej podawac czesto wiec ja go pilam do wczoraj bo polozna odradzila mi jakiekolwiek ziola poza koprem wloskim... i byc tu madrym gdzie kogos nie zapytasz kazdy mowi co innego.. nie wiem moze cos jem co jej szkodzio, wlasnie teraz przez sen sie zwija :( zrobi baka i spokoj na 1 min😠 szkoda mi jej bo nawet wyspac sie porzadnie nie moze. ktoras tu pisala o tym ze jej dziecko nie lubi przebywac na swiezym powietrzu - moja tez ! masakra jakas, jakby wozek to byla kara, jak nie spi to placze a uspic ciezko... az boje sie z nia na spacery wychodzic co do szczepien, pielegniarka dala propozycje ze pierwsze szczepienie moge zrobic ref szczepionkami a drugie skojarzonymi, odwrotnie sie nie da, musze sie zastanowic poza tym moja ma dni ze od cycka by nie odchodzila, spac nie chce, zwija sie a sa dni (coraz mniej) ze ladnie spi budzi sie na karmienie i spi dziewczyny czy wy wszystkto jecie czy moze jest cos czego nie mozna... np chleb, bulki, ryz ,kasza, nabial w b. malej ilosci, jabka, miso drobiowe, tyle jem i to w niewilkich ilosciach, ja juz glupieje z tym jedzeniem a chcialabym wiecej, 15 kg mam mniej jeszcze 4-5 zostalo ale jak tak dalej pojdzie to za 2 miesiace spadne ponizej 50. lece bo sie budzi ... buziaki i powowodzenia dla nuli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka to ja pisałam o tym wychodzeniu na spacerki..kurde masakra .dzisiaj sprobuje z nią wyjśc może tym razem się uda.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybko: nula mam wrażenie ze w końcu i na ciebie przyszła pora:-))) ja już zaszczepiłam małego refundowanymi, zniósł to dzielnie nic mu potem nie było nawet slad nie został. z tego co wiem jak wybierzecie np program na 5 to nie ma szans żeby potem przejść na refundowane, z kolei jak zaczniecie od refundowanych to mozna w każdej chwili przejść na skojarzone. Grays to na pewno owulacja? ja miewałam bolesne owulki ale żeby aż tak... mnie równo po 6 tygodniach przyszła @ jak narazie jest ok bo wczesniej miałam bardzo bolesne okresy a teraz nic mnie nie boli jestem w szoku spodziewałam się boleści na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki. Mój Kacperek też nie lubi na dwór wychodzić, więc zabieram go jak śpi, ale nie wiem jak to zrobię jak będzie zimno. Troche sie wam pożalę, wybaczcie. Rozchorowałam się na maxa. Wczoraj doktorka przesala mi Duomox, ale gorączkuję i muszę brać paracetamol. W nocy mama u mnie spala i wszystko robiła przy małym, ja tylko karmiłam - takie zwłoki ze mnie były. Mam zapalenie gardła i migdałki zawalone. Dziewczyny przy temp 38,5 i wyżej nie wolno karmić, bo dziecko zacznie gorączkować. Jeszcze w dodatku M tez chory. Dzisiaj rybki w akwarium zaczęły nam zdychać, bo na noc dziadek pompkę wyłączył, a wczoraj zmienialiśmy wodę i skisła w nocy. Więc dziś była akcja - ratowanie rybek. Mam maxa . A bałagan w chacie taki, że aż boje się wyzdrowieć, bo będę musiała to posprzątać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki. Mój Kacperek też nie lubi na dwór wychodzić, więc zabieram go jak śpi, ale nie wiem jak to zrobię jak będzie zimno. Troche sie wam pożalę, wybaczcie. Rozchorowałam się na maxa. Wczoraj doktorka przesala mi Duomox, ale gorączkuję i muszę brać paracetamol. W nocy mama u mnie spala i wszystko robiła przy małym, ja tylko karmiłam - takie zwłoki ze mnie były. Mam zapalenie gardła i migdałki zawalone. Dziewczyny przy temp 38,5 i wyżej nie wolno karmić, bo dziecko zacznie gorączkować. Jeszcze w dodatku M tez chory. Dzisiaj rybki w akwarium zaczęły nam zdychać, bo na noc dziadek pompkę wyłączył, a wczoraj zmienialiśmy wodę i skisła w nocy. Więc dziś była akcja - ratowanie rybek. Mam maxa . A bałagan w chacie taki, że aż boje się wyzdrowieć, bo będę musiała to posprzątać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NuLa u mnie tak samo się zaczeło.. tylko że o 5 nad ranem :) miałam co 12-13 min i z takimi przechodziłam cały dzień aż wieczorem miałam już co 2-3 min i na porodówce pęcherz mi przebili ok. 22 :) do 24 byłam jeszcze wstanie chodzić... potem już nie i o 2.30 przywitam Filipka :) Bóle miałam podobnie... jak Ty opisałaś. Także trzymam kciuki Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie Bujaczki? Jaki możecie mi polecić? Mały ciągle na rekach chce leżeć, bo tak więcej widzi. Ciekawe czy Bujaczek pomoże, czy raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas ja mam leżaczek fisher price z serii cudowna planeta bardzo fajny ma śmieszne wibracje ale czy jest niezbędny? jeszcze nie wiem bo mam go od wczoraj:-)))) ale fakt że ma się wolne ręce a dzidzius może się rozglądać:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy fisher price ten dzungla. bardzo fajny,bo mimo,ze mala jest za mala jeszcze na te zabawki co wisza to jednak lezy w nim i mozna ja ululac w nim i jest spokoj. bez niego byloby ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocachontas ja mam tez fisher price seria rain forest, podobny do cudownej planety tylko inan kolorystyka, Ja czesto go uzywam gdy chce przygotowac szybki obiad lub posiedziec przy kompie. Maly przez chwile umie sie sam zajac w nim . A przed chwila...mialam 1,5godzinne wycie bo kolka byla. Jejq sto pomyslow na raz i sie udalo w koncu. Inny problem sie pojawil to .... nie mialam juz mleka w piersiach. Maly mi tyle wypil dzis w ciagu dnia ze skonczylo sie i czekalam az sie naprodukuje bo maly ryczal tez z glodu. Podalam mu herbatke na brzuszek humany, bo modyfikowanego nie chcialam jeszcze. Cos mi wolno to mleko naplywa w sumie,,,,czy mozliwe ze z dnia na dzien, z godziny na godzine stracilam pokarm>??? A moze to jakis dziwny zastoj>?. Czym mam go podkarmic w nocy? Herbatka sie raczej nie naje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim Mamusiom! :) Tak czytam i czytam, nadrabiam zaległosci w kazdej wolnej chwili ;d Choc musze Wam powiedziec ze moj mały ogólnie grzeczny jest, nie mam z nim wielkich problemow, nie mamy kolek, spimy dobrze,budzimy sie w nocy ze 2 razy na mleczko..tylko nad ranem juz nie ma mowy o spaniu,gdzie ja pragne tego z calych sił, moj synek ma oczy jak 5cio złotówki i ani mu sie sni spac.Czasem jest marudny,ale wtedy biore go do siebie i ciuchutko mnie obserwuje ;) Jedyne co mnie martwi to to ze w czasie snu sie czasem leka,podnosi raczki do gory,otwiera oczy i wpada w placz, nie mam pojecia co to..przeciez co takiemu maluszkowi moze sie snic? ehh. Co do spacerów to Kevin uwielbia je,swieze powietrze chyba mu sluzy bo az widac,ze spi mu sie taaaak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim Mamusiom! :) Tak czytam i czytam, nadrabiam zaległosci w kazdej wolnej chwili ;d Choc musze Wam powiedziec ze moj mały ogólnie grzeczny jest, nie mam z nim wielkich problemow, nie mamy kolek, spimy dobrze,budzimy sie w nocy ze 2 razy na mleczko..tylko nad ranem juz nie ma mowy o spaniu,gdzie ja pragne tego z calych sił, moj synek ma oczy jak 5cio złotówki i ani mu sie sni spac.Czasem jest marudny,ale wtedy biore go do siebie i ciuchutko mnie obserwuje ;) Jedyne co mnie martwi to to ze w czasie snu sie czasem leka,podnosi raczki do gory,otwiera oczy i wpada w placz, nie mam pojecia co to..przeciez co takiemu maluszkowi moze sie snic? ehh. Co do spacerów to Kevin uwielbia je,swieze powietrze chyba mu sluzy bo az widac,ze spi mu sie taaaak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim Mamusiom! :) Tak czytam i czytam, nadrabiam zaległosci w kazdej wolnej chwili ;d Choc musze Wam powiedziec ze moj mały ogólnie grzeczny jest, nie mam z nim wielkich problemow, nie mamy kolek, spimy dobrze,budzimy sie w nocy ze 2 razy na mleczko..tylko nad ranem juz nie ma mowy o spaniu,gdzie ja pragne tego z calych sił, moj synek ma oczy jak 5cio złotówki i ani mu sie sni spac.Czasem jest marudny,ale wtedy biore go do siebie i ciuchutko mnie obserwuje ;) Jedyne co mnie martwi to to ze w czasie snu sie czasem leka,podnosi raczki do gory,otwiera oczy i wpada w placz, nie mam pojecia co to..przeciez co takiemu maluszkowi moze sie snic? ehh. Co do spacerów to Kevin uwielbia je,swieze powietrze chyba mu sluzy bo az widac,ze spi mu sie taaaak dobrze :) Czytalam cos wczesniej o krwawieniu po cc?Mi ustapilo po kolo 3tygodniach calkowicie.Ciekawe kiedy dostane pierwsza po porodzie miesiaczke,jakos boje ze bedzie strasznie bolesne.. Ktoras z Was pisala o tym okropnym walku na brzuchu?ehh masakra jakas z tym..Nie myslalam,ze tak to bedzie wygladalo..taki zwisajacy lald skory ;/. W piatek mamy wizyte u ortopedy, mam nadzieje ze bedzie ok ;) We wtorek bylismy u pediatry, maly zdrowy,rozwija sie dobrze, od porodu urósł 3cm i wazy 4960g (przy wyjsciu ze szpitala 25.08 mial 4200g) wiec mysle,ze jest ok? tak podgladam na fb zdjecia tych Naszych sierpniowych dzieciaczkow i wszystkie sa niesamowte :) Trzebaby kiedys zrobic jakis zjazd sierpniówek :D ahh to by dzialo ;) No nic, mały błogo spi wiec chyba do Niego dolacze ;) Dobranoc i spokojnej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u na kolki azs :(, cały czas mam malutką na rękach :O; wymiękamy i kupujemy sabsimplex... bo nic innego nie daje jej ulgi. odezwę się później papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama spróbuj dac bobotic zamiast tej chemii w postaci sab simplex Bozi będę w swoim rodzinnym miescie w pszyszłym roku w sierpniu, z chęcią się z Tobą spotakam:) ciotka julia ja nie wiem co znaczy ból okresowy za to owulacje miałam zawsze bolesna a ten ból jak nigdy silniejszy o chyba nula juz urodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój uwielbia spacery i jazde autem, na poczatku tez marudził ale zycie ratował nam smoczek,odkąd sam teraz dydka:) to kazdy spacer i jazda autem jest przyjemnościa, a smoczek daje bo pierwszy syn wychowywany był bez smoka, i mówiłam juz kiedyś ze spacer koszmarem był i jakiekolwiek wyjscie, mały wyjec, z drugim juz miałam szkołe i dałam smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wizytę w przychodni w poniedziałek, bo za dwa tygodnie pierwszy zestaw szczepień, misiaczkowa i jak Lenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż _NuLi_
Witam mamuśki :) Macie pozdrowienia od żony. Urodziła się śliczna córeczka Agnieszka. 17.09.2011 o 15:40. Mała ma 54 cm i waży 3,45 kg. Ania czuje się dobrze. Poród trwał 2h i 40min. Podziwiam kobiety za ich wysiłek!!! Malutka taka śliczna, normalnie mój największy skarbek świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla całej rodzinki i jakie piękne imię -zupełnie jak moje ;) To się wreszcie nasza Nula doczekała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gratuluje Nuli i mężowi córeczki :) nareszcie!!!! PS: wybraliście piękne imię ;) Pozdrowienia dla reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greys - przerazenie ogarnia po tym co piszesz :( wiesz, ja tez zawsze mialam bolesna owulacje - dlatego miedzy innymi wiem kiedy bylo zaplodnienie ;) ale nigdy nie zemdlalam! moze lepiej skontroluj sprawe - chociaz ciekawe jak w WB wyglada opieka gin? ja szczepie 5w1 plus engerix - tak jak poczatkowo chcialam, upewnilam sie po konsultacji ze znajoma pediatra, na pneumokoki i na rotawirusy nie szczepie olinka - no wlasnie tego sie obawialam - ze mnie tez tryska pokarm na wprost i boje sie ze jak zakleje brodawki to bedzie tak samo jak u Ciebie - dziekuje za porade, a co do wkladek laktacyjnych wyprobowalam tylko canpol i johnson - te sa o wiele lepsze, maja bardziej stozkowaty ksztalt i nic nie wylewa sie bokami! tymkowa - w Redlowie przeciez tez jest rooming in :) Jestes caly czas z malenstwem :) dziewczyny, moja znajoma jest w ciazy i okazalo sie, ze ma guz na jezyku (rak) i tak mi jakos smutno - mimo, ze to daleka znajoma, to wiem, ze dlugo sie starali :( maja duzo starsza corke :( A i pożale się że miałam od wczoraj od 13 zator w piersi - 38,5st goraczki do dzisiaj do 8 rano - pop ibupromie spadała o 0,5stopnia, bardzo bolesna, czerwona i twarda piers- nie wiem czy to nie ma jakiegos zwiazku z objawami grzybicy wczesniej - ide jutro znowu do poradni laktacyjnej, ciezka noc z przystawianiem co chwile za nami :( maz niewyspany i ja tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NuLa witaj wsród mam!! Poradzcie kiedy wiadomo ze dziecko sie nie najada? bo mam wraznie ze placze z powodu kolki czescij niz z g;odu. poza tym on tak duzo ssa ze czesto mam wyproznione piersi i on chce jeszcze albo wisi na niej tylko i ciumka bo nic nie leci... jak moge go przeciagnac zeby mi sie pokarm naprodukowal? zwykle po godzinie juz go mam ale nie wiem jak zaspokoic jego glodek, nie chce jeszcze modyfikowanego podac. raz podalam mu herbatke humany. wypil duszkiem, ale tym sie nie naje prawda?... co zrobic zeby wiecej pokarmu bylo?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×